Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Nareszcie jakieś konkretne menu :evil_lol:
  2. [quote name='Alpina']Ode mnie też ją pocałuj Gosiu... Tomcug ,aż miło mi czytać twoje posty bo to tak, jakbym to ja sama mówiła...[/quote] Alpinko dzięki za miłe słowa :calus:
  3. Malagos, Majeczka jest szczęściarą, bo trafiła właśnie do Ciebie :loveu:. Żyje jak w raju, ale przecież wiemy, ile zwierzaków w takim wieku i stanie oddaje się do schronu lub po prostu wyrzuca na ulicę. To straszne :-(. Ale dość biadolenia, ucałuj ten staruszkowy, śmieszny pyszczek od ciotki na dobranoc :p.
  4. Bardzo smutne, ale czy nie takie jest życie? Ciężko oglądam się za siebie, nie lubię przeglądać zdjęć z młodzieńczych, beztroskich lat a pies przecież ma tych lat o wiele mniej :-(. Pamiętam, kiedy pierwszy raz zawitał do nas nasz mały kundelek - a to już minęło 11 lat. Ale to przecież chodzi o to, żeby kochać swoje pupile i troszczyć się o nie do ostatnich dni. A kiedy są staruszkami jeszcze mocniej okazywać im swoje uczucie a nie porzucać jak niepotrzebne rzeczy. Nas też czeka starość.....
  5. Psina wielkości ratlerka w stodole na łańcuchu???????? Mój Boże :-(
  6. Pewnie i Wy pomyślicie, że jestem dziwadło, ale ja najbardziej na świecie kocham jesień :loveu:. Tylko taką słoneczną, z babim latem, szeleszczącymi kolorowymi liśćmi, muchomorkami i najlepiej Barrym w tle tego pięknego ogrodu :p. Jeżyk tyz pikny :cool3:.
  7. Zosiu, Barry dziękuje Ci w ten sposób za to, że jesteś :loveu:. Bo dzięki Tobie i on jest :p. Ja wierzę, że psy wiele rozumieją a Barry rozumie, że istnieje dzięki Tobie. I ta wyciągnięta do Ciebie łapina jest podziękowaniem :loveu:.
  8. No to ja się w końcu ujawnię ;). Podczytuję wątek bardzo regularnie, chociaż się nie wypowiadam, ale bardzo sie denerwuję, kiedy nie ma nowych wieści o Barym. Psina zapadła mi w pamięć, szczególnie na tej fotce, gdzie podaje łapinę swojemu "panu" taki pokorny, oddany :-(. Cieszę się, że jest u Ciebie Zosiu i w końcu normalnie żyje, bo tak powinien żyć każdy pies i już. A ogród masz piękny - ja mam maleńką działczynę i o takim jak Twój pomarzyć mogę :oops:.
  9. [quote name='anielica']I mnie Was brakuje, ale jeszcze troche czasu mi potrzeba. Obiecuje solennie pw! Uściski![/quote] I ja to rozumiem, poczekam, aż będziesz gotowa - nic na siłę.
  10. Biedna Malagos :calus:. Ucałuj od cioteczek śliczny pycholek Majeczki :p.
  11. I kto by pomyślał, że ten dostojny psiak właściwie był przekreślony :loveu:. Anielico, brakuje tu Ciebie bardzo, tak bardzo :-(.
  12. No to dałam plamę :oops:. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że widać samą główkę i jest identyczna jak mojego wielowielowielorasowca :p. Wierzę, że się nie obrazisz - pewnie jak ja kochasz wszystkie psiaki a ja zupełnie nieświadomie tak napisałam.
  13. No i mamy nową panienkę :p. Malagos, w tle przemyciłaś ślicznego małego kundelka (na podusi oczywiście :evil_lol:), wygląda jak mój Monti :loveu:.
  14. Majeczka znosi kąpiel ze stoickim spokojem :p. Przesłodka dziewuszka :loveu:.
  15. O rany, też bym polizała - Bianka ma racje, to jest sadyzm znęcać się nad biednymi ciotkami :angryy: :evil_lol:. Alpinko - dla Rodziców :tort:, chociaż do Twojego to mu daleko ;).
  16. To i ja poczekam.........................
  17. Szkoda, że na zdjęciach nie uwieczniłyście takiej pięknej tęczy :cool3:
  18. Zmysł - zwłaszcza Bonzi. Chłopak jest świetny :loveu:
  19. Super sierściuchy :loveu:. Zmysł, jedzonka to im chyba nie żałujesz, co? :evil_lol:
  20. Rozumiem i nieustannie trzymam kciuki.........................
  21. [quote name='Alpina'] tomcug, aniac50 - Wasze skarbki pewnie też takie rozbestwione...:) Noooooooooooooo :oops: Alpinka, jak Mama sie czuje?
×
×
  • Create New...