[quote name='lapisl']Sari ma się wyśmienicie :lol: w końcu chodzimy na spacerki. Uwielbia być gwiazdą osiedla ;), zastanawiam się kogo bardziej lubi psiaki czy "człowieki" :evil_lol: Lubi gonić za ptakami. Dzisiaj byłyśmy na dłuższym spacerku. Sari wybiegała się jak nigdy dotąd. Później nie miała już siły wracać :evil_lol: kładła się na trawce lub asfalcie, no i trzeba ją było nosić na rękach*. Malizna to w końcu jest jeszcze :eviltong:, dzieciak taki. Sytuacja z kotami niestety nie zmieniła się. Kotka nadal mieszka na szafie i schodzi tylko wtedy, gdy Sari jest na spacerku lub śpi :mad:No cóż, poczekamy zobaczymy:roll:
* zaczyna to wykorzystywać :shake: :evil_lol:[/quote]
Dziękujemy za wieści. :loveu:
Lola i Lulka na Allegro:
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=404018434[/URL]
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=404029668[/URL]