Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Joannka']Podnosze Iksika :multi:[/QUOTE] i ja tez. Nikt go nie odwiedza :-(
  2. widze, ze trzeba podniesc sprawe Lorda...!
  3. prześliczny!!! :loveu::loveu: powodzenia w nowym domu, malenki!! :multi:
  4. Misiątko, musimy coś wymyslić dla ciebie...
  5. od wczoraj to czytam ze zgrozą i nie wiem, co napisac. Moze tyle: Pajuniu, powodzenia!!
  6. no proszę, każdy dzień przynosi nowe odkrycia! :loveu: :lol:
  7. to zdjęcia z zeszłej niedzieli. Z ostatniej będą nowe. Tutaj na Bielanach, na polance tuż koło stacji doświadczalnej AR, mają tam np. stado owiec, Alfa - to chyba zootechnicy tam urzędują? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/94/98afe896f0f897c3.jpg[/IMG][/URL] polana (widok w strone Wisly, nie klasztoru na Bielanach): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/94/9784c88d3a65c7f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/94/0ae5538a3e43f137.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/94/7daef02eb1124ae6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/94/e0bee26f34705268.jpg[/IMG][/URL] Norasek czuje sie chyba nienajgorzej, ale jest oslabiony, szybciej sie meczy na spacerze i wolniej biega. Jogurty lubi. Lekarstwo polyka pieknie w parowce.
  8. dalszy ciąg jesiennej pszczoły: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/85/9a4b303897dabdd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/94/a0a13f3eac75cb6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/94/62679adec74c1710.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/94/f3c0200529145a56.jpg[/IMG][/URL]
  9. coz, trzeba wierzyc, ze trafi swoj na swego! :p
  10. Alfa, to prawda, Noras jest nesamowicie inteligentny. Wystarczy mu raz cos pokazac albo powiedziec i on wszystko pamieta. :p TZ twierdzi, ze on wszystko rozumie i ze np. przed wyjsciem na spacer nalezy powiedziec tylko stanowczo: nie szczekamy! i Noras nie szczeka na klatce schodowej. Hm, mnie to srednio wychodzi, ale w ogole Noras sie bardziej TZ-ta slucha :cool3: Teraz cwicza chodzenie po osiedlu bez smyczy i idzie im bardzo dobrze; Norek swietnie wie, ze ma sie zatrzymac na stoj lub poczekaj, malo tego; TZ nauczyl go reagowac na gest reka - wystarczy drobny gest i Norek wie, w ktora strone isc i czy sie zatrzymac i czekac :loveu: no bomba! :multi:
  11. no wlasnie, starszym psom, tak samo jak starszym ludziom, czas szybciej biegnie... :-(:shake:
  12. oby dalej tak szło jak burza!!:p z domkami! rzeczywiscie, przy takich maluchach TV wysiada! :lol::loveu:
  13. Marmar, Toska - zapraszamy!!! :p Tymczasem wiesci nie sa dobre - dzisiaj odwiedzilismy weta (tylko 2,5 godziny czekania, ale trudno); stwierdzono, ze Noras ma zapalenie gardla. Dostal dwa zastrzyki (przepisuje z ksiazeczki): tolfedine i synergal, a od jutra ma brac augmentin (antybiotyk). Oslonowo ma jesc jogurty. Oprocz tego sprawdzono gruczoly okoloodbytowe, cos-niecos wycisnieto (malo), łapinke (OK! lepiej nie bedzie), zwazono Noraska (9,35 kg! wiele nie przytył). Goraczki brak. Najtrudniejsze bylo zagladanie psu do gardła, ale przy wydatnej pomocy TZ-ta ładnie sie udalo, no i okazało sie, ze gardlo czerwone. :sadCyber: Norek był bardzo dzielny i cierpliwy. Na poczatku oszczekal psy i ich wlascicieli, a potem czekal cierpliwie (na kolankach u panci) na swoja kolej. Zdecydowalismy sie isc do weta, bo w nocy byla pobudka (Norek nigdy nie oszukuje przy wychodzeniu, a noc sluzy do spania), potem jedzenie trawy przez 10 min, potem kilkakrotne kupkanie, a poznym wieczorem (na ostatnim spacerze) bylo to samo. Raz juz sie tak zdarzylo, dokladnie tydzien temu, ale myslelismy, ze zjadl za duzo rosolku z marchewka, ktore uwielbia. Ale wczoraj jadl tylko purine, wiec co to? na polu nic nie zjadl, bo Norek nie jest smieciarzem i na polu nie poluje na zarcie. Bardzo mily lekarz stwierdzil, ze to przeziebienie, obmacal brzuszek, ale nic. Moze sie czyms zarazil. Doktor zalecil chodzenie w kubraczku, widzialam tu na dgm ktos szyje, trzeba bedzie zamowic i przekonac Noraska do tego. Noras jest wesół, nic po nim nie znac, ze jest chory. Chetny na spacer i do zabawy. Mamy nadzieje, ze mu to przejdzie. :modla:
  14. no co ty , Alfa, zobacz sama, Norek to jeszcze szczeniaczek :evil_lol: (tak wygląda na tym zdjeciu): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/91/56c4c8ac85017baf.jpg[/IMG][/URL] a tu Norek (maciopeńki) pod Kopcem Piłsudskiego :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/91/fa324e14e97b7402.jpg[/IMG][/URL] taką jestem jesienną pszczołą: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/115/7b34520fc204bb67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/115/8bd0610b46f30142.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/91/eb389f3de9ed5412.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Toska']w grubą tapetę można fantastycznie wbijać pazurki i w górę , w górę ile sił w łapkach o zgrozo :crazyeye: Tofcio wczoraj dopadł kociej kuwetki i.... zakąsił ...[/QUOTE] widze, ze wszyscy sie ucza!! :lol::evil_lol::loveu:
  16. no, Rudy zbieraj sie w sobie, teraz powoli bedzie lepiej!
  17. czemu nikogo tu nie ma?? :mad:
  18. a wujek Tofcio to pewnie podrapany chodzi... moze jakis smakolyk ulubiony dla dzielnego wujka... :loveu: skoro jedna dziewczynka zaklepana - ostro ruszacie do przodu! brawa!! :multi:
  19. a tak! Przechodnie nawet nie moga spojrzec na Norka, bo jak napotka czyjes spojrzenie, to od razu szczeka czlowiekowi prosto w twarz!!! :diabloti: nie, tak jak inne psy, na swojej wysokosci, tylko zadziera glowke do gory i szczeka prosto w twarz: na co sie gapisz?!!! :diabloti: strach sie bac :eviltong: ostatnio na spacerze: 1. cichaczem obsikal lawke, na ktorej odpoczywala matka z dzieckiem; wozek chyba tez dostal rykoszetem; matka nic nie zauwazyla... 2. zrobil kupke pod opalajaca sie kobietka (tez cichaczem) 3. obsikal torbe, ktora zostawil na trawniku facet z psem (facet widzial, ale nie reagowal) :crazyeye::evil_lol:
×
×
  • Create New...