Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Borys, pamietaj, masz 10 dni i ma być nowy domek.
  2. [quote name='Zmysł']Ale \"kaszana\". Nie umiem zrobić zdjęć, a te, co mi w miarę wyszły zrobione zostały z zamkniętymi oczami. Jedyne, co w miarę potrafię to podrzucić wątek.W górę więc[/quote] No to pomogę Ci troszkę w podnoszeniu.
  3. Kochana sunia, czekamy na relacje dotyczące zdrówka.
  4. Ja nie pojadę, ale podrzucę Misia.
  5. Pewnie tak, ale podniosę naszego macho.
  6. [quote name='Zmysł']Ciekawe, czy jakieś zdjęcia dostaniemy?[/quote] Oj, przydałyby sie i to bardzo.
  7. [quote name='Zmysł']Opiekunowie Dony serdecznie zapraszają do odwiedzin. Chyba w czerwcu się wybiorę[/quote] Ojej, będą nowe fotecki, będą nowe fotecki :multi:. Chociaż nie jestem pewna, bo Zmysł podobno robi zdjęcia z zamkniętymi oczami :evil_lol:.
  8. One są naprawdę bardzo urocze, dlaczego nikt nie chce nawet jednego maluszka?
  9. Nie wiadomo, czy CIRI nie uprawia tego procederu od dłuższego czasu :lol:. I może dla niej to bułka z masłem :evil_lol:.
  10. [quote name='mimiś']aa.. wetnę sie w rozmowe Wujka Zmysła z Wujkiem Zmysłem:evil_lol:[/quote] Je też im przeszkodzę. :razz:
  11. I ja podniosę, myślę, cieszę się, że jest tyle ofert domków. Tylko trzeba dobrze wybrać.
  12. Szorstuś, inne psy znajdują domki, może i tobie się poszczęści.
  13. [quote name='agata51']Borys, 10 nie będzie mnie na dogo, jak wrócę CIEBIE ma tu nie być, słyszysz?[/quote] Byłoby świetnie :p.
  14. Maluszki pilnie szukają domków.
  15. [quote name='Zmysł']Argat też mi odpisała, że nie ma nic przeciwko. To w poniedziałek prześlę pieniądze na Koci Świat.[/quote] No to świetnie, zawsze to jakaś pomoc.
  16. Ubranko świetne! Dobrze, ze wszystko przebiegło bez komplikacji i że Pańcio przeżył :razz:.
  17. Borysku - dobrej i spokojnej nocy.
  18. [quote name='asiaf1']Niestety sunia nie dojechała dziś do W-wy. W trasie (na szczęście niedaleko Torunia) zepsuł sie samochód. Kolejny termin wizyty to poniedziałek. Sunia ma się bardzo dobrze. Jest radosna i nawet sie bawi. Długo chodzi na spacerkach, bardzo zaprzyjaźniła się z dotychczasowymi opiekunkami, przytula się do nich i jest coraz bardziej śmielsza do ludzi. Ma dobry apetyt. Już się u nich zadomowiła. Wyniki krwi są bardzo dobre, wątroba i nerki pracują normalnie. Ogólnie stan suni jest dobry.[/quote] Bardzo się cieszę, że sunia ma się dobrze i co najważniejsze - nie straciła zaufania do ludzi. Ta psia umiejętność zapominania krzywd i wybaczania jest dla mnie fenomenem.
  19. [quote name='anielica']Ooo, bardzo się cieszę, że domki na horyzoncie![/quote] Mam nadzieję, że wykluje się coś konkretnego. :p
  20. [quote name='wisela1']Ciężko zgrzeszyłam.... Wiem że najprawdopodobniej jej zaszkodziłam ale już nie mogłam patzrec ze ona prawie nie je... Kurczak gotowany-nie indyk gotowany-nie rybka-nie rózne mięsne i mięsno jarzynowe gerberki dla niemowląt-nie no to kupiłam zdesperowana stara baba dla Dakotki kawałek polędwicy wołowej i jej dałam surową.... No i to moja princessa zjadła Tylko błagam nie drzyjcie sie na mnie. Teraz sama będę 2 dni pewnie bez obiadków ale Dakusie choć troche nafaszerowałam. Miała twardawe qpki to najwyżej troszkę teraz będą "odkształcone" ;-)[/quote] Elu, żeby tylko takie grzechy ludzie popełniali, to mielibyśmy raj na ziemi.....
×
×
  • Create New...