[quote name='asiaf1']Niestety sunia nie dojechała dziś do W-wy. W trasie (na szczęście niedaleko Torunia) zepsuł sie samochód.
Kolejny termin wizyty to poniedziałek.
Sunia ma się bardzo dobrze. Jest radosna i nawet sie bawi.
Długo chodzi na spacerkach, bardzo zaprzyjaźniła się z dotychczasowymi opiekunkami, przytula się do nich i jest coraz bardziej śmielsza do ludzi.
Ma dobry apetyt.
Już się u nich zadomowiła.
Wyniki krwi są bardzo dobre, wątroba i nerki pracują normalnie.
Ogólnie stan suni jest dobry.[/quote]
Bardzo się cieszę, że sunia ma się dobrze i co najważniejsze - nie straciła zaufania do ludzi. Ta psia umiejętność zapominania krzywd i wybaczania jest dla mnie fenomenem.