Jump to content
Dogomania

Greven

Members
  • Posts

    7282
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Greven

  1. [quote name='MagYa^^']Poniewaz nie stac mnie na wsparcie finansowe jakotaka gotowka - wystawilam bazarek na stado Greven (wspolnie z Uciechowem). Mam nadzieje, ze pomozecie przy chociazby przypominaniu o bazarku, ze na karme dla psow i kotow chociaz sie uzbiera.. Przepraszam, ale w zasadzie tylko tyle moge[/quote] Bardzo Ci dziękuję :buzi:
  2. beka, dziękuję za ogłoszenia! :calus:
  3. El&Udun, przejechanemu szczeniaczkowi to Ty pomogłaś oraz Iza i Kornelia od tymczasów - nie ja. Cieszę się bardzo, że zajrzałaś do wątku Strączka i dziękuję za pieniążki :buzi: Odebrałam Strączka od weterynarza, zaraz napiszę co i jak i wstawię najnowsze zdjęcia.
  4. [quote name='kasia_r*']także skromny bazarek dla was: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9461693#post9461693"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9461693#post9461693 [/URL][/quote] Wcale nie skromny, kolczyki śliczne :calus: Mam nadzieję, że ten, kto będzie je zakładał, pomyśli ciepło o Strączku. [quote name='pidzej']i jeszcze skromniejszy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9462376#post9462376"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9462376#post9462376 [/URL][/quote] Bardzo Ci dziękuję :loveu: Kolczyk do języka wygląda, jak jakieś narzędzie tortur.
  5. pidzej, strasznie Ci dziękuję :oops:
  6. Sytuacja finansowa jest tragiczna. Nie ma na jedzenie dla psów. Nie ma na weterynarza. Nie ma na nic. RATUNKU!! Gdyby ktoś chciał pomóc - dane do przelewu bankowego... [URL="http://www.proequo.pl/article.php3?id_article=30"]www.proequo.pl/article.php3?id_article=30[/URL]
  7. Poker, dziękuję. Twoja wpłata jest bardzo cenna.
  8. Gdyby ktoś zechciał pomóc - dane do przelewu: [URL="http://www.proequo.pl/article.php3?id_article=30"]www.proequo.pl/article.php3?id_article=30[/URL]
  9. Gdyby ktoś zechciał pomóc - dane do przelewu: [URL="http://www.proequo.pl/article.php3?id_article=30"]www.proequo.pl/article.php3?id_article=30[/URL]
  10. Gdyby ktoś zechciał pomóc - dane do przelewu: [URL="http://www.proequo.pl/article.php3?id_article=30"]www.proequo.pl/article.php3?id_article=30[/URL]
  11. Adopcje stoją w miejscu, z wpłat było ostatnio 100 zł (kupiłam za to puszki dla kotów, torbę suchego dla psów, iwermektynę za 20 zł, a ostatnie 40 zł dałam za kastrację Pana Podwanny). Psy jedzą raz dziennie, kiepskiej jakości karmę marketową. A i na to brakuje pieniędzy. Malutka nie zaszczepiona, Mrok nie wysterylizowana, długi u weterynarza rosną... Jestem załamana...
  12. Adopcje stoją w miejscu, z wpłat było ostatnio 100 zł (kupiłam za to puszki dla kotów, torbę suchego dla psów, iwermektynę za 20 zł, a ostatnie 40 zł dałam za kastrację Pana Podwanny). [B]Psy jedzą raz dziennie[/B] (oprócz Mańka, on dostaje 3x dziennie) [B]kiepskiej jakości karmę marketową[/B]. Te młode, rosnące również. Jestem załamana, to nie jest standard utrzymania zwierząt, do jakiego przywykłam...
  13. Nie stać mnie na spłacenie rachunku u weterynarza. Problemy finansowe są tak duże, że brakuje pieniędzy nawet na jedzenie dla zwierząt. Błagam Was o pomoc.
  14. Wczoraj w nocy u weterynarza [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08252.jpg[/IMG] Spremedykowany [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08254.jpg[/IMG] Przed zabiegiem [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08257.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08258.jpg[/IMG] Svasti pod kroplówką [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08251.jpg[/IMG]
  15. To ja Ci podaruję Felisa, Basiu ;) Będziesz miała pięknego, czarnego kota z charakterem. Niestety przy tym z bardzo chorym sercem, ale jak się wczepia pazurami i zębami w mebel, moją rękę, bądź nogę, to nikt by nie powiedział, że to kot wymagający leczenia do końca życia (raz dziennie tabletka lotensinu), który może w każdej chwili po prostu umżeć. Na jaki adres wysłać? :evil_lol:
  16. Pojawia się Felis [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08239.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08240.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08241.jpg[/IMG] Svasti nie jest pokojowo nastwiona [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08242.jpg[/IMG] więc Strączek wolał schować się w kąt [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08247.jpg[/IMG]
  17. W ogrodzie u Mamy [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08220.jpg[/IMG] i u Mamy w domu [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08237.jpg[/IMG] po wycięciu filców [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08238.jpg[/IMG]
  18. Dziękuję, Basiu :calus: Też bym chciała, żeby Strączek trafił jak najlepiej, jego pacyfistyczne nastwienie do świata i postawa budząca zaufanie innych zwierząt, rozczulają mnie. Na razie trzeba opłacić leczenie. Rano będę wiedziała, czy operacja się powiodła. [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08236.jpg[/IMG]
  19. Przy budzie kiepsko... to jest wyraźnie pies domowy :shake: [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08205.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08207.jpg[/IMG] Za to w samochodzie bdb. (tu z Panem Podwanną po kastracji) Strączek jeździ bez problemu, chętnie wsiada i wysiada, podczas drogi układa się na podłodze bez jednego protestu i śpi. [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08214.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08199_.jpg[/IMG]
  21. Od razu pojawiły się inne zwierzęta. Strączek wzbudził zaufanie kotów... [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08150_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08156_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08162_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08164_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08172_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08173_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08179_.jpg[/IMG]
  22. Po przywiezieniu do mnie [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08147_.jpg[/IMG]
  23. Kolega prawdopodbnie napalił się na kundla w typie rasy (pseudohodowla), lub na [I]petsa[/I] (psa z papierami, ale niehodowlanego). Jeśli to pierwsze, to pokaż mu strony polskich schronisk - jest dużo młodych, kopiowanych astów i pitów - niektóre naprawdę piękne. No i kosztują znacznie mniej, niż 250 euro...
  24. W Gorzowie jest pewna pseudohodowla na bardzo dużą skalę (większość modnych ras, zero rodowodów), więc może uprzedź tego chłopaka, żeby miał się na baczeniu, bo głupotą jest wydać 250 euro na kundelka. Z drugiej strony może chodzić o hodowlę papierowych pitbulli, bo i takie trafiają się w Polsce. Psy mają zagraniczne rodowody, ale z tego, co wiem, ceny zaczynają się od 500 - 700 euro. Zakaz kopiowania jest, ale to martwy przepis. Pocztą pantoflową nie trudno znaleźć namiar na kopiujących weterynarzy. Psy z prospektem wystawowym kopiowane są już chyba tylko sporadycznie, ale bezpapierowe asty i pity - masowo. Ja nie jestem przeciwnikiem kopiowania uszu, bo jako właściciel pitbulla (niestety niekopiowanego), wiem jak wyglądają po paru miesiącach uszy takiego psa, ale nie spotkałam się z tym, by zabieg był wykonywany u 6-tyg. malucha... Jeśli chodzi o wiek wydawanych z hodowli szczeniąt, to szanujący się hodowcy czekają spokojnie dwa miesiące. Dają czas na socjalizację, przy okazji odrobaczając i szczepiąc. Cała reszta stara się pozbyć problemu (a jednocześnie zarobić) jak najwcześniej, więc sprzedają 5 - 6 tygodniowe maluchy, dorabiając do tego różne historyjki (suka nie ma mleka, suka atakuje młode, pieskowi będzie lepiej z kochającymi właścicielami, niż z rodzeństwem itd. itp.), lub po prostu żerując na niewiedzy ludzi.
×
×
  • Create New...