-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Viris replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
No coś kiepsko, ale zaraz się postaram ;) [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/8136/biankant0.jpg[/IMG] Nie wiem czy to wina mojego kompa te przebarwienia, ale zdjęcie wysłane w bitmapie zamiast jpg dlatego strasznie muliło i w sumie mój komp mógł też sobie średnio poradzić... -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Na wszelkie problemy ze skórą polecałabym kąpiel z użyciem - hexodermu. Najtaniej kupić na allegro - mała butelka z wysyłką 20 zł ( ostatnio kupowałam ). Oczywiście przy maluchach ostrożnie, najlepiej na noc żeby nie zaziębić. -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Viris replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Możesz mi podesłać wstawię - [email][email protected][/email] -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Viris replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Ale ma Manhattan w buziulce :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Na tej jednej fotce to wina perspektywy. Malec jest sporo bliżej obiektywu a Dunia jest " w tle " tylko jest takie mało rzucające się w oczy ( za sprawą maskotki ) przekłamanie i dlatego wygląda że maluch jest w rozmiarach Duni :evil_lol: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Spis przelewów potrzebny do rozliczenia bazarków : [B]1 lipca - 457 zł[/B] 40 zł - Anutka - bazarek z kolczykami - przeniesiony do Archiwum 172 zł - dolorezz - bazarek z kolczykami - przeniesiony do Archiwum 30 zł - eloise - bazarek z kolczykami przeniesiony do Archiwum 5 zł - Bila - bazarek z bandamkami ( przesyłka dostarczona ) 200 zł - bejrut - bazarek z kolczykami przeniesiony do Archiwum 10 zł - basiulka22tychy - bazarek z bandamkami ( przesyłka dostarczona ) [B]4 lipca - 198 zł[/B] 50 zł - darowizna od mojego znajomego 25 zł - balbinka - bazarek z truskawkową kością ( przesyłka dostarczona ) 41 zł - hop! - szkatułka ze smokiem - Bazarek w Archiwum 15 zł - Nikki - scrabble ( przesyłka dostarczona ) Bazarek w Archiwum 12 zł - ULKA12 - frisbee ( przesyłka dostarczona ) 50 zł - kaerjot - frisbee - Przesyłka nareszcie dotarła! 5 zł - Jo37 - adresówka - przesyłka dostarczona. [B] 9 lipiec - 469 zł + 61 zł.[/B] 85 zł - Alaa - bazarek z aniołami od Netti1 25 zł - jenis - bazarek z figurkami - przesyłka dostarczona 10 zł - BoUnTy - bazarek z solą salvit ( przesyłka dostarczona ) 30 zł - Beti.r - bazarek z puszką na ciastka - przesyłka dostarczona 20 zł - Elitesse - bazarek z książkami od Sielki 40 zł - Yana - bazarek z książkami od Sielki ( przesyłka dostarczona ) 25 zł - Paulinaa - bazarek z książkami od Sielki ( przesyłka dostarczona ) 12 zł - ludwa - bazarek z puszkami od Sielki - przesyłka dostarczona 22 zł - ARKA - bazarek frisbee ( przesyłka dostarczona ) 200 zł - darowizna od Magdy z Bartusiem Wpłata osobista - lavinia - za bazarki odblaskowe i z wazonikiem - 55 zł ( potwierdzone 61 zł ) [B]11 lipiec - 122 zł[/B] 60 zł - Itan - bazarek z butelkami od Netti1 30 zł - Magd@ - bazarek z butelkami od Netti1 22 zł - zaneta - bazarek z adresówkami ( przesyłka dostarczona ) 10 zł - zwrot z za dużych kosztów wysyłki za książki ( plus za bandamkę dla Elitesse którą udało się wysłać w jednej paczce ) [B] 14 lipiec - 200 zł[/B] 120 zł - Kora - zegarek od Sielki ( przesyłka dostarczona ) 60 zł - nanul - szal od Mona4 20 zł - Bila - oriflame (przesyłka dostarczona) [B]17 lipiec - 385 zł[/B] 45 zł - nataleczka - bazarek z kolczykami 40 zł - berdi - bazarek z ubrankiem