-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Uczula nie uczula, ale wolałabym wiedzieć za co płacę. Jakoś na opakowaniu Acany wszystko jest przejrzyście napisane. Ale dzięki za inf.
-
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Viris replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jak Kola znosi jazdę samochodem? jakie dystanse z nią pokonywaliście? Bo w razie czego mogę zabrać swojej Klarze ( ma chorobę lokomocyjną ) syropek. Czy nie ma takiej potrzeby? Aha prosiłabym jak już ustalimy kiedy będziemy jechać o nie karmienie tego dnia Koli. Z własnego doświadczenia wiem że psy które przed dłuższą podróżą zjedzą nawet mniej niż zwykle męczą się w samochodzie. Nawet takie które choroby lokomocyjnej nie mają. -
To jak coś będę tam też za 2 tygodnie, mam kilka drukarek- druk czarno biały, więc mogę podrzucić do Ostrowca materiały jakby jakiś wet był chętny.
-
Teraz już opis składu i ogólnie karmy na opakowaniu, po polsku. No i niestety jak w mordę strzelił "tłuszcz zwierzęcy". Pogadam o tym z moją wetką :mad:
-
Ja mogę we Włocławku coś zrobić. Też proszę o materiały : [email][email protected][/email] Będę też w Ostrowcu Świętokrzyskim - ale tam znam chyba tylko jedną lecznicę wet i nie wiem czy będą chętni do współpracy.
-
[CENTER][COLOR=Lime][B]Też mi strasznie z tego powodu. Myślę że już czas przestać dyskutować nie na temat. Pozdrawiam. [/B][/COLOR][/CENTER]
-
[CENTER][COLOR=Lime][B]Tak długo podejmowana decyzja nie jest poddawana dyskusji. Pozdrawiam.[/B][/COLOR] [/CENTER]
-
[CENTER][COLOR=Lime][B]Mistrzu zaspokoję Twoją ciekawość i odpowiem - Twój podpis został usunięty decyzją większości moderatorów. A to że tak długo go miałeś świadczy o tym że czekaliśmy na wypowiedź wszystkich.[/B][/COLOR] [COLOR=Lime][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR] [/CENTER]
-
Jest wątek na tej stronie też. Jest sklep netowy i są podane sklepy gdzie można kupić. Kosztuje porównywalnie do ED. 220 zł za 12 kg. A ED kupuje za 200 za 10 kg. Można wysłać maila, przyślą próbeczki.
-
Na razie męczę TŻta o kasę. I szczerze to myślałam nad fish4dogs. Bo Klara bardzo była rada jak dostała próbeczki. A i skład skonsultowany i wszystko wydaje się cacy. Tym bardziej że mają smaczki 100% ryby które Klarysce smaczą. Więc może dwa w jednym byśmy załatwili.
-
No ja uważam że moje bydle też jest ładnie umięśnione, trochę jeszcze ładniej się rozbudowała po treningach agility. [URL]http://img250.imageshack.us/img250/934/klara1ea8.jpg[/URL] No ale jednak teraz za nic nie mogę jej namówić na ED. Dlatego w sumie chciałabym jej zmienić karmę. I mięśni ma na tyle żeby udawać wiewiórkę : [URL]http://img170.imageshack.us/img170/527/drevnykocurxv4.jpg[/URL]
-
Moja musi przytyć. Męczę TŻ ta o duże opakowanie :cool3::cool3:
-
Ja chyba będę miała na całą drugą niedługo. Dzisiaj jak mi się uda znaleźć zeszyt wizażanek, bo zapodziałam to sprawdzę ile mamy nadwyżek.
-
U Klary ED sprawdza się od prawie 2 lat. Nie ma takich objawów o jakich mówicie. Podkarmianie niestety ciągle obecne. Nawet mój TŻ podkarmia Klarę. Proszę, błagam płaczę, ale to nic nie daje. Wszyscy mówią że ja psa głodzę, bo jej żebra sterczą. Waży 12 kilo, jest zdrową suczą, wesołą. A że nie ma sadła zapuszczonego buldożka to wg mnie i mojej wetki jest akurat dobre. Ma bardzo dużo ruchu.
