Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Te psiaki to już chyba pozostaną bezimienne na zawsze. Są piękne, ale nikt tego nie dostrzegł. :-(
  2. Tanguś jest śliczny, tylko z lekka kłopotliwy.
  3. Też jestem ciekawa, w czym rzecz.
  4. Fajnie, że masz pomocników, nie nudzisz się przynajmniej. ;)
  5. Teraz dopiero zajrzałam, jaka cudna sunia.
  6. Nie ma odwrotu, bo ja podmieniłam już Allegro innej suczynce. :razz: Gacusiu, wszystkiego najlepszego, jestem pewna, że warto było tak długo czekać. :loveu:
  7. [url=http://www.allegro.pl/item524156584_cudna_samotna_sunia_zwana_zajaczkem_czeka.html]CUDNA, SAMOTNA SUNIA ZWANA ZAJACZKEM CZEKA !!! (524156584) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Dziewczyny, Koss poprosiła mnie o Allegro, ponieważ Gacuś znalazł domek to podmieniłam. Wykorzystałam perfidnie ten cudny tekst, mam nadzieję, że kogoś poruszy tak, jak poruszył mnie. To wyróżniona aukcja, niestety szablon był już tak rozformatowany, że musiałam go wywalić, bo nic nie mogłam pozmieniać, dlatego takie białe tło. Ale następnym razem zrobię od nowa, teraz szkoda kasy, bo to wyróżniona aukcja :p. Trzymam kciuki za maleństwo.
  8. [quote name='Negri_2008']Tomcug i Koss - :Rose: Jutro może będą fajne fotki Bartka, to podmienimy. Można chyba też zmienić Bartka wiek z "dorosły" na młody bo wg moich obliczeń ten psiak ma góra półtora roku i tym samym zwiększy to szanse na domek :razz:[/quote] Negri, na Allegro są tylko 2 opcje: szczeniak i pies dorosły, więc dlatego tak wybrałam. Pod szczeniaka to już chyba nie za bardzo podchodzi.:razz: Kurna, kobitki, a że napisałam, żeby psa ni[COLOR=Red][COLOR=Black]e[/COLOR][B] obserwowywać[/B][/COLOR] to nikt nie zauważył. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::mad::mad::mad:
  9. Wystawiłam pieskowi Allegro, mój net na razie cieniutko przędzie i nie wiem, czy dałam poprawne dane (nie mam możliwości przejrzenia całego wątku), zobaczcie i dajcie znać jeżeli coś nie tak. A może jeszcze jakieś nowe foteczki by się przydały, chętnie podmienię jak będą. Tytuł może jakiś bardziej wyrazisty, doradźcie proszę. :p [url=http://www.allegro.pl/item525527407_bartek_tak_bardzo_czeka_na_swoje_miejsce_na_ziemi.html]Bartek tak bardzo czeka na swoje miejsce na ziemi. (525527407) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  10. A oczyska na drugiej fotce - przecudne bursztynki. :loveu::loveu::loveu:
  11. Ramzes całkiem zapomniany. :-(
  12. Rycho, napisz nam coś. ;)
  13. No to nam się Łatek - Ogryzek wyrobił. :razz:
  14. Leosiu, wszystkiego najlepszego, samych dobrych dni w nowym domku!. :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  15. Potrzebny bardzo wyrozumiały domek.
  16. Biedne psisko...
  17. Pieski czekają i czekają. :shake:
  18. [quote name='Bazyliah']Wujek zrobił Zulce wyróżnione allegro. Teraz tylko czekamy na tłumy chętnych. Oby się tylko o nią nie pobili :roll: [B]A Zulka udowadnia, że jest prawdziwym kolakiem. Śnieg jak w łapkę wejdzie, to piesek łapkę podnosi i czeka na ratunek. Wyobraźcie sobie spacer z 2 takimi kolęcymi jełopami[/B] :evil_lol:[/quote] To moja Katia jest chyba niekolakowata. :razz: Ryje pyszczydłem śnieg, robi fontanny na lewo i prawo, tarza się i za żadne skarby nie chce wracać do domu. :multi: :lol:
  19. [quote name='luka1']ludzie nie potrafią szukać. Zwykle wolą stwierdzić że psa im ukradziono[/quote] Jeśli komuś bardzo zależy to poruszy niebo i ziemię w poszukiwaniu ukochanego psa.
  20. Franio czeka nadal....
×
×
  • Create New...