[quote name='EVA2406']Borysku, do snobów nie pójdziesz:angryy:. Jak jesteś dla nich za mało rasowy to niech sobie szukają rasowego :angryy:.
Ty jesteś i tak piękne, mądre i dobre psisko. Nie martw się, nie jesteś sam.[/quote]
Taaaa.... wszystko jasne :-(.