Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. a jak on z ogloszeniami stoi (czy lezy)?
  2. Pucek fajny psiak z ciebie. Jak jest cieczka, to nic dziwnego, ze wariuja; psy sa wtedy jak narkoman na glodzie.
  3. [quote name='yoko100']Ja uwielbiam krotkie lapki [/QUOTE] wlasnie. a jeszcze te kropki mniammniam :loveu::loveu::loveu:
  4. czesc Pucek , fajny z ciebie koleś, mam twoj banerek!
  5. [quote name='mimiś']zasiedział sie Ząbeczek...ale mu dobrze u Kasi cześć jotpeg-mamy słabość do jamników co?[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] o to, to... :oops::p pamiętam twojego Rudego. :loveu: właściwie to bardziej do jamnikowatych/parówkowatych (najlepiej rudych) niz do jamników. mysle, ze moze wlasnie dlatego taki CUDNY Ząbek nie moze znalezc domu: - dla jamniczarzy jest za malo jamniczy - dla innych - za bardzo jamniczy ale probowac trzeba (wierze ze w koncu go pokocha odpowiedni ludź) - dlatego prezentujemy CUDNEGO Ząbka! :loveu::loveu::loveu:
  6. czesc Krecik, jak dawno cie nie bylo, ale ciesze sie, ze sie dobrze miewasz!!!
  7. bardzo wspolczuje - tyle cierpienia na darmo. wielka szkoda. poraza mnie ignorancja wetow (tak samo jak i ludzkich doktorow).
  8. anciaahk, jestem przekonana, ze wszystko robisz OK - wystarczy spojrzec na zadowolone mine twej kociczki :p ja uzywam zwirku Benek (niedrewniany, zwirkowy, bezzapachowy), koty go uwielbiaja, minus - pyli (kurzy sie). moj Miciek tez nieraz wyrzuci cos z kuwety, ale raczej rzadko. ale odwiedzaja nas koty - sasiedzi; z reguly uwielbiaja... tarzac sie w jego kuwecie, rozwalajac zwirek po calej lazience. a jedna kocia kolezanka w kuwecie naszego kota... spi! moze twoja po prostu uwielbia kopanie?
  9. [quote name='anciaahk']ALe codziennie zmieniasz żwirek?? Bo pytanie co rozumiemy pod pojęciem czyszczenie. [/QUOTE] fakt. mialam na mysli usuwanie na biezaco >kulek< odchodow z kuwety. zwirek (uzywam Benka) zmieniam rzadko, natomiast czesto dosypuje. kocia - przesliczna :loveu::loveu::loveu:
  10. Redzik wyglada swietnie!!!
  11. niedobrze, ona musi byc bardzo chora. trzymajcie sie, kochani.
  12. [quote name='anciaahk'] Kuwetę czyszczę 1-2 razy w tygodniu..[/QUOTE] no co ty, to za rzadko, ja czyszcze codziennie, tak czesto jak tylko moge.
  13. to typowe zachowanie - jak juz jest nabrudzone, to kot sie brzydzi; wiekszosc kociego rodu tak ma. jesli nie pomoze dosypanie zwirku (i czeste sprzatanie kuwety), kup wieksza. easy.
  14. pokazal prawdziwe oblicze, niby stary a hooligan. nikogo nie obwiniam, nie da sie przewidziec wszystkiego, zwlaszcza ze udawal baranka do kotow, kiedy byl niepewny losu, tylko pisze ze tak sie dlugo nie da wytrzymac, a kot przyplaci to zdrowiem. psa tez szkoda, jak napisali o pobycie w plenerze i ze pies byl zupelnie inny - wszystko jasne. nie sadze zeby dal sie przekonac na stare lata do kotow, a kot z kolei ma schize lękową.
  15. nie zdziwiaj, spokojnie; wsyp wiecej zwirku. to jest chyba nieduza koteczka? wstrzymaj sie chwile z kupowaniem nowej kuwety. wysypuje q. na podloge, bo usiluje skutecznie zagrzebac - dla kota dyskrecja to priorytet (takze higieny).
  16. hm, naprawde sie zmartwilam; widzi mi sie, ze Ares nie toleruje kota Kot nie toleruje Aresa biedny kot, biedny pies, biedni ludzie - wszyscy przyplacaja to zdrowiem, a troche to juz trwa, wiec to raczej nie kwestia czasu. moim zdaniem feromony nie pomoga. przemyslcie sprawe nowego domu dla Aresa, gdzie bylby jedynakiem.
  17. moze lepsza bylaby sloma (do budy dla ON)??
  18. ale niektorym to sie moze spodobac - ze taki ostry (jesli faktycznie).
×
×
  • Create New...