Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. Cześć Ka-Ka :multi: :multi: :multi: to trzymam mocno kciuki by ci się udało załapać :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  2. Mój doberman po jakimś roku od kastracji zaprzestał uganiania się za cieczkami ;)(był kastrowany w wieku 5 lat)żadnej nie przepuścił ,wył , dostawał palmy teraz jest lux -obce panny go nie rajcują :razz: Aktualnie mam sucz która ma cieczke i w sumie jest spokój - troszke ją liże tam gdzie nie powinien ;) ,ale nie jest to natrętne próbował na nią wskoczyć :p dostał gazetą po łbie i już nie próbuje :evil_lol: :evil_lol: niewiem jak jest jak mnie nie ma ,ale w mojej obecności wie że nie wolno.Druga sucz też na nią czasem skoczy od tyłu.Mi się jednak wydaje że to nie jest na tle seksualnym bo one wszystkie na sobie lubią pokopulować :evil_lol: :evil_lol: normalnie zboki mam w domu :oops: jedno jest pewne :evil_lol: z tych igraszek potomstwa nie będzie :eviltong: musisz go ostrzej karcić za to zachowanie :mad: :mad: skoro był casanową to mu takie zachowanie w główce zostało i trzeba mu je skutecznie z niej wybić :p :p
  3. No to jedz wypoczywaj i szybko wracaj do nas bo będziemy teśknić :-( :-(
  4. dziś mija 1 rok i 1 dzień jak panna Sz mieszka z nami :cool3: :cool3: :cool3: w zeszłym roku bała się wody i uciekała :shake: w tym roku jako pierwsza dopada wszelkich zraszaczy ogrodowych , basenów itp.dużych zbiorników wodnych nie ma w mojej okolicy :-( :-( a gdzieś nawet jak jest jakieś kompielisko to tłumy turystów je oblegają :shake: Musze kupić kolejny basen :p :p ten wczorajszy już nie żyje :angryy: :angryy: tym razem to chyba jakiś metalowy :cool3: bo plastik zjedzą :mad: :mad:
  5. To ja też trzumam bardzo mocno kciuki za nowy domek dla Fenisława :loveu: a jakiego pieska maja ci ludzie??
  6. :placz: :placz: za pózno ruszyłam w sobote doopsko na tą wystawe i nie udało mi się was spotkać :-( :-( a tak liczyłam że poznam Jojka na żywo :lol: :lol: foty wakacyjne miodzo :loveu: :loveu:
  7. ale macie zarąbistą huśtawke :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to własna konstrukcja czy kupiona :razz: :razz:
  8. mamusiu ja nie chce do wody :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/7-9-21.jpg[/IMG]
  9. hahahahahaha foty super :loveu: :loveu: czyli wszystkie onkowate mają nie teges pod uszami jak widzą kawałek wody :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Agga'][B][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Ide zgłosić sie na moderatora tego działu. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkgreen]CO wy na to? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Z kochanej i dobrej Aggusi przeistocze sie w bestie!!!:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] to znaczy że mam zacząć się bać :razz: :evil_lol: :evil_lol:
  11. Niewiem czemu wyszedł brązowy :evil_lol: :evil_lol: ale Lala w złym oświetleniu tyż wychodzi nie naturalnej barwy :p
  12. kilka fot zięcia :loveu: :loveu: kiepawe bi było ciemno :oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/64/e7dc5ad15b5b2ef4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/101/bbc7515a9bc39a60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/64/905ecc51be70af2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/101/7717302bc1bd95e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/64/4cddd9854508358d.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ja jej podrzucałam wode do góry ,a ten kretyn ją łapał :evil_lol: :evil_lol: w locie i spadała na cztery łapy - jak kot :hmmmm: wiem jedno SZ na fioła na punkcie wody :diabloti: basen już nie zyje zniszczyły go te babsztyle dwa :mad: :mad:
  14. dziś była zabawa w basenie :cool3: :cool3: Szczepan uczył się latać :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/101/2d36388dc33b3a76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/101/2de564ad3badf5bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/101/3e7a554fe5e42592.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/101/76751868d9765681.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/101/f37e8b5008eeba08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/101/ab8e0ad068acc72a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/64/e1d43f6884cdf4d1.jpg[/IMG][/URL]
