A tu widac, w jaki sposob Norek stawia lapke, ktora byla zlamana:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/102/83087a432d7049da.jpg[/IMG][/URL]
ale to w niczym nie przeszkadza, jest prawie niezauwazalne (tylko dla wprawnego oka, albo jesli ktos wie)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/188/30ca22c1806f306a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/102/9985a585fc630bb0.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/91246863c6d195a7.jpg[/IMG][/URL]