-
Posts
7282 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Greven
-
Napisz priv do ksenka1, ona jest z okolic Stargardu.
-
[Gdańsk] Bokserka... młoda i śliczna Sandra - Ma dom :)
Greven replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
A co to jest "rogówka"? Się pytam, bo żaden z moich psów jeszcze czegoś takiego nie zniszczył :diabloti: Najbardziej wysublimowana jest pitbullka - ona tylko czyta książki... wyczytuje je z okładek: okładka osobno, kartki osobno, pitbull przez chwilę szczęśliwy, a potem z poczuciem winy. Wyobrażam sobie, ILE może napsuć bokser, toż to dwa razy większy pies! -
POMOCY !! Malamutka we Wrocławskim schronisku . ma dom!
Greven replied to nefcikowa's topic in Już w nowym domu
Malamuty takie są - silne, niezależne, ale do tego również wrażliwe. Ładna suka, czy ma ogłoszenia na zaprzęgowych? -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Wpadliśmy w poślizg , jechaliśmy sobie bokiem przez skrzyżowanie , na szczęście puste !!!! ścieliśmy 5 słupków takich metalowych , metrowej wysokości .. autko nie ma przodku , boku , zbiornika paliwa, koło jest urwane , nawet zamek z drzwi wyrwało. No do tego dostaliśmy mandat , bo jakaś dobra dusza zawiadomiła policje , bedziemy płacić za te słupki (bagatelka 400 zł sztuka) (...)[/quote] No ale jak to - płacić za wpadnięcie w poślizg? :crazyeye: :placz: -
[Gdańsk] Bokserka... młoda i śliczna Sandra - Ma dom :)
Greven replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Żywioł... lubię żywioł... :diabloti: Mały człowieczek wleczony na końcu smyczy, buda przerobiona na wióry, rozerwana siatka kojca, wyrwany zagłówek w samochodzie, bo piesek chciał się przesiąść do przodu... taaak... -
[Gdańsk] Bokserka... młoda i śliczna Sandra - Ma dom :)
Greven replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Sandra bez domu?? o nie! będę nawet "hopać", żeby go znalazła :mad: Skoro nazwałyście psa Sandra, to teraz się ode mnie nie uwolnicie. -
[Gdańsk] Bokserka... młoda i śliczna Sandra - Ma dom :)
Greven replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='olenka_f']Sandra jest bardzo przytulaśna i żarłoczna[/quote] Wiecie... jak ktoś ma na imię Sandra (czyli zupełnie tak, jak ja) i przeczyta powyższy tekst, to istnieje groźba, że zaleje klawiaturę laptopa herbatą, lub atakiem śmiechu obudzi wszystkich dookoła :diabloti: -
Jakie to wkurzające - pójdzie do pierwszego lepszego schroniska i wydadzą jej psa z pocałowaniem w rękę :angryy:
-
Sochaczew - Astro, mix goldena MA DOM ( Uciekł z domu)
Greven replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, na pierwszej stronie jest mało informacji. -
Sochaczew - Astro, mix goldena MA DOM ( Uciekł z domu)
Greven replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Do mnie odzywali się ludzie o labka, albo goldena, max rocznego. -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Greven replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='aisak102']Jakaś fleja chyba jestem, bo do tej pory nie przeszkadzało mi wcale, że psy [B]mi [/B]opony obsikują[/quote] Gdy Tobie psy opony obsikują, to faktycznie żaden problem dla reszty społeczeństwa ;) -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam - to troll, tyle że inteligentny ;) Kremowemu nie grozi "bycie ojcem", bo jajek nie ma. Piękny, duży, łagodny pies. Już prawie rok bez domu, no bez sensu :shake: -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
No właśnie - u mnie to tylko przechowalnia. Było źle, potem jest Sandra, a uwieńczeniem całego procesu MUSI być domek. Inaczej to nie ma sensu. Nie jestem kolekcjonerem, nie chcę pięknych psów w kojcach. Wolę puste kojce. A psy niech mają swoich ludzi. W lutym będzie rok, jak Kremowy jest u mnie. To smutne... -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Co to za życie - kojec i krótki spacerek :shake: -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Greven replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='WŁADCZYNI']Inni sikają na klatce to ja też![/quote] :roflt::roflt: A tak poza tym, to niestety zabawnie nie jest. Gizmo wszedł w jakieś g* na trawniku (mamy roztopy, nie muszę mówić, co wylazło z pod śniegu), nie zauważyłam tego i rozniósł po domu. Myślałam, że oszaleję. Na następnym spacerze ja wlazłam w g* ale w porę je odkryłam pod butem. Wracając, natknęłam się na obrzydliwe, wielkie g* pod furtką domu mojej Mamy (którego kwadrans wcześniej nie było - g*, nie domu) i musiałam to sprzątnąć :shithappens: :zly7: Uwieńczeniem dnia była wymiana zdań z panem, który uważał, że jego weścik jak najbardziej może oszczać mi koła samochodu, bo... jest mały. -
Co jest złego w psach nierodowodych?
Greven replied to Rumcajsowa's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
[quote name='Tomo 2']Dlatego też uważam że fundacje działające na rzecz psów powinny oprócz akcji adopcyjnych działać w szkołach i informnować co to rodowody ,sterylizacja.[/quote] Dokładnie! Pro Equo rusza z takim programem od wiosny :razz: -
[quote name='Hanah']Nie czytałam wątku od razu mówie. Ale mam chętnych na rottke , sukę , młodą. Gdzie ona jest i ile ma lat, czy jest zdrowa i wszystko co wiecie[/quote] Z tego, co dziewczyny pisały w pierwszysch postach, to suczka jest: - obecnie zdrowa (wyleczony świeżbowiec) - wysterylizowana (była w ciąży) - grzeczna i bezproblemowa A skoro w temacie jest "skierniewickie schronisko", to podejrzewam, że suczka znajduje się w schronisku w Skierniewicach ;)
-
Co jest złego w psach nierodowodych?
Greven replied to Rumcajsowa's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Piesek w typie shihtzu kupiony za 1.200 zł... bez rodowodu. A dlaczego nie ma rodowodu, ja się pytam. Bo był ostatni w miocie :roflt::roflt: ... ludzie nadal dają się na to nabrać, serio. -
Dzwonił do mnie Tomo z forum beagielków.
-
Ależ proszę bardzo ;) Cieszę się, że mogłam pomóc. UWAGA! dziewczyny, podobno był w schronisku beagl i jest u kogoś na tymczasie? wiadomo u kogo???