Jestem. Pisz Zosiu, wstawiaj piękne fotki, obiecuję poprawę i będę częściej Was odwiedzać. Może w końcu trochę ustabilizuje się to moje życie. Odpoczywam na tym wątku, więc proszę jeszcze. :cool3:
[quote name='wisela1']A widziałaś fotki? Bo ja sama nie poznaję królewny....Niby moja, a nie wygląda jak moja...:cool3:[/quote]
No pewnie, że widziałam. Dla mnie bomba. :loveu::loveu::loveu:
[quote name='koci-świat']Gosiu-Nelcia nie jest gotowa do adopcji i trudno powiedzieć kiedy będzie. Jest zupełnie dziką suką reagującą agresją w stanie domniemanego przez nią zagrożenia.
Po wielu miesiącach spędzonych u nas zaufała na tyle że na wyciągniętych łapach bierze smakołyk z ręki jeśli jest on duży i w dostatecznej odległości od człowieka.
Nawet żeby przeprowadzić ją na inny wybieg potrzebna była końska dawka sedalinu.[/quote]
Wygląda na to, że sunia nie jest w stanie zaufać człowiekowi.