-
Ja zapłaciłam raz. I to chyba za pół roku. Potem z głowy mi wyleciało. Ale swoją drogą na co te pieniądze. Kupy trzeba sprzątać, miasto zaoferowało wysypisko jako miejsce gdzie można pospacerować z psem, teren między dwoma ruchliwymi ulicami, nieogrodzony. Sama leczę psa, wysterylizowałam i zachipowałam za własne pieniądze. Więc płacić nie zamierzam. A jak ktoś się mnie zapyta to powiem że jestem z Zielonej Góry i nie musiałam płacić:evil_lol:
-
[quote name='Justa']Oj to faktycznie kicha z tym gotowanym, chyba że odczulanie. Ale skoro jesteś przeciwna to z odczulaniem też kicha. Ja odczulałam Gale na laktoze (z racji tych leków) i póki co nawrotu nie ma. Ale i tak nie jest tragicznie. Możesz przecież od czasu podawać samo mięcho. Szczególnie polecam serca wieprzowe. Fajnie się je gotuje, nie jest przerażająco drogie i powinno psu smakować (mojej smakuje, ale jej wszystko smakuje, wiec średnio obiektywna opinia :evil_lol:) Od czasu do czasu można dawać twarożek. Jajko. No i warzywa :multi: A próbowałaś do karmy dawać oliwę z oliwek ? Może chętniej psina zje, spróbuj. Pozdrawiam.[/quote]Za serca da się zabić :lol: Oliwa z oliwek też była, ale lepiej się sprawdził olej z pestek winogron. Twarożek z żółtkiem dostaje na sierść od czasu do czasu. Ogólnie było z karmą ED super. Zaczynała chętnie jeść i w ogóle extra, ale znowu "coś" się stało. Chyba musiałabym zamieszkać sama aby te " coś " się nie przytrafiało:shake:
-
Dzięki za skład :loveu: Justa - Klara nie toleruje ryżu, niektórych makaronów ( dokładnie nie wybadałam jeszcze ). Jagnięciny, kurczaka i indyka. Pewnie jeszcze o czymś zapomniałam. Ale teraz sobie nie przypomnę.
-
Kurde no żal mi mojego bydełka jak siedzi nad michą i ma minę " zabiję Cie za te kulki ". Gotowałam jej w miarę możliwości i było fajnie, ale teraz niestety znowu musi jeść suche. A na treningi coby się znowu nie struła parówką piekłam jej rybne ciasteczka.... No ale niestety, TŻ za mnie tego robić nie będzie. A ja muszę niestety kilka rzeczy "załatwić".
-
Mój pies ma dobraną karmę bytową która ze stanu bardzo złego wyprowadziła organizm do stanu zadowalającego a wręcz bardzo dobrego. Nie mam potrzeby robienia testów - nawet u siebie je przestałam robić bo na sprawdzenie na co jestem uczulona mam lepsze sposoby niż testy, których wyniki spowodowały kilka bardzo nieciekawych sytuacji w moim życiu. Nie są wg mnie miarodajne i nie będę się na ich wynikach opierać. Wolę mieć pewność i przypłacić to swoją czy psa 2 dniową wysypką.
-
Mój pies się nie męczy. Pojawia się wysypka to wracamy na karmę która jej nie uczula. Pisałam wcześniej że chodzi o jakieś urozmaicenie ( wiem że teoretycznie nie potrzeba - ale jednak widzę że po entym worku ED wolałaby zjeść coś innego ). A testy to testy, nie jestem do nich przekonana i mam ku temu powody.
-
A też z ziemniakami? Nie czytałam ostatnio za dużo na temat karm.
-
No ja na razie obserwuję. Najpierw muszę się upewnić czy domownicy nie dokarmiają mi psa. Później chyba spróbujemy fish4dogsa duże opakowanie. Bo wydaje się że będzie super. A po kilku próbkach nie było niepokojących objawów, Klara wręcz prosiła o dokładki, co u niej jest ewenementem.
-
[quote name='Marek Kurski']znalazlem taka z kaczką i ziemniakami ocen czy bedzie wlasciwa dla Twojego psa: [URL]http://www.1stchoice.com.pl/pl/nourriturepourchiens.soins.hypoallergene.php[/URL][/quote] Dzięki wielkie. Jestem wdzięczna za każdą propozycję karm które mają szanse być ok dla mojej suczy. Na razie próbujemy tę Acanę z ziemniakami. Ale chyba coś jednak Klarę uczula. Podaję tylko karmę, nic dodatków, ciasteczek i pojawiła się wysypka :angryy: