-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
jotpeg replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
nikogo tu nie ma... :( -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
tutaj jest wolne miejsce: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188225-JEDNO-WOLNE-MIEJSCE-Płatny-DT-w-okolicach-Siewierza-Częstochowy[/url] we wrzesniu ruszy sie w adopcjach, teraz najgorszy okres!!! -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
nikogo tu nie ma :( -
[quote name='Florentynka'] dobrze byłoby mieć Pucka gdzieś na podorędziu...[/QUOTE] na Domach Tymczasowych pojawilo sie cos takiego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189821-DT-Płatny.-8-km-od-Krakowa[/url].
-
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Klaudus dala dobry tytul: jesli mu nie pomozemy, to jego szanse sa naprawde niewielkie. moze ma ktos sasiadke, rencistke albo babcie o dobrym sercu, ktora dorobilaby sobie do emerytury? -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bartiśkowa_ suuper, dziekujemy!!! :cool2: bede wklejac. komu baner, komu?? Fiduś - do domu!!! ciotki, jest tam u was mozliwosc platnego dt/hotelu? zlitujcie sie, to maly psiak, koszt moze nie zabije. -
zabijcie mnie, ale pooffuje. pomocy - domu, DT, chocby obecnosci na watku potrzebuje taki maly/czarny/jamnikowaty: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189330-Niewielki-jak-Jego-szanse-na-adopcje-czarny-jamnikowaty...-Fido[/url]... prosze rozpowiadajcie o nim dookola - tam na watku prawie nikogo nie ma... przewrotnie i podstepnie wklejam tu, bo stale czytam ten watek, ale takie śmiecenie mozecie uznac za chamstwo...
-
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
dziekuje. wbrew pozorom on sie moze podobac. wbrew siwej mordce nie jest stary, tylko smutny i zrezygnowany. sama mam psa z takiego wlasnie punktu na Slasku - zeby go uratowac przed Myslowicami, wolontariuszki wziely go na 3 tygodnie na dzialke, a stamtad - dzieki bezinteresownej pomocy kilku osob - przyjechal do mnie. dlatego osobiscie przezywam los Fidusia. prosze, pokazujcie go, komu mozecie... -
a co tam, zabijcie, wkleje offa, ale slaskiego ;) maly/czarny jamnikowaty zginie w Myslowicach pilnie potrzebna pomoc, dom, a moze DT? albo choc obecnosc na (prawie) pustym watku... [url]http://www.dogomania.pl/threads/189330-Niewielki-jak-Jego-szanse-na-adopcje-czarny-jamnikowaty...-Fido[/url]...
-
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
a o malym/czarnym wszyscy zapomnieli?? ktos pisal na forum o nowym fajnym hoteliku na Slasku... musze poszukac. zbiorka funduszy?? a moze ktos wezmie go na domowy DT (marzenie scietej glowy?) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jotpeg replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
w Opolu takie cudo przebywa: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/318/e1bf2042d7ed5479med.jpg[/IMG][/URL] -
Jamnikowaty Trampek wywalony z pociągu pilnie szuka DT/DS!Opole
jotpeg replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/319/cd3d3f2b92b66959med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/314/61474098d2a12d3fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/318/e1bf2042d7ed5479med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/319/d73ce44880e64533med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/315/f2b341490cbfac7amed.jpg[/IMG][/URL] szkoda, ze foty przez kraty. -
Jamnikowaty Trampek wywalony z pociągu pilnie szuka DT/DS!Opole
jotpeg replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
doszlo, wiec wklejam: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/314/ee3d1ddb357c51fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/318/d665bb0adbebcac0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/319/0cd9d9d9654c5728med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/314/953b23e0376ab4bdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/318/b49f9595d0e8a159med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/314/736b7ce285be74d7med.jpg[/IMG][/URL] zaraz bedzie II partia. szorstkiemu trzeba zalozyc osobny watek. szybko znajdzie dom. napiszcie o nim w jamniczym watku, koniecznie. ten watek nalezy do bialo-czarnej krowki. -
Jamnikowaty Trampek wywalony z pociągu pilnie szuka DT/DS!Opole
jotpeg replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
wyslij do mnie: [email][email protected][/email] -
Jamnikowaty Trampek wywalony z pociągu pilnie szuka DT/DS!Opole
jotpeg replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
zrobcie mu dobre zdjecia. trzeba go wypromowac. -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
jest fajny, niewielki i jamnikowaty. trzeba by go podpromowac. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
