-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
tomcug replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nareszcie jakieś konkretne menu :evil_lol: -
Malagos, Majeczka jest szczęściarą, bo trafiła właśnie do Ciebie :loveu:. Żyje jak w raju, ale przecież wiemy, ile zwierzaków w takim wieku i stanie oddaje się do schronu lub po prostu wyrzuca na ulicę. To straszne :-(. Ale dość biadolenia, ucałuj ten staruszkowy, śmieszny pyszczek od ciotki na dobranoc :p.
-
Bardzo smutne, ale czy nie takie jest życie? Ciężko oglądam się za siebie, nie lubię przeglądać zdjęć z młodzieńczych, beztroskich lat a pies przecież ma tych lat o wiele mniej :-(. Pamiętam, kiedy pierwszy raz zawitał do nas nasz mały kundelek - a to już minęło 11 lat. Ale to przecież chodzi o to, żeby kochać swoje pupile i troszczyć się o nie do ostatnich dni. A kiedy są staruszkami jeszcze mocniej okazywać im swoje uczucie a nie porzucać jak niepotrzebne rzeczy. Nas też czeka starość.....
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
tomcug replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwa psina :loveu: -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
tomcug replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pewnie i Wy pomyślicie, że jestem dziwadło, ale ja najbardziej na świecie kocham jesień :loveu:. Tylko taką słoneczną, z babim latem, szeleszczącymi kolorowymi liśćmi, muchomorkami i najlepiej Barrym w tle tego pięknego ogrodu :p. Jeżyk tyz pikny :cool3:. -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
tomcug replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zosiu, Barry dziękuje Ci w ten sposób za to, że jesteś :loveu:. Bo dzięki Tobie i on jest :p. Ja wierzę, że psy wiele rozumieją a Barry rozumie, że istnieje dzięki Tobie. I ta wyciągnięta do Ciebie łapina jest podziękowaniem :loveu:. -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
tomcug replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No to ja się w końcu ujawnię ;). Podczytuję wątek bardzo regularnie, chociaż się nie wypowiadam, ale bardzo sie denerwuję, kiedy nie ma nowych wieści o Barym. Psina zapadła mi w pamięć, szczególnie na tej fotce, gdzie podaje łapinę swojemu "panu" taki pokorny, oddany :-(. Cieszę się, że jest u Ciebie Zosiu i w końcu normalnie żyje, bo tak powinien żyć każdy pies i już. A ogród masz piękny - ja mam maleńką działczynę i o takim jak Twój pomarzyć mogę :oops:. -
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
tomcug replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='anielica']I mnie Was brakuje, ale jeszcze troche czasu mi potrzeba. Obiecuje solennie pw! Uściski![/quote] I ja to rozumiem, poczekam, aż będziesz gotowa - nic na siłę. -
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
tomcug replied to anielica's topic in Już w nowym domu
I kto by pomyślał, że ten dostojny psiak właściwie był przekreślony :loveu:. Anielico, brakuje tu Ciebie bardzo, tak bardzo :-(.