Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Tak mi strasznie przykro. :-( :-( :-(
  2. Ale fajnie, z bazarku biżuteryjnego powinno być 185 zł. :multi::multi::multi:
  3. pomyliłam wątki, przepraszam :oops:
  4. Kacpruniu, bazarek już zakończony, troszkę kasy się uzbierało. :lol: A teraz już zdrowiej, maluszku. :loveu:
  5. Margott, jak ja się cieszę z tych relacji. Pięknie dziękuję. :loveu::loveu::loveu: Jeśli masz kłopot z wstawianiem fotek to wyślij na maila do mnie, ja wstawię. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] I jeszcze moja dobra rada: jak piszesz taki długi post to sobie go skopiuj do schowka albo wklej do worda przed zatwierdzeniem. Zdarza się, że jeśli za długo jest pisana odpowiedź to po zatwierdzeniu cały post przepada (coś tam pisze po angielsku, że minął czas na napisanie postu), ja już tak miałam, dlatego potem jeszcze raz wszystko wklejam i zatwierdzam. Tak myślę o tym linieniu, moje psy też to mają, ale nie aż tak intensywnie. Może ktoś się wypowie z większą wiedzą na ten temat? Jeszcze raz piękne dziękuję za wspaniałą relację. :multi::multi::multi:
  6. Trzymajcie się, Ty Ewciu i Kacperek. :loveu::loveu::loveu:
  7. Ależ ja wredna jestem. :mad: Cioteczko Isabel i Cioteczko Aniu pięknie dziękuję za życzenia. :loveu::loveu::loveu: No i niech mi ktoś powie, że dogomania nie leczy stresów, już lepiej. :lol: Eluniu, tak mi przykro z powodu dolegliwości Twoich zwierzaków. A Bunieczce życzę, aby jeszcze wiele takich jubileuszy doczekała w Twoim wspaniałym domku. :multi::multi::multi:
  8. [quote name='wisela1']Ciociu tomcugowa, a komu my się mamy wypłakać w rękaw jak nie Tobie?[/quote] Pewnie, że tak. I ja bardzo to doceniam i cieszę się z tego powodu. :lol: A teraz biegnę do ukochanej pracy. :angryy:
  9. Boziu, czy może być jeszcze gorzej? :shake: Kochana Bunieczka i Elunia, założę się, że będziecie jedynymi żywymi istotami które pamiętają o moich urodzinach, niestety. Pięknie dziękuję. :loveu: :loveu: :loveu: Jestem ostatnio bardzo rozgoryczona, daruj Eluniu moje milczenie, ale mam wszystkiego dość. :-(
  10. no dobrze, nie bijemy. :evil_lol: Czekamy z niecierpliwością na relację. :lol:
  11. No proszę, jaki czyścioch z naszego Kacperka. :razz: :diabloti: Cudny miziasty, a traktor to chyba ma najnowszej generacji. :evil_lol:
  12. Dwie ostatnie foty są przepiękne. :loveu::loveu::loveu: Jakoż i model oczywiście. :razz:
  13. Ewuś, ucałuj Kacprusia w ten zakichany nosek od ciotki tomcugowej. ;) Ale bazarek pięknie się kręci, będzie troszkę kaski dla maluszka. :multi:
  14. Ojej, biedny Kacpruś. :-( Wiem ewuniu, że zrobisz, co tylko można, by pomóc koteczkowi. Strasznie mi przykro z powodu oczka, mocno trzymam kciuki za leczenie. I czekam na filmik z Kacperkiem w roli głównej. ;)
  15. Podczytuję wątek i serce mi pęka. U nas pod szkołą ktoś wyrzucił 3 psiaki, piękne, młode, przytulaśne. :placz: :placz: :placz: Dokarmiam je sama, bo wszyscy marudzą, że jak się przyzwyczają to nie będą chciały odejść. A gdzie one mają iść? :-( Dla 2 szykuje się domek, mam nadzieję, że do wakacji uda mi się wszystkie wyadoptować. I jeszcze jeden na osiedlu, nie da do siebie podejść, ciężko wystraszony, ale jedzonko bierze, kiedy się odejdzie. Jak go wołam to szczeka i merda ogonkiem, ale boi się. Mam nadzieję, że w końcu zaufa, założe mu wątek i poogłaszam. Wiem, że na tym wątku nie powinnam o tym pisać, ale mnie to wszystko przeraża, nie ogarniam ludzkiej głupoty i bezduszności. :-(
  16. [quote name='wisela1']Tomcugowa, tomcugowa [URL="http://img505.imageshack.us/my.php?image=332.gif"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/521/332.gif[/IMG][/URL][/quote] A skąd Ty Cioteczko takie ładne emotki bierzesz, hę? :razz:
  17. Bardzo się cieszę, że sunia w końcu znalazła prawdziwą przystań. :multi: Arwenko, dziękuję Ci za opiekę nad Szarlotką. :loveu:
  18. Tak mi przykro. :-( :-( :-( Biegajcie szczęśliwe za Tęczowym Mostem.
  19. I ja się ogromnie cieszę!!! :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...