psim 20 zł - anyszka - bazarek oriflame 30 zł - kidimidi - bandamki 250 zł - opłata adopcyjna Potwierdzenia odebrania przelewów przez Lavinię : Przelew z 1 lipca [quote name='lavinia'] 457 zł - wpłata od Viris za bazarki [/quote] Przelew z 4 lipca [quote name='lavinia'] 198 zł - kasa z bazarków od Viris [/quote] Pezelew z 9 lipca [quote name='lavinia'] wpłynął przelew od Viris za bazarki - [B] 469 zł [/B] plus od Lavinii za bazarki [B] 61 zł [/B] [/quote] Przelew z 11 lipca [quote name='lavinia'] 122 zł - Viris z bazarków [/quote] Przelewy z 14 i 17 lipca [quote name='lavinia'] 200 zł za bazarki od Viris 385 zł za bazarki i opłatę adopcyjną ( p Robert ) od Viris [/quote] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Podnoście bazarki prosimy. Jeszcze trochę kasy potrzeba uzbierać. Męskie kosmetyki : [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116759[/URL] -
Tak wpisałam.
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Wystawiłam bazarek ze srebrem od mojej siostry. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116673[/URL] -
Ja u swojej suni stosowałam bardzo długo Frontline w sprayu, dobrze działał w górach trafiło się kilka kleszczy ale od razu suche i w ogóle ok. Po jakimś czasie niestety trafiły się 3 kleszcze, żaden nie padł, opiły się na całego. Wtedy kupiłam obrożę Preventic. Kupuję dwie w ciągu roku ( po 35 zł ). Ładnie pachną ( kiedyś strasznie śmierdziały ), nie odbarwiają. Te zaróżowienia pod obróżką mogły być spowodowane nadwrażliwością na któryś składnik, albo uczuleniem na metal z którego jest zrobiona klamerka itp. Ogólnie te obroże nie powinny zostawiać po sobie śladów na sierści. Teraz kupiłam 3 obrożę preventic, od tamtego czasu gdy kupiłam pierwszą kleszczy nie stwierdziłam, a w góry jeździłam z Klarą i w miejsca gdzie kleszczy sporo.
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A dał popis wilczego wycia już? Jak na chwilę wyszłam z Klarą na siku to wył wniebogłosy ! -
Jeszcze bez środków i wykończeń ale wstawię. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7246/bialystokcw5.jpg[/IMG]
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A to zadowolone pysie po wygonieniu Klary na tylne siedzenie : [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/4105/chopakyyj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/2544/chopaky2in3.jpg[/IMG] -
Aga to proszę Cię o PW jak trzeba będzie kasy. Bo teraz mam po prostu za dużo na głowie i chciałam już te pieniążki przelać żeby chociaż to mnie nie absorbowało. Ale jeśli mi po prostu napiszesz PW jak będzie trzeba przelać to będę spokojniejsza.
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']Co powiecie na temat ucha tego szczeniaka z większą ilością białego ?[/quote]Tak jak pisała Maupa to krwiak, nawet przy dokładniejszym oglądaniu widać było miejsca ugryzienia. Takie krwiaki u szczeniaków potrafią się wchłonąć i nie pozostaje po nich ślad. Ale to kwestia osobnicza i zależy od tego jak ciałko się będzie regenerować. Znam niestety takie przypadki że po uszkodzeniu uszka w wieku szczenięcym krwiak się nie wchłaniał i uszko nigdy nie odzyskało normalnego kształtu. A jedna bulwa tu na dogo ma tak załatwione uszko przy robieniu tatuażu związkowego ... Lavinio dzisiaj przed 15 wysłałam Ci poleconym dokumenty. Jutro lub pojutrze powinnaś je mieć u siebie. Daj znać jak dotrą. Zaraz przeleję pieniążki - jestem trochę spowolniona dzisiaj, spałam 3 godziny ;) Przelewam 385 zł. -
Przypominam że mam 190 zł na sterylki. Jeśli Kierownik już wrócił to dajcie znać na które sunie przelać.
