-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Hop, malutka! Jak tam zapalenie dziąseł? Ustępuje? Pewnie ktos ja uderzyl :shake: :-( -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
bonika, brawo, ja się tyle naszukałam tego wątku :oops: Pomóżcie zagłodzonej suni! -
WOŁOMIN-mała sunia już w domu!!! Przeczytaj na 11 str.!
jotpeg replied to lyrica's topic in Już w nowym domu
taka ladna i mala sunka bez domu musi znalezc swojego amatora! jak z platnosciami za hotel? radzicie sobie - na razie - czy dlug rosnie? -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ksera']Wet ocenił ją jako psa w średnim wieku, jednak może być młodsza, pyszczki różnie siwieją, nawet w wieku 2 lat, a stan ząbków zależy od warunków bytowych, które w przypadku sunie pewnie były fatalne. Jednak, żeby nie robić z niej szczeniaka ;), pozostańmy przy wieku 5 lat.[/quote] nic dodac, nic ujac! -
Bardzo mądra sunia z woj.Warm-Mazur.. ma dom!!
jotpeg replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Hmm, nie jestem ekspertem, ale czy ona nie jest kaukazem albo mixem kaukaza? basiu0607 zajrzyj prosze, tu: [URL]http://www.kaukazy.webd.pl/adopcje.php3[/URL] i napisz do Kasie o niej. -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
przypominamy się z rana! nowe zdjęcia są! (kilka postów wcześniej) -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
rzeczywiscie, para do Rudzika Moany! mysle, ze ma mniej lat niz przypuszczamy, tylko zabiedzona, i to ja postarza. Ale opieka Adama czyni cuda! a dla rodzicow bylaby odpowiednia, spokojniejsza niz szczeniak, a rownie wierna i przywiazana, i mniej zniszczen by bylo... sprawa do przemyslenia! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
niewatpliwie dzieki Adamowi (Tekila) psinka wraca do swiata zywych!!!!!! dziekujemy, Adamie! Psineczka szuka domu!!! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
siedze w pracy, wiec nie moge nic pisac, oprocz >hop< itp bonika - fajnie tekila - jaka sunia jest duza (porownujac do damskiej nogi) - pod kolano/lydke?? przed szczepieniami przydaloby sie odpchlic i odrobaczyc, a ona moze na to byc za slaba, zeby sie nie przytrula! -
WOŁOMIN-mała sunia już w domu!!! Przeczytaj na 11 str.!
jotpeg replied to lyrica's topic in Już w nowym domu
miniONka: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4650/suniaau2.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2171/sunia2yy6.jpg[/IMG] -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Ksera, rozumiem, ze sytuacja pana, który ją przygarnął jest trudna, ale jak myślisz, ile może wytrzymac, tj, ile może tam zostac?? -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
jotpeg replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Tweety, zdjęcie BOMBA!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: nadawałoby się do gazety, może wyślij?? :multi: -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
bonika, to jeszcze nic nie znaczy. ale mysle, jak pomoc. sunia ma w sobie cos, co spac po nocy na daje, nie o to jednak chodzi, tylko o dom dla bidusi! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
przepadłam. Mizerotka zagłodzona, ciezkie miala od dluzszego czasu zycie, ale wygląda na łagodną ciape :loveu: -
WOŁOMIN-mała sunia już w domu!!! Przeczytaj na 11 str.!
jotpeg replied to lyrica's topic in Już w nowym domu
no i bardzo dobrze, a ja juz bede pilnowac, ze na dogo miniONka nie spadla na xxx-strone! komu takie cudo malutkie???? miniONek :loveu: -
WOŁOMIN-mała sunia już w domu!!! Przeczytaj na 11 str.!
jotpeg replied to lyrica's topic in Już w nowym domu
faktycznie, trzeba sprobowac (oby tylko) jeszcze raz z allegro... moze jeszcze jakas gazetka osiedlowa u was w okolicy?? -
WOŁOMIN-mała sunia już w domu!!! Przeczytaj na 11 str.!
jotpeg replied to lyrica's topic in Już w nowym domu
fatalnie, ze akurat teraz ta cieczka, ale i tak dzieki wam nie na ulicy, gdzie z pewnoscia bylyby z tego szczeniaki :shake: czy sliczna mala jest na allegro? jesli nie, napiszcie prosbe, do kogokolwiek z forum, kto sie zajmuje wystawianiem psow na allegro, tylko trzeba napisac tekst o suczce i podac namiary, tel, mail. Jesli nie macie czasu, to ja napisze prosbe do kogos z tekstem, tylko trzeba jak najwiecej informacji o suni, atylko wy ja znacie niewirtualnie. -
Dwumięsięczny Frodo znalazł swoje miejsce na ziemii.
jotpeg replied to luciolla's topic in Już w nowym domu
zagląda, zagląda, tylko nic mądrego poradzic nie umie :shake: a foczka FRODO piękności :loveu: :loveu: :loveu: wyrosnie na duzego/sredniego piesa?? -
WOŁOMIN-mała sunia już w domu!!! Przeczytaj na 11 str.!
jotpeg replied to lyrica's topic in Już w nowym domu
juz poniedzialek. Co z sunią??? Czy ktoś ją adoptował?? Napiszcie choc kilka słów. Mnie to OBCHODZI. -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
jotpeg replied to Folen's topic in Już w nowym domu
bardzo podnosze sprawe Krecika! -
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
jotpeg replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
podnoszę, ten mały jest fajny bardzo, a tyle złego już przeżył...