Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Nelly, w górę w ten pochmurny, deszczowy dzień.
  2. U nas leje codziennie. Pogoda jak w październiku. :shake:
  3. Podnoszę dziewczynki do góry.
  4. Rysiu jest piękny! Szkoda mi go bardzo, bo pewnie nigdy nie będzie miał prawdziwego domu. Wygląda na to, że nigdy też go nie miał.
  5. To i ja grzecznie czekam na relację z wizyty. ;)
  6. [quote name='lapisl']Sari ma się wyśmienicie :lol: w końcu chodzimy na spacerki. Uwielbia być gwiazdą osiedla ;), zastanawiam się kogo bardziej lubi psiaki czy "człowieki" :evil_lol: Lubi gonić za ptakami. Dzisiaj byłyśmy na dłuższym spacerku. Sari wybiegała się jak nigdy dotąd. Później nie miała już siły wracać :evil_lol: kładła się na trawce lub asfalcie, no i trzeba ją było nosić na rękach*. Malizna to w końcu jest jeszcze :eviltong:, dzieciak taki. Sytuacja z kotami niestety nie zmieniła się. Kotka nadal mieszka na szafie i schodzi tylko wtedy, gdy Sari jest na spacerku lub śpi :mad:No cóż, poczekamy zobaczymy:roll: * zaczyna to wykorzystywać :shake: :evil_lol:[/quote] Dziękujemy za wieści. :loveu: Lola i Lulka na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=404018434[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=404029668[/URL]
  7. Maluszki cały czas się przypominają.
  8. Ano przypominamy, chociaż niewiele z tego wynika.
  9. Dziwne to wszystko, jakoś nie mogę ogarnąć, o co chodzi. :shake:
  10. [quote name='Zmysł']Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia[/quote] Czekam z niecierpliwością.
  11. Może to już taka dzikuska będzie. :shake:
  12. Rexiulku, nie żartuj sobie. Stasiu nie będzie jadł z twojej michy!
  13. Ą tymczasem w górę, dziewczyny.
  14. Misio - niedługo Zmysł cię odwiedzi. :lol:
  15. Wspaniała ta sunieczka. A Brajluś wcale mnie nie zaskoczył. To był już najwyższy czas, żeby sprawdzić, czy Edytka ma wygodne łóżko. :loveu:
  16. [quote name='EVA2406']Ale klinika nie chce jej wydać. Czytałeś moją relację z wizyty u suni?[/quote] Ale ja trochę nie rozumiem. Całe życie w klinice sunia przecież nie będzie. Chyba, że któryś pracownik ją zabierze.
×
×
  • Create New...