  15. My tylko możemy się pochwalić basenowo-domowymi fotkami :p :p Lala też lubi wode próbowała pływac tylko było za płytko rezultatem "kopania" w basenie było rozerwanie dna :shake: :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/64/9aabb8c855c0faae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/101/022349619eff4763.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/64/8399a2f2c0dd5f4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/101/f80ad0904662538e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/100/c366c333466a04af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/64/0aee5529e8955262.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/101/342951dd6722298a.jpg[/IMG][/URL]
  16. Warszawa dziękuje że Kraków nam współczuje :evil_lol: :evil_lol: ja i tak jestem wierną fanką Romana G :p :eviltong: fantastyczny koleś :evil_lol:
  17. cześć Aluś :multi: :multi: agdzie Ty się podziewasz :razz: :razz:
  18. [quote name='Alicjarydzewska']:shake:[B][I]ech ja to już w nic nie wierzę ....one cwane są....:cool3:[/I][/B][/QUOTE] a my mamy nowego prezydenta warszawy :eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: yes,yes,yes :p :p ciekawe co ten będzie wymyślał :razz: :razz:
  19. cześć Ala :loveu: :loveu: :loveu: teraz chyba im się nie uda ukraść księżyca :cool3: :cool3: bo on unijny jest :evil_lol:
  20. [quote name='monisieczka']mam, cala ksiegarnie mam bo kretyn ksiazkowy jestem. i nawet to czytam :diabloti: ale jakos w łepek nie wchodzi. może mam złe dni...co ja gadam całe tygodnie się chyba już z tego robią...ona - czytaj sucz ma mnie w swoim chudym dupsku i nie umiem sobie sobie z tym poradzic. i psychicznie i nie wiem co robic oprocz bycia "bardziej atrakcyja". naprawdę nikt nie chce miłego pieska? ma francuza z tyły, żre góffna i nie wraca ze spaceru :angryy: . poza tym wszystko ok:diabloti:[/QUOTE] hahahahaha jak czytam to co piszesz wraca mi chęć do życia :evil_lol: khmmmmm co do kota to uwiez "TO" jest dopiero dziwaczny zwierz :mad: :mad: możemy się zamienić :cool3: ja ci dam swojego kotka ,a ty mi pieska - gwarantuje ci że w ciągi 15 minut wrócisz błagając by się odmienic :evil_lol: i "odszczekasz"wszystkie złe słowa w kierunku swojej psicy :evil_lol: psa można czegoś nauczyć - czego kolwiek :razz: kot uczy się sam tego co on chce ,a to czego Ty chcesz kot uważa za nie istotne:p . A wracając do panny SZ :diabloti: dziś poszłam z nią na pole celem poćwiczenia :cool3: no więc piłka jest fajna ,smakołyki też to warowanie idzie nam opornie :roll: nie umiem jej wytłumaczyć że jak mówie zostań to pies ma leżeć nadal , a nie siadać lub sobie iść :mad: raz był postęp bo poleżała troche dłużej po czym jak powiedziałam "do mnie" to za pózno ją ściągnełam w dół :oops: i gamoń mnie przewrócił :placz: skoczyła na mnie z całej siły ,a nigdy tak nie robiła :placz: znaczy już dawno tak nie robiła:mad: bo dostawała za to po pysku. Jak wracałyśmy do domu całkiem kulturalnie przy nodze :p to się napatoczył jakiś Pimpek sięgający nam do kostek i zapragnoł zgwałcić Sczepana :angryy: :angryy: on musiał na tylnych łapach stawać żeby ją "tam" powąchać :evil_lol: a co zrobił Szczepan :cool3: chciała zjeść psa z piłką w pysku :evil_lol: znaczy najpierw bez piłki chciała go pożreć ,ale udało mi się ją jakoś odciągnąć od pimpka mówiąć NIE!!!! i jak się uspokoiła i lookneła na mnie to w nagrode piłka i ten nieszczęśnik znowu podleciał i oberwał od niej i kopa odemnie.Ten kop odemnie nie był dobrym posunięciem bo ona jeszcze bardziej chciała go zjeść :p oczywiście nie wypluwając piłki :diabloti: łapami też można psa pobić :razz: zwłaszcza jak jest mały i zakochany i nie oddaje Boshhheee jak ja nie cierpie cieczek :placz: i to jeszcze tyle czasu trwa - ta będzie ostatnia :angryy:
  21. [quote name='Maga100'] . Najwyżej schudnę :evil_lol: [/B][/QUOTE] z czego :crazyeye: :crazyeye: z kości na pył :evil_lol: :evil_lol:
  22. No jasne że nie Ty tylko Twoje drugie wcielenie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Maga taki powrót do natury to całkiem dobry pomysł :cool3: :cool3: masz stresującą prace męczy cię cywilizacja - pomyśl nad tym :evil_lol: Autem też nie musisz jechać - co powesz np na pieszą wędrówke :razz: Kaszuby to tylko ponad 400km i zamiast wynajmować dom wybudujecie sobie szałas.... :grins: :grins: :grins:
  23. [quote name='Maga100'] [B]GDZIE SA MOJE PIENIĄDZE??[/B] :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] rozpuściły się w tym upale :evil_lol: :evil_lol:
  24. [quote name='Maga100'][B]tak, tak, a pieniądze szczęścia nie dają :evil_lol: [/B][/QUOTE] hahahahaha no pewnie że nie :eviltong: :eviltong: zobacz psy bez kasy chodzą i jakie szczęśliwe ;) ;)
×
×
  • Create New...