-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
[IMG]http://images23.fotosik.pl/154/cfbc62925c5b3393.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/136/40455387f6ca2c1d.jpg[/IMG] Dupsko : [IMG]http://images27.fotosik.pl/154/ead8ebd952ca6301.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/136/d1c2dcdbb04c0748.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/135/1b305b9a399a8cd1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images29.fotosik.pl/154/56c4a61d588574f9.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/154/16e4b52cdd148a1b.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/135/fd0b9308f24c18ab.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/135/968d8d5e1231edb9.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/155/7577fae060dc859c.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images32.fotosik.pl/135/d1d71a7797a5a12b.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/136/ab2f0bf099fff18d.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/154/25c3581c4f3c4e68.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/135/e6ea3b28cbc24ce4.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/154/749603d2414a32c4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images34.fotosik.pl/135/3c27bd82d6598df7.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/153/c2acce03a06cb415.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/136/f8dca348e500df6c.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/136/6f7b7ea5158a9a23.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/154/825b0570077ab20a.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images28.fotosik.pl/155/290560c586d7356b.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/155/158bce6fe7a9e94b.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/135/bf51d505cccfdd3b.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/135/1e64a14188303ce1.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/135/6740003dfb18dbe5.jpg[/IMG]
-
Dobra, reszta zdjęć z soboty.. :lol: [IMG]http://images31.fotosik.pl/135/6a6bc99a7e7bcf32.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/135/16f46988a21a94e5.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/154/151bb1993fe4df08.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/135/080899ac07e19c04.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/154/aecc64514ace3783.jpg[/IMG]
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Noo musiałam wam pokazać mimo że to chomiczkowy wątek :lol: -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No wiesz ja mam psa szczurołapa. Chwila nieuwagi i myszoskoczek który uciekł z terarium skończyłby w paszczy potwora. Ale na szczęście zauważyłam że psica się dziwnie zachowuje i złapałam uciekiniera. -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Viris replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Daj znać jak będziesz miała info :) -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nikon D50, niezmiennie. Tu z obiektywem kitowym 18-55mm. Bardzo się cieszę że Wam się podobają te zdjęcia :) -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A tu sąsiadka Srolika - babcia myszoskoczkowa : I Srolindos : -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja nie mogę przestać obserwować. Wczoraj wieczorem kołowaliśmy kołowrotek przez jakieś pół godziny! A teraz śpimy :loveu: -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjątko w blasku fleszy :loveu: -
Ano możliwe, mi powiedzieli cenę wyżej, ale jak podałam rozmiar to obniżyli.
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uwielbiamy jeść z łyżeczki jogurcik naturalny... :loveu::loveu::loveu: -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kubusiowa miseczka :P -
Strasznie drogo ;)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Viris replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Nawet niezalogowana może oglądać to co się dzieje na forum. Więc z tym raczej nie ma problemów. -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zasadzkas oczywiście że nie mam Ci tego za złe. Niemniej dziękuję że dałaś znać gdzie je wrzuciłaś ( lubię wiedzieć gdzie biegają po necie moje fotki ) :lol: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Viris replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Monika pewnie też jest ciekawa..:diabloti: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Viris replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Byłam w Mielcu w szkole Amiczki. Nawet mnie zaszczyt kopnął i ją widziałam. Nie chciałam jednak z nią rozmawiać bo szkoda mi czasu na słuchanie kłamstw, może następnym razem. Rozmawiałam z wychowawczynią Moniki. Uradziłyśmy trochę w tej sprawie, wysłuchałam opinii jaką osobą jest Monika. Widziałam na ścianie klasy materiał o schronisku w Mielcu - inicjatywę Moniki. Na razie nie mogę napisać tu o decyzjach jakie zapadły. Niech to będzie dla Moniki niespodzianka;) -
Co do domków to nie polecam takich - po pierwsze nie wiadomo co to za farba do pokolorowania służyła po drugie ostatnio oglądałam właśnie takie - i zauważyłam gwoździki. Na tyle małe że skoczek mógłby umieścić sobie taki w przewodzie pokarmowym jak już wygryzie drewno. O wiele lepiej w przypadku tak gryzących zwierzaków sprawdzają się doniczki ceramiczne. teraz tego jest bardzo dużo w hipermarketach. Takie surowe, niczym nie powlekane. Urypać kawałek młotkiem czy coś i domek na całe lata gotowy.
-
Wow jaka ilość!! Ja jeszcze z bazarków coś wyłapię. Tylko możliwe że będę mieć przerwę "techniczną" jakoś niedługo ( prawdopodobnie wyprowadzka ).
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Noooooo oddałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja się rozpływam. Srolka już wie po co jest piaseczek w wuce, pije z malutkiej nakrętki po kubusiu, bo wszystkie miseczki są za duże :) Jutro może wyskoczę na poszukiwanie klatki. Maleństwo fąfastyczne :loveu: Do ulubionych czynności dodajemy kołowrotek ;] I jeszcze jedna fotka : -
Ile jeszcze brakuje??