Jump to content
Dogomania

Greven

Members
  • Posts

    7282
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Greven

  1. Widzieli?? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105760[/URL] Niech klikną, będę dziękować :)
  2. Rozczulające zdjęcia, śliczne :loveu: Zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105760"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105760[/URL]
  3. [B]Mam z doskoku internecik[/B], więc spieszę donieść, że Strong ma się doskonale, pocina na trzech łapach, jak bolid :evil_lol: śpi ze mną w domu (do szału doprowadza mnie zgrzyt kołnieża na sprzętach i ścianach, szczególnie w środku nocy, ale gdy chciałam na chwilę ulżyć Strączkowi oraz sobie i zdjęłam kołnież - natychmiast zaatakował szwy na łapie), bez problemu dogaduje się z Tangą i Gizmem (czyt. nie zeżarły go, ba! nawet nie próbowały), lubi siedzieć na łóżku, albo na fotelu, ale gdy każę mu zostać na podłodze - grzecznie układa się i ucina sobie drzemkę. Najchętniej zajmuje taką pozycję, żeby mieć mnie na oku. Trochę mnie martwi, że zupełnie nie próbuje używać łapy. Po weekendzie zdejmujemy szwy, będzie RTG kontrolne. Zapytam o rehabilitację.
  4. To ja bardzo mocno :kciuki::kciuki::kciuki:
  5. Dodam tylko to, co już napisałam na PW: Nie wiem, czy schronisko ma obowiązek wydania zwłok psa, lub przeprowadzenie sekcji, ponieważ prawnie stało się jego właścicielem po upływie 14 dni :shake: Trzeba zapytać kogoś, kto zna się na prawie.
  6. Mam internet z doskoku, gdybyście chciały w następnych dniach coś ze mną omówić, to tylko 502 309 385. Przykro mi dziewczyny, że buldożce się nie udało. Wiem, jaka ogarnia w takich sytuacjach wściekłość i bezsilność - ja to przeżywałam po TAJEMNICZYM ZNIKNIĘCIU biednej pitbullki / amstaffki Very (to właśnie w jej sprawie byłam przesłuchiwana na policji). Jeśli macie do mnie jakieś pytania, to przez dwie godziny powinnam być dostępna. Odpowiadać będę raczej na PW. Dlaczego - chyba wszyscy rozumieją. Mam nadzieję, że będę mogła jakoś pomóc.
  7. Poproś moderatora o przeniesienie, albo zmień tytuł.
  8. [quote][URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=289230541[/URL][/quote] Kilka jest śmiesznych, ale generalnie tandetne i niedorobione.
  9. Nie mam dostępu do netu, kontakt na razie tylko 502 309 385
  10. Nie mam dostępu do netu, kontakt na razie tylko 502 309 385
  11. Nie mam dostępu do netu, kontakt na razie tylko 502 309 385
  12. [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08314_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08305_.jpg[/IMG] ło matko, a to co?! [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08307_.jpg[/IMG]
  13. UWAGA... UWAGA... Oto ON! [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08313_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08312_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08310_.jpg[/IMG]
  14. Jajka, a raczej ich brak :evil_lol: [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08318_.jpg[/IMG] Łapka a'la pudel [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08319_.jpg[/IMG]
  15. Dziś Kremowy miał trochę zbyt bliskie spotkanie z Koksem :mad: ale na szczęście oba są całe, tylko trochę wymiętoszone :mad: Są świeże zdjęcia Kremika, wstawię wieczorem.
  16. [quote name='Koszmaria'] co innego że taki pies jest nieestetyczny [/quote] Mam dokładnie takie samo odczucie. Psu się krzywda nie dzieje, ale nie podoba mi się to.
  17. BIANKA, no jestem w szoku. Pomijając fakt, że nie lubię szczeniaków :evil_lol: to ogrom Twojej pracy włożonej w ich odchowanie jest po prostu powalający. Świetne zdjęcia z kotami - koty patrzą z lekkim zaskoczeniem i niesmakiem, "a co to takiego i po co to do domu przyniosłaś?". Koty the best!
  18. Dzisiaj... hm, wczoraj. No, w każdym razie piątek późnym popołudniem ;) [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08285_dzis.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08286_dzis.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08287_dzis.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08288_dzis.jpg[/IMG] ... i wieczorem [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08292_dzis.jpg[/IMG]
  19. Dzień (a raczej noc) zabiegu [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08260.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08262.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08264.jpg[/IMG]
  20. A jest jakiś bazarek dla Luckiego?
  21. Dziękuję Wam za dziesiejsze wpłaty. Kupiłam jedzenie dla psów i kotów na dwa dni.
  22. [COLOR=#202020] O 20 odebrałam Strączka od weterynarza. W nocy miał operacyjnie nastwiany staw łokciowy, śruba trzyma teraz staw we właściwym położeniu. Przy okazji został wykastrowany. Cały dzień spędził w klatce w gabinecie, więc na mój widok bardzo się ucieszył i skacząc jak kangur, wywlókł mnie na dwór. W międzyczasie dobrał się do szwów i jeden zdążył ściągnąć, zanim uszczęśliwiliśmy go kołnieżem. Po założeniu kołnieża... padł na podłogę, rozpłaszczył się i odmówił współpracy ;) Na szczęście jest w bardzo dobrej formie, ożywiony. Dostał na wynos środki przeciwbólowe i przeciwzapalne na 5 dni oraz antybiotyk.[/COLOR]
  23. [quote name='Martens'] Nie wiecie, czy jest jakieś ubezpieczenie od spotkań z kretynkami..?[/quote] :kciuki: Jeśli jest, to powiedzcie, gdzie wykupić. I żeby koniecznie obejmowało kretynów obu płci, np. sąsiada mojej Mamy, który puszcza luzem swojego agresywnego goldena i z zaciekawieniem patrzy, gdy golden rzężąc, warcząc i ujadając, robi podjazdy do moich psów.
×
×
  • Create New...