Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. A ja dam dwa zdjęcia jak wpadłam z Iwcią na chwilę do siebie, przed wyjazdem do Kielc : [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1654/iwcia1pg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7861/iwcia2uk7.jpg[/IMG]
  2. I co z Iwcią malutką? Ja już w miarę wróciłam do żywych i nawet na kompie czasem posiedzę. Cały czas myślałam o malutkiej. Będę miała zdjęcia, tylko niestety jeszcze kiepsko u mnie z chodzeniem i nie mogę znaleźć adaptera do mikroSD karty.
  3. Ok dzięki za informacje, przekazuję dalej.
  4. Agamo tak wszystko do9brze, przepraszam że się nie odezwałam ale mam full house "pilnowaczy" i odganiają mnie od przyjemności. Kidimidi - cierpliwości, jak znajdę chwilę to może coś wymyślimy jeszcze :lol:
  5. My na PT uczyliśmy na lince. Podstawą jest to żeby aport był atrakcyjny, nie wystarczy rzucić cokolwiek. No więc u nas problem bo Klarę aport drewniany nie kręci, sznur też nie piłki też... No ale zwykły patyk jak się go uatrakcyjni zapachem parówy i pobawi się przed ćwiczeniem tak aby psa nakręcić czasem zdaje egzamin. Na razie nie dam rady opisywać tego bo dziś pierwszy dzień siedzę dłużej niż 10 minut. I zaraz znowu do wyra.
  6. No to nieźle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Oj tamte kolczyki były że tak powiem średnie.:oops:
  8. Może. Na razie mnie nie stać. I nie mam czasu;) No i mam jakieś 4 pudła po telewizorach innych rzeczy do wystawienia na bazarku.
  9. Heh, banalnie jest takie zrobić:cool3:
  10. Ale Sotuś ma kitę:-o
  11. A moze zrobić jakieś plakaty i przynajmniej w okolicy schroniska powiesić że garnki są potrzebne? Może ludzie by przynieśli chociaż trochę? Ja jak wrócę ze szpitala mogę zrobić kilka plakatów, ulotek i wysłać do schroniska razem z lekami. Tylko ktoś by to musiał powiesić.
  12. No ja jutro wstawię zdjęcia z podróży. Mam nadzieję że znajdę chwile.
  13. Ja już dotarłam do domu. Mała jest przefantastyczna. A z ogonkiem to mi się kojarzy mops, ale ona nic z mopsa raczej nie ma i basenji. [URL]http://www.petplanet.co.uk/petplanet/images/breeds/basenji32.jpg[/URL] Ale tak na nią patrzyłam i się zastanawiałam co za diabeł z niej wyrośnie. Nie mam chyba wyobraźni.
  14. Mam kilka rozmiarów, w tym na jakieś maleństwo też. Tylko nie wiem czy znajdę bo nie pamiętam w którym pudle przeprowadzkowym to było. Ale nie ma obaw, coś się wymyśli. Jak wiozłam kiedyś taką małą kilku tygodniową kluskę to też na fotelu pasażera spała całą drogę, tylko trzeba było miziać ;)
  15. Ja mam kontenerek swój. Ale jeszcze pomyślę nad innym rozwiązaniem jeszcze. Mam psie pasy i mate samochodową gdzie psiak ma cały tył dla siebie i jest bezpieczny.
  16. Już się nie mogę doczekać jak tą małą zobaczę ;)
  17. Ja bym spróbowała. Tylko dobrze dobrać daweczkę.
  18. Potwierdzam. Nie pośpię niestety, ale skorzystam z wolniejszego dnia i załatwię trochę papierkowych spraw. Koło 15-16 odbiorę malutką i zawiozę do Kielc.
  19. Dobra czyli jutro mam zabrać małą do Kielc. Kto ją odbierze? I gdzie?
  20. Iwop, wyłączyłam dźwięk i zapomniałam włączyć. Już to zrobiłam.
  21. Miało być 5 minut u lekarza a było dwie godziny. Padam na pysk :shake: Jasne jutro mi pasuje. Nie ma problemu, szkoda że transporcik firmowy nie wypalił. Ale dobrze że to nie była jedna opcja.
  22. Bez stresu po prostu chciałabym wiedzieć jak sobie zaplanować jutrzejszy dzień. Ogólnie mam raczej wolny bo się relaksować mam przed operacją :evil_lol: Jak dzisiaj wieczorkiem mniej więcej ustalimy co i jak to będzie ok. Jak jest szansa załatwienia transportu taniej czy za darmo to jeszcze lepiej. Ja niestety jestem grubo pod kreską, skończyły się czasy kiedy brałam kasę z powietrza i ratowałam psiaki całkowicie za swoje. Oby kiedyś jeszcze wróciły;) Iwop ma mój numer, więc jak coś to sms, po 15 powinnam być już na necie.
  23. No to się zastanówcie. Będę za jakąś godzinę a potem po 15.
  24. A o której wychodzisz do pracy? Najwyżej bym ją rano zabrała do siebie. Może moja menda by jej nie zjadła. Wszystko zależy kiedy i o której mam być w Kielcach. Jak mi dzisiaj powiecie że jutro o tej i o tej to bez problemu o każdej godzinie, ale żebym dzisiaj wiedziała.
  25. Mogę i dzisiaj. Mogę i jutro. Tylko dzisiaj o 15 mam lekarza, a potem jestem wolna. A jutro to o której będzie trzeba to pojadę. Benzyna w obie strony to 40 zł. Pojechałabym busem, byłoby taniej, ale niestety mój stan zdrowia mi nie pozwala za bardzo. Więc bezpieczniej autkiem. Dajcie znać. Ja na razie wychodzę z domu ale przed 15 jeszcze będę.
×
×
  • Create New...