Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Kawał chłopa, ale bez domku!
  2. Szorstuś, to przykre bardzo :shake:.
  3. Mały Duduś nadal bez domku.
  4. Śliczny Duduś szuka swojego domku i człowieka.
  5. No tak. Chociaż Alterek jest naprawdę pięknym psiakiem. Przynajmniej dla mnie.
  6. [quote name='masienka']a na razie cieszymy sie kazdym postepem :p[/quote] Oczywiście! I jeszcze domek jakby sie znalazł :cool3:.
  7. Tak też myślę. Poza tym to żadne rozwiązanie. Pies na tymczasie wcześniej czy później znajdzie dom i Misio znowu zostałby sam. I jeszcze bardziej by tęsknił. Połowiczne rozwiązania nie zawsze są dobre....
  8. Dla mnie najbardziej rasowe są wielorasowce ;). Takiego rasowego kundla, jak mój Monti to nie ma nikt :evil_lol:. i ty Borysku też spotkasz Człowieka, który doceni cię jako psa - wspaniałego, oddanego przyjaciela.
  9. Bezpańskie maluszki proszą o domki. :p
  10. Szorstusiu, dobrej nocy ci życzę. :p
  11. Rysiu nie ma czasu na pozowanie. Ma za wiele spraw do załatwienia. ;)
  12. [quote name='EVA2406']Borysku, do snobów nie pójdziesz:angryy:. Jak jesteś dla nich za mało rasowy to niech sobie szukają rasowego :angryy:. Ty jesteś i tak piękne, mądre i dobre psisko. Nie martw się, nie jesteś sam.[/quote] Taaaa.... wszystko jasne :-(.
  13. Ty też jesteś za mało rasowy :-(. Gdybyś miał więcej z collaka to biliby się o ciebie, biedaku. A charakteru wspaniałego to nikt nie widzi?
  14. Oj, chyba Państwo musieliby wziąć kolejnego psiaka, bo domowi rezydenci nie dadzą się już zdetronizować :razz:.
  15. Według mnie wygląda o niebo lepiej. ;)
  16. Edytko, ja nie potrafię pięknie pisać, ale tak bardzo Cię podziwiam i współczuję. Chociaż wiem, że to wiele nie zmieni...
  17. [quote name='Zmysł']Ładna dzisiaj pogoda[/quote] Bardzo ładna, Rysio będzie wygrzewał doopkę na słoneczku :loveu:.
×
×
  • Create New...