-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nooooo rapetki też mają cudowne :loveu: -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja jestem zakochana ogólnie z gryzoni to w Myszoskoczkach i właśnie w dżungarach. Małe są cudne, ale i dorosłe są fajoskie. Miałam też sporą fazę na myszki japońskie ale niestety ich zapach już cudny nie jest :razz: A coby nie było myszoskoczki też są słodziaste : Małe kluchy : I duże przepiękne myszoszkoczkulce :loveu: Jak się nie zakochać w takich oczętach : -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie zgadzam się. Dżungary są słodkie całe życie. Te oczka :loveu: -
[quote name='lalunia']ja zdjęć więcej na dogo nie będę wstawiać !!! szkoda że mi nie wykasowali ![/quote]Zamieszczaj zdjęcia w dozwolonym rozmiarze to nic się z nimi nie będzie działo. Pozdrawiam. A maluchy oglądam ciągle i się ślinię :loveu: Wszystkie fąfastyczne :loveu:
-
Super ze Kierownik prowadzi takie wyliczenia. Widać że Wasze starania odnośnie adopcji mają sens... Coby było gdyby tych adopcji nie było to aż strach myśleć...
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu::loveu::loveu: tak właśnie wyglądam po zobaczeniu tych zdjęć. -
Super. Jak tylko będę mieć kolejne wpłaty to przeleję kasę.
-
A jak wyciągniesz samochód to prosiłabym o podrzucenie transporterka:razz: Bo moja myszoskoczkowa babcia zaniemogła i trzeba ją do weta na zastrzyki wozić. Miałam nadzieję że się odezwiesz.
-
Chyba najlepiej poszukać w dziale o spotkaniach:razz:
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No dobra dobra, jedna kluska dla mnie. Tylko musimy się upewnić żeby ich za wcześnie nie oddzielić od cycucha. -
Kori - dzisiaj dostałam tonery więc mogę drukować. Tylko proszę dziś albo jutro o pliki na maila i o ilość kopii do zrobienia. Wydrukuję i zabiorę je do Mielca. Tylko muszę to teraz mieć, bo wyjadę i kilka dni nie będę miała netu. Mój mail - [email][email protected][/email]
-
Przelałam jeszcze 60 zł z bazarków. Czyli razem z poprzednim przelewem będzie 195 zł. Teraz dalej czekam na wpłaty z bazarków. Na początku lutego będzie 100 zł z kolczyków. 195 żł z bazarków : Mada&Teodor Ulka18 Atina Lavinia Conik Madzik93 Dusza ( nie wystawiany bazarek ale na wątku "co chcielibyście" torba do wózka za 50 zł ) Carolinascotties - 14zł z dawnych bazarków za zeszyt ze szkocikami. Cerber - sprzedałam kalendarz poza bazarkiem.
-
[quote name='wendka']Jeszcze poprzeglądam karte i zobacze, czy jest cos do wstawienia. A tak w ogole gdzie jest Viris? :evil_lol: No i pamietam, ze [B]belgunia[/B] mowila, ze niejaki Jakub ma cale mnostwo zdjec :cool3:[/quote]Viris z tego co wiem została zasypana żywcem ilością zdjęć z tych zawodów i jeszcze sie nie wygrzebała. Ekipy ratunkowej brak. A tak serio to niestety - dużo się dzieje i nie koniecznie dobrego, nie ma czasu na zdjęcia.
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z tego co czytałam to trzeba malce oddzielić od matki w 5-6 tygodniu, to i chyba na zawody też by było za wcześnie. Próbuję jeszcze powiększyć wiedzę na temat łączenia dżungarów w grupy bo one są bardziej stadne niż samotniki - syryjskie. Ale chyba jednak nie będę miała siły pracować nad stadem. No i kolejnej klatki czy akwarium nie będę już miała gdzie ulokować. W razie walk. Czyli na razie jeden chominio, może być na zawody jeśli by ktoś zabrał. Pod warunkiem że to też nie za wcześnie. -
Kori - jeśli byś chciała jakieś ulotki czy coś to o ile dostanę nowe tonery do drukarek to mogę podrukować i podrzucić do Mielca za jakiś tydzień.
-
Ale pozytywne informacje o budach i sterylkach!!!:loveu:
-
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Viris replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No fajnie że akurat taką trasę mogłam zrobić. No i Kola zdecydowanie, wyprowadzona na prostą. Marzenie, nie pies :loveu: -
Zaraz przeleję 135 zł z bazarków. Edit : przelałam.
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zawody Agility w Łącku ( mam nadzieję że to o nie chodziło ):lol: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Viris replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Roksana dziwnym trafem dane na które zostały przelane pieniądze za perfumy ( bazarek który robiłaś jako zlota rybka ) pokrywają się z tymi pod którymi teraz wyłudzałaś pieniądze ( myśl sobie co chcesz, próbuj siebie wybielać ale jak powiesz że chcesz kasę na coś a wydajesz na coś innego to jest to wyłudzenie ). Ale to najwyżej jak nie znajdę czasu będzie ustalać policja. -
Nie ma za co, pozdrawiam ;)
-
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Viris replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz, oficjalnie - nie ma za co :) -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Viris, byłoby super. Będziesz na zawodach 9-10 lutego? (Nas nie będzie, ale może dałoby się przez kogoś wysłać jedną kluskę.) Poświata - za dużo? Nie mów :evil_lol: Chomiczka nie macie jeszcze ani jednego ;)Na zawodach będę, ale będę też w Warszawie tydzień wcześniej. Jeśli wtedy chomiś byłby już do dobioru to bym mogła przechwycić :loveu: [quote name='APSA']Baaardzo się cieszę, kluski smaczna rzecz :diabloti: Mniam :) chyba dalej jest ich 5 :) http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/zwierzaki/mIMG_2890.jpg Zakochałam się:loveu: -
Dziś nie wyślę, problem z kompem mam. Muszę format zrobić.