witaj dorota1! wakacje byly suuuper, ale sie skonczyly i teraz krakowskie nudy i upały... niestety, odkad wrocilismy Norek nie byl na prawdziwym dlugim spacerze - jest za goraco... zazdroszcze pobytu na wsi - tam sie inaczej znosi upal; no i naturalny chlod starych wiejskich domow... rozmarzylam sie. dziekujemy za zaproszenie; w >nasze< strony jedziemy w polowie sierpnia. do tego czasu musimy wytrzymac w Krk :shake: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
jotpeg replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
widzialam ze dwa tygodnie temu psa Cwaniaka w Dzienniku; nie bylo zadnych telefonow?? fajny z niego mikrobandzior :):) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
miło, że nas odwiedzacie!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/310/ef9ba5afe178d85dmed.jpg[/IMG][/URL] Norek miał zrobioną specjalną budę, żeby mieć cień: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/315/fe4e0d1c04c7603dmed.jpg[/IMG][/URL] braliśmy go rano (oczywiscie z miską i wodą), a później - jeśli było za gorąco - jedno z nas odprowadzało psa do domu; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/168/bcf936c45209c2e4med.jpg[/IMG][/URL] lubił też sobie powyglądać i poobserwować ruch na plaży. Był tak cicho, że psa tak jakby nie było. Dwa lata temu jeszcze ciągał się do innych psów na plaży; teraz już nie, tylko bezgłośna obserwacja; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/314/6ed165c4c322a143med.jpg[/IMG][/URL] w domu można takiego chomiczka zrobić (podpatrzył sposób przesuwania się pod łóżkiem u kota - na grzbiecie, odbijamy się łapkami od łózka i przesuwamy szybko): [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/310/6f32ab5693253973med.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/314/aec5626daf6ec8e0med.jpg[/IMG][/URL] plaża jest najfajniejsza do szaleńczego biegania i zabawy w potwora: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/314/ca44ed903616a7famed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/315/9f6dadf0bd9601bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/310/7297da82681199e3med.jpg[/IMG][/URL] a łąki do tarzania się i tropienia; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/309/80904ceaca740f34med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/310/9e947b836db014fcmed.jpg[/IMG][/URL] a w lesie szyszki kłują w łapki; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/315/c54bf5674ba66bbfmed.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek byl trzeci raz nad morzem. Poznal dom i miejsce. :p Na zdjeciach łąkowych są łąki, na które chodzimy na spacery. Jest tam interesująco, ponieważ rano można spotkać sarny, a o każdej porze - zające. Niestety, kiedyś poszłam nieodpowiednią ścieżką i Noras spotkał tubylca; doszło do bójki :angryy: obaj zawodnicy tej samej rasy i postury oraz temperamentu :angryy: skończyło się na strachu. Norek najgorzej się zachowuje, jak widzi psa tej samej wielkości, sprytnie unika większych samców, ale trzeba go pilnować. Natomiast naszego domu skutecznie pilnował inna wczasowiczka, owczarka - do ludzi super, ale inne psy tolerował z trudem - trzeba było unikać. Oprócz wymienionych były jeszcze na wczasach dwa yorki oraz psy gospodarzy. Kotów tym razem nie było, oprócz właściciela terenu. Miciek jest na kolonii u babci, gdzie obżera się i wprowadza dyktorskie rządy. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/168/4e7ae1db487999aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/309/c8d39085cb6f2f79med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/314/048aeca1841ffdf0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/310/ecbd5d9a02b63dd6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/314/934c8ef6b7f364bemed.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek jest fantastycznym podroznikiem! Zadne slowa nie opisza, jak sie cieszyl na widok plazy i piasku - wie, ze to wakacje, ze caly czas jestesmy razem! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/310/d67ba126f311bda4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/314/ffe827e88910b5aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/309/225991e256556459med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/313/bc92b425859c9e31med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/314/cf1a2568c8e831famed.jpg[/IMG][/URL] -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
sliczne zdjecia. Zabek wyglada wspaniale!!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek pozdrawia z wakacji!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/314/ab6668c66607d6d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/314/020abeab3694b929med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/309/1bda35ca09f93037med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/309/96d7a1b579136bb0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/309/bd28c75900119ef2med.jpg[/IMG][/URL]