[quote name='Therion']Przyłacze sie do dyskusji o gazach i zapachach, moja jest u mnie pół roku i szczesliwie ani razu jej sie nie zdazyło puscic "baka". Ze wsi dziewczyna pochodzi to ma pewnie twardy zoladek. Za to uwielbia sie rano wymiziac , jak pan przed wyjsciem do pracy wypryskany Kevinem Klainem albo Dolce -Gabana , no i pachnie sobie pieska. a [B]Najlepsza perfuma to kopa ludzka, jakby sie tylko udalo na spacerze znalezc i wytytlac.[/quote][/B]
To chyba ogólnie uwielbiany zapaszek naszych pupili, a jeszcze jakaś rozkładająca się rybka :diabloti:.
Mój Monti na starość okropnie psuje powietrze - uwali się na fotelu do góry łapami i puszcza takie "cichacze", po czym na moje rozpaczliwe "pfu" zmyka pod stół i udaje, że go nie ma. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: