-
Posts
7282 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Greven
-
SZCZECIN-sunia ze złamana łapa - ma juz wspanialy dom!!!
Greven replied to El&Udun's topic in Już w nowym domu
Rozczulające zdjęcia, śliczne :loveu: Zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105760"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105760[/URL] -
STRONG od tygodnia cierpi w milczeniu ze zwichniętą łapą. ma dom!!!
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[B]Mam z doskoku internecik[/B], więc spieszę donieść, że Strong ma się doskonale, pocina na trzech łapach, jak bolid :evil_lol: śpi ze mną w domu (do szału doprowadza mnie zgrzyt kołnieża na sprzętach i ścianach, szczególnie w środku nocy, ale gdy chciałam na chwilę ulżyć Strączkowi oraz sobie i zdjęłam kołnież - natychmiast zaatakował szwy na łapie), bez problemu dogaduje się z Tangą i Gizmem (czyt. nie zeżarły go, ba! nawet nie próbowały), lubi siedzieć na łóżku, albo na fotelu, ale gdy każę mu zostać na podłodze - grzecznie układa się i ucina sobie drzemkę. Najchętniej zajmuje taką pozycję, żeby mieć mnie na oku. Trochę mnie martwi, że zupełnie nie próbuje używać łapy. Po weekendzie zdejmujemy szwy, będzie RTG kontrolne. Zapytam o rehabilitację. -
To ja bardzo mocno :kciuki::kciuki::kciuki:
-
Mam internet z doskoku, gdybyście chciały w następnych dniach coś ze mną omówić, to tylko 502 309 385. Przykro mi dziewczyny, że buldożce się nie udało. Wiem, jaka ogarnia w takich sytuacjach wściekłość i bezsilność - ja to przeżywałam po TAJEMNICZYM ZNIKNIĘCIU biednej pitbullki / amstaffki Very (to właśnie w jej sprawie byłam przesłuchiwana na policji). Jeśli macie do mnie jakieś pytania, to przez dwie godziny powinnam być dostępna. Odpowiadać będę raczej na PW. Dlaczego - chyba wszyscy rozumieją. Mam nadzieję, że będę mogła jakoś pomóc.
-
Uwaga! Zły pies - czyli wszystko o tabliczkach
Greven replied to Hania:)'s topic in Wszystko o psach
[quote][URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=289230541[/URL][/quote] Kilka jest śmiesznych, ale generalnie tandetne i niedorobione. -
MROK w typie belga,mini wilq.Czarna półroczna czujna i śliczna MA DOM
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Nie mam dostępu do netu, kontakt na razie tylko 502 309 385 -
STRONG od tygodnia cierpi w milczeniu ze zwichniętą łapą. ma dom!!!
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Nie mam dostępu do netu, kontakt na razie tylko 502 309 385 -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Nie mam dostępu do netu, kontakt na razie tylko 502 309 385 -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08314_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08305_.jpg[/IMG] ło matko, a to co?! [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08307_.jpg[/IMG] -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
UWAGA... UWAGA... Oto ON! [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08313_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08312_.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08310_.jpg[/IMG] -
STRONG od tygodnia cierpi w milczeniu ze zwichniętą łapą. ma dom!!!
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Jajka, a raczej ich brak :evil_lol: [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08318_.jpg[/IMG] Łapka a'la pudel [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08319_.jpg[/IMG] -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Dziś Kremowy miał trochę zbyt bliskie spotkanie z Koksem :mad: ale na szczęście oba są całe, tylko trochę wymiętoszone :mad: Są świeże zdjęcia Kremika, wstawię wieczorem. -
[quote name='Koszmaria'] co innego że taki pies jest nieestetyczny [/quote] Mam dokładnie takie samo odczucie. Psu się krzywda nie dzieje, ale nie podoba mi się to.
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Greven replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
BIANKA, no jestem w szoku. Pomijając fakt, że nie lubię szczeniaków :evil_lol: to ogrom Twojej pracy włożonej w ich odchowanie jest po prostu powalający. Świetne zdjęcia z kotami - koty patrzą z lekkim zaskoczeniem i niesmakiem, "a co to takiego i po co to do domu przyniosłaś?". Koty the best! -
STRONG od tygodnia cierpi w milczeniu ze zwichniętą łapą. ma dom!!!
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj... hm, wczoraj. No, w każdym razie piątek późnym popołudniem ;) [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08285_dzis.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08286_dzis.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08287_dzis.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08288_dzis.jpg[/IMG] ... i wieczorem [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08292_dzis.jpg[/IMG] -
STRONG od tygodnia cierpi w milczeniu ze zwichniętą łapą. ma dom!!!
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Dzień (a raczej noc) zabiegu [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08260.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08262.jpg[/IMG] [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC08264.jpg[/IMG] -
A jest jakiś bazarek dla Luckiego?
-
STRONG od tygodnia cierpi w milczeniu ze zwichniętą łapą. ma dom!!!
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
podnoszę hop! -
MROK w typie belga,mini wilq.Czarna półroczna czujna i śliczna MA DOM
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam za dziesiejsze wpłaty. Kupiłam jedzenie dla psów i kotów na dwa dni. -
STRONG od tygodnia cierpi w milczeniu ze zwichniętą łapą. ma dom!!!
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#202020] O 20 odebrałam Strączka od weterynarza. W nocy miał operacyjnie nastwiany staw łokciowy, śruba trzyma teraz staw we właściwym położeniu. Przy okazji został wykastrowany. Cały dzień spędził w klatce w gabinecie, więc na mój widok bardzo się ucieszył i skacząc jak kangur, wywlókł mnie na dwór. W międzyczasie dobrał się do szwów i jeden zdążył ściągnąć, zanim uszczęśliwiliśmy go kołnieżem. Po założeniu kołnieża... padł na podłogę, rozpłaszczył się i odmówił współpracy ;) Na szczęście jest w bardzo dobrej formie, ożywiony. Dostał na wynos środki przeciwbólowe i przeciwzapalne na 5 dni oraz antybiotyk.[/COLOR] -
[quote name='Martens'] Nie wiecie, czy jest jakieś ubezpieczenie od spotkań z kretynkami..?[/quote] :kciuki: Jeśli jest, to powiedzcie, gdzie wykupić. I żeby koniecznie obejmowało kretynów obu płci, np. sąsiada mojej Mamy, który puszcza luzem swojego agresywnego goldena i z zaciekawieniem patrzy, gdy golden rzężąc, warcząc i ujadając, robi podjazdy do moich psów.