Jak patrzę na Bunieczkę to mam wrażenie, że o niebo wygodniejsza. :loveu:
A Ty, Elu, zastanów się, gdzie będziesz spała, bo na pewno nie na tej kanapie. Twoje potffffory już o to zadbają. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Eluniu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :loveu:
Oby wiodło Ci się jak najlepiej, cała Rodzinka trzymała się w zdrowiu i spełnienia marzeń. :tort::cunao::laola::BIG::Rose: