Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Nie spodziewałam sę, że tak będzie. Już dawno powinien być wspaniały dom. :-(
  2. Nadal niec nie wiadomo, ale poczekamy. :razz:
  3. Oj, to Koszałek porządził sobie. :evil_lol:
  4. Funieczka czeka nadal.
  5. [quote name='luka1']jakoś ciężko o tę miłość.[/quote] No właśnie. :-(
  6. Juz nie wiem który raz wystawiam Allegro, tyle ogłoszeń było i nic. :placz:
  7. Cudne pysio spragnione człowieka. :-(
  8. Franio głośno woła o domek.
  9. A mówiłam? Jestem przewidująca. :eviltong: Tiger, trzymam kciuki za futerka.
  10. Tym bardziej przykro. Ale on chce do swojego człowieka.
  11. Nie mogę, wszystkie te psiaki są cudne. :placz:
  12. A ja dodałam zimowe zdjęcie Gacusia ( Antosia) do Allegro. :loveu:
  13. Dobry wieczór, malutka. :lol:
  14. Bardzo się cieszę, że wszystko ok, bo już się martwiłam. :multi: :multi: :multi: A ponieważ Łateczek też jest przepiękny to będą do siebie pasować, prawda? :lol:
  15. I dalej: [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23581834,Krakow_Zwierzaki___Adopcja,143-192.html"]http://www.dwukropek.pl/[/URL] [URL="http://chrzanow.olx.pl/item_page.php?Id=15970567&g=6"]http://chrzanow.olx.pl/[/URL] [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/63/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/8732_Spragniony_mi_o_ci_SNOPIK_po_mamie_Chihuahua_.html"]http://adsy.pl/[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=581"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/4028,Spragniony-milosci-SNOPIK---po-mamie-Chihuahua-%21%21%21.htm"]http://www.psy.elk.pl/[/URL] [URL="http://***********/ogloszenia/spragniony-milosci-snopik---po-mamie-chihuahua_371.html"]http://***********/[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/20677"]http://www.kokosy.pl/[/URL] [URL="http://www.argetto.pl/announcement/5424-Spragniony%20mi%C5%82o%C5%9Bci%20SNOPIK%20-%20po%20mamie%20Chihuahua%20%21%21%21.html"]http://www.argetto.pl/[/URL]
  16. Przy dzisiejszym transferze wyczynem jest wejście na strony, nie mówiąc o wczytywaniu zdjęć. :-( Ale udało mi się trochę porobić, będę potem jeszcze próbować. [URL="http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/244855-spragniony_mi_o_ci_snopik_po.html"]http://krakow.pajeczyna.pl/[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,2115,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=34422"]http://kupiepsa.pl/[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=57066&buyOrSell=2"]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Spragniony-milosci-SNOPIK---po-mamie-Chihuahua-.html,67151"]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/10484"]http://www.bono-polska.pl/[/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=18888"]http://portal.animalia.pl/[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id98897.html"]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL="http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=49092"]http://www.neeon.pl/[/URL]
  17. Koszałciu a ja do ciebie zajrzę. Nie odwiedzę, bo za daleko. A szkoda. :-(
  18. [LEFT]Funieczka też czeka. [/LEFT]
  19. Ratanku, cienko to widzę i tak mi przykro. :-(
×
×
  • Create New...