Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. Halcia - przelałam właśnie 135 zł z bazarków.
  2. Ale on ma fajoski kolorek. Srolinda też pozdrawia:lol:
  3. Dropsiki też bardzo lubimy....:loveu:
  4. Byłam w schronie i oddałam tę kopię zobowiązania odnośnie Koli Kierownikowi.
  5. Srolinda uwielbia 3 rzeczy. Słonecznik, jabłuszko i siusianie na moje ręce :diabloti::evil_lol::loveu:
  6. U nas na agility by to się przydało, ale próbowałam... nie da rady. Śliczne zdjęcia :loveu:
  7. Srola jest już w swoim nowym domku. Czyli na razie we Włocławku. A potem czas pokaże gdzie mnie wywieje. W każdym bądź razie Srola zawsze będzie ze mną:loveu: To miłość od pierwszego siknięcia na rękę:loveu::evil_lol::loveu: Jest boska. Na razie się zadomawiamy w akwarium. Jak będzie przypływ funduszy będzie jakaś willa z basenem. Srolinda ( płci nie do końca wiadomej ) ma zatem dla siebie na razie spore akwarium z trocinkami i siankiem. Toaletę narożną z piaseczkiem. Jedzonko i pitku. A także kołowrotek i taką kulę do brykania po podłodze.
  8. Sory Halcia że nie pisałam. Nie mam głowy. Nie nadaję się do niczego. Kori - wydrukowałam Ci 100 ulotek. Plakatów nie dałam rady. Są w schronisku - nie wiedziałam jak się nazywasz więc są podpisane - dla Kori. Są w reklamówce Bayera.
  9. Jutro jestem w Warszawie, czy jutro już można by zabrać kluchę? Jeśli tak czy istniałaby mozliwość podrzucenia jej do Arkadii ( godzina 15 )albo na Pl. Bankowy (14:30 ). jeśli nie to kombinuję na następny raz jak odebrać :)
  10. Kurde jak ja bym chciała żeby Klara zauważała piłkę na sznurku.... niestety nawet do paszczy nie weźmie. Piękne zdjęcia, środkowe mi się najbardziej podoba :crazyeye:
  11. Ona była robiona na zamówienie. Gdzieś na Śląsku chyba.
  12. [quote name='Marta_Ares']do wloclawka sie nie uda, ale w srode bede napewno jesli to nie za pozno? mialam sie odezwac, ale nie mialam ostatnio zbytnio czasu przez studniowke, 18stke i pilnowanie Aresa zeby gerbili nie zjadl:eviltong:[/quote]Myślałam że chodziło o tę środę co mineła dwa dni temu. Którą środę miałaś na myśli? W 2008 roku czy w kolejnych latach? Gdybym wiedziała że taki problem będzie z podrzuceniem transporterka to bym się dwa razy zastanowiła. Nie masz czasu nawet napisać sms? Jak miałam Ci przywieść myszoskoczki to pisałaś z częstotliwością wręcz niesamowitą...
  13. No ja w Warszawie to będę dzisiaj i jutro. A na zawody trzeba by było kogoś tak umówić żeby wziął malca w transporterku na zawody, ja bym go zabrała do siebie a transporterek by wrócił do Wawy od razu. Tydzień po zawodach chyba też będę w Wawie.
  14. Dziękujemy za komplementy odnośnie Klarci. Teraz niestety nie mogę jej z powodów zdrowotnych ( moich ) zapewnić tak dużej dawki ruchu, ale staram się, bo widać że ona z tego typu co ruchu potrzebuje. A tereny spacerowe chyba niestety niebawem zmienimy:shake:
  15. To jakie są decyzje? Kiedy jeden malec może do mnie trafić? Bo jeśli już na zawody to muszę wiedzieć żeby kogoś prosić o transport.
  16. Ze mną niestety tylko jedna, bo wyszły nieostre. Fotki Klarki są w galerii :loveu:
  17. hahaha, ciekawe co się wykluje :loveu:
  18. A jak. Ale teraz to nie wiewióra, to BorSUCZ :cool1:
  19. Ojeju jakie słodkie zdjęcie.
  20. I ze spacerku : [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6039/spacerekoa4.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images30.fotosik.pl/150/db937f25200f8984.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/150/9dbf70c5649f82ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/126/b293095f3d799e0b.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/149/10ebef8db881e510.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/126/d34b096f8aca0ccc.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images33.fotosik.pl/126/c9946e1d6a6ce1ae.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/150/6883f46384251f90.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/150/72a3c87d02b66717.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/149/181a9d8b80ed7f0e.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/149/17fd5941bfeb9810.jpg[/IMG]
  23. Przypomina się Klaryśmonda. Dzisiaj poszłyśmy nad jeziorko na spacerek. [IMG]http://images25.fotosik.pl/149/c225ba3a067fcf8e.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/149/75e8fe7cfdc68e04.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/149/26e51f9949f7005e.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/126/42b9035334f30d8b.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/150/0b6b691259e4b3e3.jpg[/IMG]
  24. Niestety w tym momencie muszęodpocząć od skoczydeł. Miałam świetne stadko ale w wakacje "coś" się wydarzyło. Mnie wtedy nie było. Możliwe że ktoś z domowników zaczął pukać w terrarium albo inaczej je stresować. Obecnie mam jedną starszą panią babcię myszoskoczkową ( 4 lata ). Po wizycie u weta - była wychudzona, nastroszona - przeżywa drugą młodość. Ale wiem że to będzie raczej niedługo jej koniec. Chciałabym bardzo pomóc ale o ile z chomisiem sobie poradzę w razie wyprowadzki o tyle ze skoczkami i chomisiem będzie już ciężej. O masakra, filmik odlot ;]
×
×
  • Create New...