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Przez wczorajszą akcję mam kilo mniej, więc ciasteczka nie wskazane :evil_lol::evil_lol::evil_lol: teraz znowu trochę muszę zrzucić bo planuję tańcować na weselisku:lol: Zdjęcie zrobione u Pana Roberta w nowym domu Harrego :) Aniołki pospały a potem była ostra walka z dźwiękami rodem z horroru ;] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1410/harryir4.jpg[/IMG] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja wracam do żywych. Jestem mistrzem w wyliczaniu kilometrów na trasach. Podałam że będzie około 835 a było dokładnie 835,7 - Dajcie znać czy zrobić zdjęcie - póki nie ruszam nigdzie znowu. Teraz staram się ogarnąć swoje sprawy - mam tyle zaległości jakby mnie rok w domu nie było. Piekę Klarze ciasteczka bo jest dzielna sunia i toleruje idiotyzmy Pańci. Co do samej podróży to wyjeżdżając z Warszawy trochę postaliśmy w korkach i z Klarą słuchałyśmy operetki w wykonaniu chłopaków. Klara niesamowicie cierpliwa patrzyła na chłopaczków z miną - dobrze że nie jesteście u mnie w domu, w samochodzie ostatecznie możecie przebywać. Ale mimo to zaskoczona jestem że dawała im robić ze sobą co chcieli. Ogólnie to za Sochaczewem chłopaki wypełzły z pudełka ( mata na siuśki już przed wyjazdem z Wawy zwinięta w kłebek.. ), usadowili się obaj na ciotce Klarze na co ona się zbulwersowała i poszła na tył i tam już do Łodzi siedziała. Maluch który jest u Netti wyje! Jak wilk, kosmos :p -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Klarka miała podobny kocyk jak była taką srolką. [IMG]http://images1.fotosik.pl/91/b25a32fd93ebb4admed.jpg[/IMG] :cool1: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Może trzeba zadzwonić do banku? -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Puma zdjęcie z 5 szczeniakami ( suka pręgowana ). Miot z 5 szczeniakami - 3 maja. Figa zdjęcie z 7 szczeniakami ( suka łaciata ). Miot z 7 szczeniakami - 27 kwiecień. Zdjęcia - post #75 tego wątku, daty podane w poście 80. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Viris replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Bardzo proszę o wpisy na listę następujących osób : [B][COLOR=Red]Witch81[/COLOR][/B] - Bazarek z lutego - nie pojawiła się na dogo. Brak zapłaty za towar, towar nie wysłany - sprzedany na innym bazarku. [COLOR=Red][B]asmi3[/B][/COLOR] - Zapłacono za towar, towar wysłany, kasa przelana na cel, paczka wróciła - musiałam opłacić jej "powrót". Te osoby nie bywają na forum, ale poprzednia jaką zgłaszałam - po kilku miesiącach powróciła. Więc i te osoby proszę o dodanie. -
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie zostawiam jej samej na tarasie, nawet w transporterze. Jest zawsze w zasięgu ręki, ptactwa brak, Klara odstrasza koty skutecznie. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Lavinia - Twoja sunia jest po Fidze - miot z 27 kwietnia. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja nie obejmuję tego stwierdzenia, ale na szczęście się wiele już nauczyłam. I to co mówią ludzie - którzy mnie nawet nie znają - mam głęboko w nosie. Bo czy o mnie źle świadczy to że ktoś kto mnie nie widział na oczy wysuwa takie stwierdzenia? Raczej nie ;)