-
Posts
7282 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Greven
-
Spacer w towarzystwie Koksa i Mroka. Wszystkie 3 bestie do adopcji :razz: [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08060_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08056_pomn.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08057_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08059_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08068_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08071_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08072_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08075_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08079_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08081_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08082_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08091_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08091_pomn.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08092_.jpg[/img]
-
MROK w typie belga,mini wilq.Czarna półroczna czujna i śliczna MA DOM
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Spacer w towarzystwie Koksa i Malutkiej. Wszystkie 3 bestie do adopcji :razz: [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08060_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08056_pomn.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08057_.jpg[/IMG] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Patrzcie jaki samczyk :razz: [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07771.jpg[/img] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
synek [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07985_pomn.jpg[/IMG] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Coś czarnego (Mayla) już od wielu miesięcy w nowym domu ;) Ale faktycznie, czarnego brakuje... -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Jajca Gizma rzecz święta :diabloti: Od cielistych, poprzez róż, aż po czerwone. Brrr... nigdy więcej samca. -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
[img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07856_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07859_pomn.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07865_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07870_.jpg[/img] [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07873_.jpg[/img] -
Dagmara na razie nie kastruje Luckiego. Ma nogę w gipsie.
-
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
sruuuu + pitbull [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07855_pomn.jpg[/IMG] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
sruuuuu....! [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07851_pomn.jpg[/IMG] -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']no nie wiem... ta dosć gęsta, długawa sierść... [/quote] Kremowy jest gładziutki! -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Muszę się za to zabrać, ale ciągle ten czas :placz: Halbina, nie sądzisz, że on ma raczej coś z doga, niż rodesiana? -
Ja do "swojego" weterynarza jeżdżę 100 km. A do miejscowego weterynarza jeżdżę 18 km... po leki, recepty, witaminy...
-
Uwaga! Zły pies - czyli wszystko o tabliczkach
Greven replied to Hania:)'s topic in Wszystko o psach
Ja dostałam tabliczkę "UWAGA SUKA" i cieszę się z niej, jak dziecko :diabloti: -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Co Ty Kuczewska, nie umiesz zrotować foty? :sg168: -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
No i w końcu JA! dumna mamusia tych wszystkich cudaków... tych i innych... ale cierpliwości :diabloti: [img]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07820norma.jpg[/img] -
Większość psów musi się wybiegać, żeby nie niszczyć w domu. Dodatkowo psa trzeba uczyć rozróżniania mebli, sprzętów i garderoby od zabawek. Czasem dobrym rozwiązaniem tymczasowym jest klatka.
-
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Spragniony Gizmo [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07708.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07716.jpg[/IMG] ... bardzo spragniony [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07732.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07735.jpg[/IMG] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Yorko wściekły pilnuje drzwi, bo za drzwiami Morionek - moje najnowsze dziecko specjalnej troski - je obiad (owies na mokro z mlekiem dla źrebaków) [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07695.jpg[/IMG] Tanga i Gizmo... jak zwykle w autku [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07688.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07687.jpg[/IMG] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Mrok [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07557_mrok.jpg[/IMG] Rezam pazury Axy (suka mojej Mamy) [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07684p.jpg[/IMG] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Kucyki ZAWSZE głodne [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07619p.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07622p.jpg[/IMG] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Zosia, Blondynka, Grafen [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07655p.jpg[/IMG] Grafen, Zosia, Blondynka [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07659p.jpg[/IMG] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Grafen i Mori [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07649p.jpg[/IMG] Zosia vel Brego [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07650p.jpg[/IMG] Grafen, Mori, Zosia [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07565_trzy.jpg[/IMG] -
Ja nie będę w schronisku w najbliższym czasie, skontaktuj się z wolontariuszkami: Inez, doris_day, justine.
-
To chyba pozostaje Ci tylko kupić gaz...