Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Dzialajmy dalej. M zadzwon do mnie, ja podam Tobie numer wlascicielki i moze sama z nia porozmawiaj. Zobaczymy czy zaakceptuje adopcje na odleglosc. Sprobowac mozna.
  2. Sluchajcie, w tym poscie sa 2 watki. Zalozcie prosze osobny dla plockiego obozu koncentracyjnego. Co za gehenna. Ale co z psiakiem o 5 lapkach?
  3. Niesamowite, przegladalam ten post rano, a tu taka cudowna zmiana akcji. Trzymam kciuki za nasza Marcelinke. Wytrzymaj malenka jeszcze troszke.
  4. Nic nie jest przesadzone. Ten Pan jest z polecenia Igusi. Rozmawialam dzis z nim trzykrotnie. Wydawalo sie ze sprawa jest pewna. Ale wieczorem, mimo zapewnien Igusi, mam watpliwosci. Czekalam na obiecana relacje z rozmowy z wlascicielka, i nie doczekalam sie. Wyslalm smsa i tez nic. Nie wiem co myslec. :crazyeye:
  5. Rozmawialam dzis z pewnym Panem, ktory byl nader entuzjastyczny i mial dzwonic do wlascicieli, ale chyba nici z Jego gorliwosci.... Prosilam o kontakt i nic. Nie sadze, by bylo tak rozowo, jak na to sie zanosilo. Sunia wciaz szuka domu...
  6. No to trzymajcie kciuki ;)
  7. Igusia, telefon nie odpowiada. Zajrzyj na priv.
  8. Jestem, przepraszam za nieobecność. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie. Trudno mi podać na ogólnym forum kontakt do obecnych właścicieli - w tym względzie proszę o wyrozumiałość. Cieszę się, że Sonia ma duże szanse. M - przepraszam za dociekliwość. Ja niestety nie mam jak podrzucić Sonii bliżej Ciebie. Myślę również, że Ci Państwo chcieliby spotkać się osobiście i omówić sprawę adopcji suni. Jak już pisałam, adopcje na odległość to duże wyzwanie, i nie zawsze się sprawdzają - choć nie wątpię w to, że Twoja szwagierka byłaby cudowną opiekunką dla Sonii. Może jednak mogłabyś ją namówić na przyjazd? Igusia, już dzwonię pod wskazany przez Ciebie numer. Piszcie na priwa jeśli chcecie mój numer.
  9. M, nic wiecej o suni nie napisze, bo nic wiecej nie wiem. 6 miesieczna suczka - trudno by miala uksztaltowany charakter. Ale nie rozumiem Twojej wypowiedzi... Jak bezdzietna Rodzina moze stac sie wkrotce Twoja? ???? Prosze napisz cos wiecej o tym domu.... Jakie warunki, ludzie w jakim wieku....Czy chca przyjac sunie? Czy sa jakies watpliwosci. Bo wiesz, prezenty, nawet te najbardziej od serca, bywaja rozne. Czesto malo przemyslane....
  10. M, a skad jestes? Moze faktycznie, jesli domek jest super, warto by sprobowac? Moze poprosisz tych Panstwa o kontakt ze mna? Telefon wysle na priv???
  11. Jestem po rozmowie z wlascicielka.... Datad, jak mam wrazenie, uczestniczylam w gluchym telefonie.... Sonia ma nie 8, ale 6 miesiecy. Jest lekko pregowana. Powody oddania suni odbiegaja od wersji przedstawionej powyzej, ale pominmy to. Sunia jest przeslicznym, przemilym i przemadrym pieskiem. I uwiezcie, bardzo potrzebuje ostatecznej kochajacej przystani. Mieszka w Poznaniu. Wlasciciele sa zdecydowani ja oddac :crazyeye::shake::placz:
  12. Cimi dzieki. W Dogomani, w dziale boksery, Sonia juz jest. Podaj prosze link do swojego forum.
  13. Suczka mieszka w Poznaniu i ma 8 miesiecy. Tyle wiem... Czekam na aktualne zdjecia.
  14. Up! Pomocy! Wiem, ze ona wyglada na znacznie mniej, ale nie mam aktualnych zdjec.:roll:
  15. Oto Sonia: [URL="http://img240.imageshack.us/my.php?image=sonia7et.jpg"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/3083/sonia7et.th.jpg[/IMG][/URL] Desperacko poszukuje kochajacego, stabilnego domu ´na zawsze´. Jej Panstwo sa zmuszeni wyemigrowac do US, gdzie czeka ich niepewny los. Dlatego Sonia nie moze jechac z nimi. Jesli w ciagu miesiaca nie znajdziemy dla niej odpowiedzialnego, kochajacego domu, czeka ja schronisko. Blagam pomozcie. Sluzcie pomoca i doswiadczeniem. NIE MOZEMY POZWOLIC BY TO SLODKIE, UFNE I KOCHAJACE STWORZENIE SPOTKAL ZLY LOS! Trzeba dzialac natychmiast. Sunia jest grzeczna i nauczona czystosci. Rasowa, ale bez rodowodu. HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. [quote name='moni71']A co z adopcjami wirtulanymi? Od ponad pol roku wplacam na opieke nad starsza sunka Przeciez "moja Misia" nie moze cierpiec z powodu konfliktu ludzi, zadne zwierze nie moze na tym ucierpiec[/quote] Moni, przeczytaj proszę wątek od początku. Nikt nie zniechęca nikogo do zaprzestania adopcji wirtualnych, a wręcz przeciwnie. Może być tylko problem ze śledzeniem ewentualnych zmian. Do tej pory to właśnie wąskie grono wolontariuszy dbało o porządek w tych sprawach. Z tego co wiem, Pani Wanda nie ma komputera, ani też nie potrafi się nim posługiwać. Przewiduję bałagan. Z moim TZ etem adoptowaliśmy 5 psów, i nadal będziemy je co miesiąc wspierać. Nie rezygnujcie więc i Wy.
  17. Dołączam do Berii. Smutna to nagroda za wyrzeczenia, wielkie serce i bezinteresowność w niesieniu pomocy sycyńskim zwierzętom. Tragiczny wręcz koniec wielkiego przedsięwzięcia, na którym ucierpią niewinne stworzenia. W głowę się to wszystko nie mieści. Pani Wanda nie zdaje sobie sprawy ze skutków swojej postawy, i nie umiem znaleźć odpowiedzi, kto i co ją popchnęło do takiego działania. Pozostanie to dla mnie wielką niewiadomą. Nie rozumiem co znaczy wypowiedź Basiaap:"Nam odmówiła prawa do adopcji". :question: Pozostaje mi jedynie przesłać Wam wszystkim słowa otuchy, i wyrazić nadzieję, że znajdziecie gdzieś swoje miejsce i siły na dalszą pomoc potrzebującym czworonogom. Nie poddawajcie się. One Was potrzebują.
  18. Podziel sie z nami nowosciami. Przy tym ogromie smutku i nieszczescia bomardujacego ze wszech stron, poczucia bezsilnosci w tak wielu przypadkach, ta historia, Twoje poswiecenie, i przede wszystkim wygrana, sa nieslychanie budujace;)
  19. Aniu, to dla Ciebie i psiaczkow, jestes niewyobrazalnie dzielna i masz wieeeeeeeeeeeeelkie serce. Obyy wiecej bylo takich ludzi na swiecie. Gdyby cos jeszce trzeba bylo wyslac, natychmiast Twoja prosba sie zisci :) :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
  20. Boze, dopiero przesledzilam caly ten watek. Podaj prosze adres na priva, wysle paczke. Dobrze, ze sa tacy ludzie na swiecie. Gratuluje :lol:
×
×
  • Create New...