[quote name='koss']Wydaje sie ze Pani decyzje podjeła ....:multi:...teraz tyklo [COLOR=black][B]CZEKAMY[/B][/COLOR] ....
na 12 XII ,..no i tak " na wszelki słuczaj " trzymamy kciuki:oops::roll:, i doglądamy piesa,a można prosic o nową ...fotkę pychola[/quote]
No to czekamy, ale do 12 grudnia aż?
Pypcia dostaniemy na językach. :eviltong: