anciaahk, jestem przekonana, ze wszystko robisz OK - wystarczy spojrzec na zadowolone mine twej kociczki :p ja uzywam zwirku Benek (niedrewniany, zwirkowy, bezzapachowy), koty go uwielbiaja, minus - pyli (kurzy sie).
moj Miciek tez nieraz wyrzuci cos z kuwety, ale raczej rzadko.
ale odwiedzaja nas koty - sasiedzi; z reguly uwielbiaja... tarzac sie w jego kuwecie, rozwalajac zwirek po calej lazience. a jedna kocia kolezanka w kuwecie naszego kota... spi!
moze twoja po prostu uwielbia kopanie?