Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. Postaramy się o więcej zdjęć następnym razem. Pozdrawiamy :loveu:
  2. Mi już skradła. Ale niestety nie mam warunków na drugiego psiaka.
  3. Ok ok, a jak coś to dalej jest to aktualne że mogę zabrać dodatkowego pasażera jeszcze. Miałam jechać ze znajomą, ale jej coś wypadło. Więc mam puste autko.
  4. Viris

    Fish4dogs

    Ja smakołyków dostałam woreczek. Dwa rodzaje. I 3 rodzaje karm. Ulotkę.
  5. Viris

    Fish4dogs

    Mnie bardzo mile zaskoczyli, bardzo szybko dostałam próbki ich produktów.
  6. No tak, niestety tam większa część powierzchni jest wyłożona tą kostką. Jeździłam tam często na rowerze jak mieszkałam w okolicy Parku Olimpijskiego. Miałam się wybrać na tę wystawę, ale raczej się nie uda..
  7. Aż się chce działać dalej.
  8. Na jesieni w parku we Włocławku też wlazła na drzewo. Po treningach agility zaczęła tak robić. Ma frajdę jak jest wyżej niż zwykle :loveu:
  9. No witam, 19 stycznia muszę być w warszawie. 20 jadę do Ostrowca. 21 kłócę się z lekarzami i załatwiam inne sprawy. Nie jest tego za dużo do załatwiania więc jak jeden dzień mi wystarczy to we wtorek pojadę do Mielca. I albo we wtorek wieczorem albo we środę rano będę jechać do Włocławka. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy.
  10. Halcia - pierwsze bazarki zakończone, więc niedługo będą wpływać pieniążki.
  11. Fajosko! Ja przelalam 120 zł na wizażankowe adopcje.
  12. Ja mam iście studencki samochód, pali 6 litrów benzyny na setkę a olej wymieniam co jakieś 20 tysiaków. I w ogóle nie muszę uzupełniać.
  13. Viris

    Fish4dogs

    W pierwszym poście.
  14. Hehe, to norma. Jak miałam malutkie myszoskoczki to się pytali też o wysyłkę pocztą, nie koniecznie priorytetem...
  15. Viris

    Fish4dogs

    Jednak u nas to nie wystarczy, muszę poobserwować jak Klara toleruje tę karmę. Czy nie drapie sobie paszek i jak z sierścią będzie. Ale je chętnie, więc chyba zakupimy.
  16. Viris

    Fish4dogs

    No Klarka już dostała kiedyś na próbę te smakołyki ze skóry ryb. Chyba na wystawie Sopockiej. Teraz teraz dostałyśmy pocztą 3 różne karmy i dwa rodzaje smakołyków. Elegancko :loveu::loveu::loveu:
  17. Straszna rysa na moim dorobku fotograficznym, ale dostałam telefon z aparatem i zima jaką cyknęłam wracając z Kielc :loveu: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/7563/zima1cf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7692/zima2dp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2867/zima3ys0.jpg[/IMG] Ładna zima nie???:lol:
  18. Viris

    Fish4dogs

    Napisałam maila o próbki dla mojej alergiczki, dostaliśmy w ciągu kilku dni. Teraz do weta przeanalizować i zobaczymy jak ze skórą będzie :p A psica już piszczy żeby jej dać, takie aromaty rybkowo smrodkowe :D
  19. To super że będą te szeleczki. Zawsze dla mnie trochę mniej stresów, a dla psiaka o wiele bezpieczniej!
  20. Smakołykiem, pogłaskaniem, tonem pochwały słownej. Może mała chce na siebie zwrócić uwagę? I sika u Ciebie bo wie że wtedy zwrócisz na nią uwagę. Więcej czasu poświęć psiakowi. Ja nigdy nie miałam problemu z nauka czystości psiaków. U Klarki też trwało to może ze dwa dni i nauczyła się robić na ściereczkę wszystkie potrzeby, a jak przeszła kwarantanna to wystarczyło też dosłownie kilka spacerów i już wiedziała do czego jest "dworek". Obyło się bez krzyków i innych złych emocji. Po prostu uważaliśmy na to co się dzieje, psiak się wiercił - sio na szmatkę, siusiu czy kopa zrobiona, to było ciasteczko, mizianko itp.
  21. Mam kilka z tej serii, więc mam dowody :razz:
  22. A dziękujemy :oops::oops::oops: A to Klara - wersja wiewiórka. Po treningach agility wystarczy lekka pochyłość drzewa a Klarysa już siup na górę. A tu jeszcze szczebelki nawet miała:cool3: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/527/drevnykocurxv4.jpg[/IMG]
  23. Ufffffffffff super wieści :loveu::loveu::loveu:
  24. Czy mam kołować szeleczki dla suni na podróż czy coś sunia dostanie? Wolałabym ją mieć przypiętą na kanapie z tyłu samochodu w szelkach z pasami bezpieczeństwa, a nie wiem czy znajdę te które gdzieś ponoć powinnam mieć :oops: Ale jak nic nie ma to coś załatwię.
  25. Zbieram się w sobie :evil_lol:
×
×
  • Create New...