Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. tutaj jest wolne miejsce: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188225-JEDNO-WOLNE-MIEJSCE-Płatny-DT-w-okolicach-Siewierza-Częstochowy[/url] we wrzesniu ruszy sie w adopcjach, teraz najgorszy okres!!!
  2. [quote name='Florentynka'] dobrze byłoby mieć Pucka gdzieś na podorędziu...[/QUOTE] na Domach Tymczasowych pojawilo sie cos takiego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189821-DT-Płatny.-8-km-od-Krakowa[/url].
  3. Klaudus dala dobry tytul: jesli mu nie pomozemy, to jego szanse sa naprawde niewielkie. moze ma ktos sasiadke, rencistke albo babcie o dobrym sercu, ktora dorobilaby sobie do emerytury?
  4. Bartiśkowa_ suuper, dziekujemy!!! :cool2: bede wklejac. komu baner, komu?? Fiduś - do domu!!! ciotki, jest tam u was mozliwosc platnego dt/hotelu? zlitujcie sie, to maly psiak, koszt moze nie zabije.
  5. zabijcie mnie, ale pooffuje. pomocy - domu, DT, chocby obecnosci na watku potrzebuje taki maly/czarny/jamnikowaty: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189330-Niewielki-jak-Jego-szanse-na-adopcje-czarny-jamnikowaty...-Fido[/url]... prosze rozpowiadajcie o nim dookola - tam na watku prawie nikogo nie ma... przewrotnie i podstepnie wklejam tu, bo stale czytam ten watek, ale takie śmiecenie mozecie uznac za chamstwo...
  6. dziekuje. wbrew pozorom on sie moze podobac. wbrew siwej mordce nie jest stary, tylko smutny i zrezygnowany. sama mam psa z takiego wlasnie punktu na Slasku - zeby go uratowac przed Myslowicami, wolontariuszki wziely go na 3 tygodnie na dzialke, a stamtad - dzieki bezinteresownej pomocy kilku osob - przyjechal do mnie. dlatego osobiscie przezywam los Fidusia. prosze, pokazujcie go, komu mozecie...
  7. a co tam, zabijcie, wkleje offa, ale slaskiego ;) maly/czarny jamnikowaty zginie w Myslowicach pilnie potrzebna pomoc, dom, a moze DT? albo choc obecnosc na (prawie) pustym watku... [url]http://www.dogomania.pl/threads/189330-Niewielki-jak-Jego-szanse-na-adopcje-czarny-jamnikowaty...-Fido[/url]...
  8. a o malym/czarnym wszyscy zapomnieli?? ktos pisal na forum o nowym fajnym hoteliku na Slasku... musze poszukac. zbiorka funduszy?? a moze ktos wezmie go na domowy DT (marzenie scietej glowy?)
  9. w Opolu takie cudo przebywa: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/318/e1bf2042d7ed5479med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/319/cd3d3f2b92b66959med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/314/61474098d2a12d3fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/318/e1bf2042d7ed5479med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/319/d73ce44880e64533med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/315/f2b341490cbfac7amed.jpg[/IMG][/URL] szkoda, ze foty przez kraty.
  11. doszlo, wiec wklejam: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/314/ee3d1ddb357c51fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/318/d665bb0adbebcac0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/319/0cd9d9d9654c5728med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/314/953b23e0376ab4bdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/318/b49f9595d0e8a159med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/314/736b7ce285be74d7med.jpg[/IMG][/URL] zaraz bedzie II partia. szorstkiemu trzeba zalozyc osobny watek. szybko znajdzie dom. napiszcie o nim w jamniczym watku, koniecznie. ten watek nalezy do bialo-czarnej krowki.
  12. zrobcie mu dobre zdjecia. trzeba go wypromowac.
  13. jest fajny, niewielki i jamnikowaty. trzeba by go podpromowac.
  14. witaj dorota1! wakacje byly suuuper, ale sie skonczyly i teraz krakowskie nudy i upały... niestety, odkad wrocilismy Norek nie byl na prawdziwym dlugim spacerze - jest za goraco... zazdroszcze pobytu na wsi - tam sie inaczej znosi upal; no i naturalny chlod starych wiejskich domow... rozmarzylam sie. dziekujemy za zaproszenie; w >nasze< strony jedziemy w polowie sierpnia. do tego czasu musimy wytrzymac w Krk :shake:
  15. widzialam ze dwa tygodnie temu psa Cwaniaka w Dzienniku; nie bylo zadnych telefonow?? fajny z niego mikrobandzior :):)
  16. miło, że nas odwiedzacie!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/310/ef9ba5afe178d85dmed.jpg[/IMG][/URL] Norek miał zrobioną specjalną budę, żeby mieć cień: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/315/fe4e0d1c04c7603dmed.jpg[/IMG][/URL] braliśmy go rano (oczywiscie z miską i wodą), a później - jeśli było za gorąco - jedno z nas odprowadzało psa do domu; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/168/bcf936c45209c2e4med.jpg[/IMG][/URL] lubił też sobie powyglądać i poobserwować ruch na plaży. Był tak cicho, że psa tak jakby nie było. Dwa lata temu jeszcze ciągał się do innych psów na plaży; teraz już nie, tylko bezgłośna obserwacja; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/314/6ed165c4c322a143med.jpg[/IMG][/URL] w domu można takiego chomiczka zrobić (podpatrzył sposób przesuwania się pod łóżkiem u kota - na grzbiecie, odbijamy się łapkami od łózka i przesuwamy szybko): [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/310/6f32ab5693253973med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/314/aec5626daf6ec8e0med.jpg[/IMG][/URL] plaża jest najfajniejsza do szaleńczego biegania i zabawy w potwora: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/314/ca44ed903616a7famed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/315/9f6dadf0bd9601bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/310/7297da82681199e3med.jpg[/IMG][/URL] a łąki do tarzania się i tropienia; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/309/80904ceaca740f34med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/310/9e947b836db014fcmed.jpg[/IMG][/URL] a w lesie szyszki kłują w łapki; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/315/c54bf5674ba66bbfmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. Norek byl trzeci raz nad morzem. Poznal dom i miejsce. :p Na zdjeciach łąkowych są łąki, na które chodzimy na spacery. Jest tam interesująco, ponieważ rano można spotkać sarny, a o każdej porze - zające. Niestety, kiedyś poszłam nieodpowiednią ścieżką i Noras spotkał tubylca; doszło do bójki :angryy: obaj zawodnicy tej samej rasy i postury oraz temperamentu :angryy: skończyło się na strachu. Norek najgorzej się zachowuje, jak widzi psa tej samej wielkości, sprytnie unika większych samców, ale trzeba go pilnować. Natomiast naszego domu skutecznie pilnował inna wczasowiczka, owczarka - do ludzi super, ale inne psy tolerował z trudem - trzeba było unikać. Oprócz wymienionych były jeszcze na wczasach dwa yorki oraz psy gospodarzy. Kotów tym razem nie było, oprócz właściciela terenu. Miciek jest na kolonii u babci, gdzie obżera się i wprowadza dyktorskie rządy. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/168/4e7ae1db487999aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/309/c8d39085cb6f2f79med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/314/048aeca1841ffdf0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/310/ecbd5d9a02b63dd6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/314/934c8ef6b7f364bemed.jpg[/IMG][/URL]
  19. Norek jest fantastycznym podroznikiem! Zadne slowa nie opisza, jak sie cieszyl na widok plazy i piasku - wie, ze to wakacje, ze caly czas jestesmy razem!
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/310/d67ba126f311bda4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/314/ffe827e88910b5aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/309/225991e256556459med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/313/bc92b425859c9e31med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/314/cf1a2568c8e831famed.jpg[/IMG][/URL]
  21. sliczne zdjecia. Zabek wyglada wspaniale!!!
  22. Norek pozdrawia z wakacji!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/314/ab6668c66607d6d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/314/020abeab3694b929med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/309/1bda35ca09f93037med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/309/96d7a1b579136bb0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/309/bd28c75900119ef2med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...