Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. No to bardzo się cieszymy i czekamy na foteczki.
  2. A co tam u Boryska słychać? Dawno nie było żadnych wieści.
  3. I z rana szukamy domków dla dwóch pięknych dziewczynek.
  4. [quote name='EVA2406']Dobrze by było, żeby domek się znalazł, ale ja cały czas mam nadzieję, że Grubolek pokocha Żabcię i jak to w bajkach bywa, bedą żyli długo i szczęśliwie.[/quote] No ja też mam taka nadzieję, ale życie to nie bajka i czasami bywa okrutne.
  5. Cicho tu, aż w uszach dudni. :shake:
  6. leje od rana, tak smutno i pochmurno. :shake:
  7. [quote name='EVA2406']Nie Cioteczko, ja też tu jestem, ale tych najważniejszych, czyli domków, tu nie ma :shake: i to jest najgorsze.[/quote] Miosia i Pluto mają tyle ogłoszeń, ale odzewu chyba zero. :shake:
  8. Jestem bardzo ciekawa.
  9. [quote name='EVA2406']Dzięki, mail już miałam ;). Jutro zgram , bo już dzisiaj nie dam rady.[/quote] No to czekam. :lol:
  10. Brajluiś, jak mogłeś tak "olać" Cioteczkę. :razz: Oj, w głowie mu się przewraca :evil_lol:.
  11. No ja za chwilę robię to samo - pędzę po jarzynki. I też mi się nie chce, pogoda "pod psem" :evil_lol:. Ooo, zaraz się tu gromy na mnie posypią, że psom ubliżam. :mad: :razz:
  12. [quote name='EVA2406'] Cioteczko Tomcug mogę podesłać zdjęcia na mailika, bo.............:oops:[/quote] Pewnie, że możesz. :lol: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  13. Mały łobuziak pewnie już się zadomowił. :lol:
  14. Śliczności nadal czekają na swoja szansę.
  15. Żabcia nadal nie ma domku.
  16. Ja też powiem ci - dobranoc Misiu.
  17. Fruzinko, nieciekawie to wszystko wygląda.
  18. Maluszki pną sie do góry na dobranoc.
  19. Funieczko, tak mi cię żal. :-(
  20. To na nas pokrzyczała Wiedźma - chyba Ją zdenerwowałyśmy :oops:. Już więcej nie będę pytała o te chusteczki.
  21. Oho, kto by pomyślał, ze weci mają takie wzięcie u kobitek. :evil_lol:
×
×
  • Create New...