-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Halcia - przelałam właśnie 135 zł z bazarków.
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale on ma fajoski kolorek. Srolinda też pozdrawia:lol: -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dropsiki też bardzo lubimy....:loveu: -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jestem z tego dumna :cool1: -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Viris replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Byłam w schronie i oddałam tę kopię zobowiązania odnośnie Koli Kierownikowi. -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Srolinda uwielbia 3 rzeczy. Słonecznik, jabłuszko i siusianie na moje ręce :diabloti::evil_lol::loveu: -
U nas na agility by to się przydało, ale próbowałam... nie da rady. Śliczne zdjęcia :loveu:
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Srola jest już w swoim nowym domku. Czyli na razie we Włocławku. A potem czas pokaże gdzie mnie wywieje. W każdym bądź razie Srola zawsze będzie ze mną:loveu: To miłość od pierwszego siknięcia na rękę:loveu::evil_lol::loveu: Jest boska. Na razie się zadomawiamy w akwarium. Jak będzie przypływ funduszy będzie jakaś willa z basenem. Srolinda ( płci nie do końca wiadomej ) ma zatem dla siebie na razie spore akwarium z trocinkami i siankiem. Toaletę narożną z piaseczkiem. Jedzonko i pitku. A także kołowrotek i taką kulę do brykania po podłodze. -
Sory Halcia że nie pisałam. Nie mam głowy. Nie nadaję się do niczego. Kori - wydrukowałam Ci 100 ulotek. Plakatów nie dałam rady. Są w schronisku - nie wiedziałam jak się nazywasz więc są podpisane - dla Kori. Są w reklamówce Bayera.
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro jestem w Warszawie, czy jutro już można by zabrać kluchę? Jeśli tak czy istniałaby mozliwość podrzucenia jej do Arkadii ( godzina 15 )albo na Pl. Bankowy (14:30 ). jeśli nie to kombinuję na następny raz jak odebrać :) -
Kurde jak ja bym chciała żeby Klara zauważała piłkę na sznurku.... niestety nawet do paszczy nie weźmie. Piękne zdjęcia, środkowe mi się najbardziej podoba :crazyeye:
-
Ona była robiona na zamówienie. Gdzieś na Śląsku chyba.
-
[quote name='Marta_Ares']do wloclawka sie nie uda, ale w srode bede napewno jesli to nie za pozno? mialam sie odezwac, ale nie mialam ostatnio zbytnio czasu przez studniowke, 18stke i pilnowanie Aresa zeby gerbili nie zjadl:eviltong:[/quote]Myślałam że chodziło o tę środę co mineła dwa dni temu. Którą środę miałaś na myśli? W 2008 roku czy w kolejnych latach? Gdybym wiedziała że taki problem będzie z podrzuceniem transporterka to bym się dwa razy zastanowiła. Nie masz czasu nawet napisać sms? Jak miałam Ci przywieść myszoskoczki to pisałaś z częstotliwością wręcz niesamowitą...
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No ja w Warszawie to będę dzisiaj i jutro. A na zawody trzeba by było kogoś tak umówić żeby wziął malca w transporterku na zawody, ja bym go zabrała do siebie a transporterek by wrócił do Wawy od razu. Tydzień po zawodach chyba też będę w Wawie. -
Dziękujemy za komplementy odnośnie Klarci. Teraz niestety nie mogę jej z powodów zdrowotnych ( moich ) zapewnić tak dużej dawki ruchu, ale staram się, bo widać że ona z tego typu co ruchu potrzebuje. A tereny spacerowe chyba niestety niebawem zmienimy:shake:
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jakie są decyzje? Kiedy jeden malec może do mnie trafić? Bo jeśli już na zawody to muszę wiedzieć żeby kogoś prosić o transport. -
Ze mną niestety tylko jedna, bo wyszły nieostre. Fotki Klarki są w galerii :loveu:
-
hahaha, ciekawe co się wykluje :loveu:
-
A jak. Ale teraz to nie wiewióra, to BorSUCZ :cool1:
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ojeju jakie słodkie zdjęcie. -
I ze spacerku : [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6039/spacerekoa4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/150/db937f25200f8984.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/150/9dbf70c5649f82ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/126/b293095f3d799e0b.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/149/10ebef8db881e510.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/126/d34b096f8aca0ccc.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images33.fotosik.pl/126/c9946e1d6a6ce1ae.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/150/6883f46384251f90.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/150/72a3c87d02b66717.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/149/181a9d8b80ed7f0e.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/149/17fd5941bfeb9810.jpg[/IMG]
-
Przypomina się Klaryśmonda. Dzisiaj poszłyśmy nad jeziorko na spacerek. [IMG]http://images25.fotosik.pl/149/c225ba3a067fcf8e.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/149/75e8fe7cfdc68e04.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/149/26e51f9949f7005e.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/126/42b9035334f30d8b.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/150/0b6b691259e4b3e3.jpg[/IMG]
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety w tym momencie muszęodpocząć od skoczydeł. Miałam świetne stadko ale w wakacje "coś" się wydarzyło. Mnie wtedy nie było. Możliwe że ktoś z domowników zaczął pukać w terrarium albo inaczej je stresować. Obecnie mam jedną starszą panią babcię myszoskoczkową ( 4 lata ). Po wizycie u weta - była wychudzona, nastroszona - przeżywa drugą młodość. Ale wiem że to będzie raczej niedługo jej koniec. Chciałabym bardzo pomóc ale o ile z chomisiem sobie poradzę w razie wyprowadzki o tyle ze skoczkami i chomisiem będzie już ciężej. O masakra, filmik odlot ;]