Jump to content
Dogomania

Greven

Members
  • Posts

    7282
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Greven

  1. Spacer w towarzystwie Koksa i Mroka. Wszystkie 3 bestie do adopcji :razz: [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08060_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08056_pomn.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08057_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08059_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08068_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08071_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08072_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08075_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08079_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08081_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08082_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08091_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08091_pomn.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08092_.jpg[/img]
  2. Spacer w towarzystwie Koksa i Malutkiej. Wszystkie 3 bestie do adopcji :razz: [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08060_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08056_pomn.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08057_.jpg[/IMG]
  3. Patrzcie jaki samczyk :razz: [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07771.jpg[/img]
  4. synek [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07985_pomn.jpg[/IMG]
  5. Coś czarnego (Mayla) już od wielu miesięcy w nowym domu ;) Ale faktycznie, czarnego brakuje...
  6. Jajca Gizma rzecz święta :diabloti: Od cielistych, poprzez róż, aż po czerwone. Brrr... nigdy więcej samca.
  7. [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07856_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07859_pomn.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07865_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07870_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07873_.jpg[/img]
  8. Dagmara na razie nie kastruje Luckiego. Ma nogę w gipsie.
  9. sruuuu + pitbull [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07855_pomn.jpg[/IMG]
  10. sruuuuu....! [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07851_pomn.jpg[/IMG]
  11. [quote name='halbina']no nie wiem... ta dosć gęsta, długawa sierść... [/quote] Kremowy jest gładziutki!
  12. Muszę się za to zabrać, ale ciągle ten czas :placz: Halbina, nie sądzisz, że on ma raczej coś z doga, niż rodesiana?
  13. Ja do "swojego" weterynarza jeżdżę 100 km. A do miejscowego weterynarza jeżdżę 18 km... po leki, recepty, witaminy...
  14. Ja dostałam tabliczkę "UWAGA SUKA" i cieszę się z niej, jak dziecko :diabloti:
  15. Co Ty Kuczewska, nie umiesz zrotować foty? :sg168:
  16. No i w końcu JA! dumna mamusia tych wszystkich cudaków... tych i innych... ale cierpliwości :diabloti: [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07820norma.jpg[/img]
  17. Greven

    Biały bokser

    Większość psów musi się wybiegać, żeby nie niszczyć w domu. Dodatkowo psa trzeba uczyć rozróżniania mebli, sprzętów i garderoby od zabawek. Czasem dobrym rozwiązaniem tymczasowym jest klatka.
  18. Spragniony Gizmo [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07708.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07716.jpg[/IMG] ... bardzo spragniony [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07732.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07735.jpg[/IMG]
  19. Yorko wściekły pilnuje drzwi, bo za drzwiami Morionek - moje najnowsze dziecko specjalnej troski - je obiad (owies na mokro z mlekiem dla źrebaków) [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07695.jpg[/IMG] Tanga i Gizmo... jak zwykle w autku [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07688.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07687.jpg[/IMG]
  20. Mrok [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07557_mrok.jpg[/IMG] Rezam pazury Axy (suka mojej Mamy) [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07684p.jpg[/IMG]
  21. Kucyki ZAWSZE głodne [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07619p.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07622p.jpg[/IMG]
  22. Zosia, Blondynka, Grafen [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07655p.jpg[/IMG] Grafen, Zosia, Blondynka [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07659p.jpg[/IMG]
  23. Grafen i Mori [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07649p.jpg[/IMG] Zosia vel Brego [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07650p.jpg[/IMG] Grafen, Mori, Zosia [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07565_trzy.jpg[/IMG]
  24. Ja nie będę w schronisku w najbliższym czasie, skontaktuj się z wolontariuszkami: Inez, doris_day, justine.
  25. To chyba pozostaje Ci tylko kupić gaz...
×
×
  • Create New...