Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Martik, Salomonek zawsze będzie przy tobie; stworzyłaś mu raj! wszystkie myśli przy Was, z Wami... przychodzimy - odchodzimy
  2. Hop, malutka! Jak tam zapalenie dziąseł? Ustępuje? Pewnie ktos ja uderzyl :shake: :-(
  3. bonika, brawo, ja się tyle naszukałam tego wątku :oops: Pomóżcie zagłodzonej suni!
  4. taka ladna i mala sunka bez domu musi znalezc swojego amatora! jak z platnosciami za hotel? radzicie sobie - na razie - czy dlug rosnie?
  5. [quote name='Ksera']Wet ocenił ją jako psa w średnim wieku, jednak może być młodsza, pyszczki różnie siwieją, nawet w wieku 2 lat, a stan ząbków zależy od warunków bytowych, które w przypadku sunie pewnie były fatalne. Jednak, żeby nie robić z niej szczeniaka ;), pozostańmy przy wieku 5 lat.[/quote] nic dodac, nic ujac!
  6. Hmm, nie jestem ekspertem, ale czy ona nie jest kaukazem albo mixem kaukaza? basiu0607 zajrzyj prosze, tu: [URL]http://www.kaukazy.webd.pl/adopcje.php3[/URL] i napisz do Kasie o niej.
  7. przypominamy się z rana! nowe zdjęcia są! (kilka postów wcześniej)
  8. rzeczywiscie, para do Rudzika Moany! mysle, ze ma mniej lat niz przypuszczamy, tylko zabiedzona, i to ja postarza. Ale opieka Adama czyni cuda! a dla rodzicow bylaby odpowiednia, spokojniejsza niz szczeniak, a rownie wierna i przywiazana, i mniej zniszczen by bylo... sprawa do przemyslenia!
  9. niewatpliwie dzieki Adamowi (Tekila) psinka wraca do swiata zywych!!!!!! dziekujemy, Adamie! Psineczka szuka domu!!!
  10. siedze w pracy, wiec nie moge nic pisac, oprocz >hop< itp bonika - fajnie tekila - jaka sunia jest duza (porownujac do damskiej nogi) - pod kolano/lydke?? przed szczepieniami przydaloby sie odpchlic i odrobaczyc, a ona moze na to byc za slaba, zeby sie nie przytrula!
  11. miniONka: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4650/suniaau2.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2171/sunia2yy6.jpg[/IMG]
  12. Ksera, rozumiem, ze sytuacja pana, który ją przygarnął jest trudna, ale jak myślisz, ile może wytrzymac, tj, ile może tam zostac??
  13. Tweety, zdjęcie BOMBA!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: nadawałoby się do gazety, może wyślij?? :multi:
  14. bonika, to jeszcze nic nie znaczy. ale mysle, jak pomoc. sunia ma w sobie cos, co spac po nocy na daje, nie o to jednak chodzi, tylko o dom dla bidusi!
  15. przepadłam. Mizerotka zagłodzona, ciezkie miala od dluzszego czasu zycie, ale wygląda na łagodną ciape :loveu:
  16. no i bardzo dobrze, a ja juz bede pilnowac, ze na dogo miniONka nie spadla na xxx-strone! komu takie cudo malutkie???? miniONek :loveu:
  17. faktycznie, trzeba sprobowac (oby tylko) jeszcze raz z allegro... moze jeszcze jakas gazetka osiedlowa u was w okolicy??
  18. fatalnie, ze akurat teraz ta cieczka, ale i tak dzieki wam nie na ulicy, gdzie z pewnoscia bylyby z tego szczeniaki :shake: czy sliczna mala jest na allegro? jesli nie, napiszcie prosbe, do kogokolwiek z forum, kto sie zajmuje wystawianiem psow na allegro, tylko trzeba napisac tekst o suczce i podac namiary, tel, mail. Jesli nie macie czasu, to ja napisze prosbe do kogos z tekstem, tylko trzeba jak najwiecej informacji o suni, atylko wy ja znacie niewirtualnie.
  19. zagląda, zagląda, tylko nic mądrego poradzic nie umie :shake: a foczka FRODO piękności :loveu: :loveu: :loveu: wyrosnie na duzego/sredniego piesa??
  20. juz poniedzialek. Co z sunią??? Czy ktoś ją adoptował?? Napiszcie choc kilka słów. Mnie to OBCHODZI.
  21. bardzo podnosze sprawe Krecika!
  22. podnoszę, ten mały jest fajny bardzo, a tyle złego już przeżył...
  23. podnoszę Fione (to jej watek, an ie mojego rozpuszczonego jak dziadowski bicz kota:evil_lol: )
×
×
  • Create New...