Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. No coś kiepsko, ale zaraz się postaram ;) [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/8136/biankant0.jpg[/IMG] Nie wiem czy to wina mojego kompa te przebarwienia, ale zdjęcie wysłane w bitmapie zamiast jpg dlatego strasznie muliło i w sumie mój komp mógł też sobie średnio poradzić...
  2. Na wszelkie problemy ze skórą polecałabym kąpiel z użyciem - hexodermu. Najtaniej kupić na allegro - mała butelka z wysyłką 20 zł ( ostatnio kupowałam ). Oczywiście przy maluchach ostrożnie, najlepiej na noc żeby nie zaziębić.
  3. Możesz mi podesłać wstawię - [email][email protected][/email]
  4. Ale ma Manhattan w buziulce :loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. Na tej jednej fotce to wina perspektywy. Malec jest sporo bliżej obiektywu a Dunia jest " w tle " tylko jest takie mało rzucające się w oczy ( za sprawą maskotki ) przekłamanie i dlatego wygląda że maluch jest w rozmiarach Duni :evil_lol:
  6. Spis przelewów potrzebny do rozliczenia bazarków : [B]1 lipca - 457 zł[/B] 40 zł - Anutka - bazarek z kolczykami - przeniesiony do Archiwum 172 zł - dolorezz - bazarek z kolczykami - przeniesiony do Archiwum 30 zł - eloise - bazarek z kolczykami przeniesiony do Archiwum 5 zł - Bila - bazarek z bandamkami ( przesyłka dostarczona ) 200 zł - bejrut - bazarek z kolczykami przeniesiony do Archiwum 10 zł - basiulka22tychy - bazarek z bandamkami ( przesyłka dostarczona ) [B]4 lipca - 198 zł[/B] 50 zł - darowizna od mojego znajomego 25 zł - balbinka - bazarek z truskawkową kością ( przesyłka dostarczona ) 41 zł - hop! - szkatułka ze smokiem - Bazarek w Archiwum 15 zł - Nikki - scrabble ( przesyłka dostarczona ) Bazarek w Archiwum 12 zł - ULKA12 - frisbee ( przesyłka dostarczona ) 50 zł - kaerjot - frisbee - Przesyłka nareszcie dotarła! 5 zł - Jo37 - adresówka - przesyłka dostarczona. [B] 9 lipiec - 469 zł + 61 zł.[/B] 85 zł - Alaa - bazarek z aniołami od Netti1 25 zł - jenis - bazarek z figurkami - przesyłka dostarczona 10 zł - BoUnTy - bazarek z solą salvit ( przesyłka dostarczona ) 30 zł - Beti.r - bazarek z puszką na ciastka - przesyłka dostarczona 20 zł - Elitesse - bazarek z książkami od Sielki 40 zł - Yana - bazarek z książkami od Sielki ( przesyłka dostarczona ) 25 zł - Paulinaa - bazarek z książkami od Sielki ( przesyłka dostarczona ) 12 zł - ludwa - bazarek z puszkami od Sielki - przesyłka dostarczona 22 zł - ARKA - bazarek frisbee ( przesyłka dostarczona ) 200 zł - darowizna od Magdy z Bartusiem Wpłata osobista - lavinia - za bazarki odblaskowe i z wazonikiem - 55 zł ( potwierdzone 61 zł ) [B]11 lipiec - 122 zł[/B] 60 zł - Itan - bazarek z butelkami od Netti1 30 zł - Magd@ - bazarek z butelkami od Netti1 22 zł - zaneta - bazarek z adresówkami ( przesyłka dostarczona ) 10 zł - zwrot z za dużych kosztów wysyłki za książki ( plus za bandamkę dla Elitesse którą udało się wysłać w jednej paczce ) [B] 14 lipiec - 200 zł[/B] 120 zł - Kora - zegarek od Sielki ( przesyłka dostarczona ) 60 zł - nanul - szal od Mona4 20 zł - Bila - oriflame (przesyłka dostarczona) [B]17 lipiec - 385 zł[/B] 45 zł - nataleczka - bazarek z kolczykami 40 zł - berdi - bazarek z ubrankiem psim 20 zł - anyszka - bazarek oriflame 30 zł - kidimidi - bandamki 250 zł - opłata adopcyjna Potwierdzenia odebrania przelewów przez Lavinię : Przelew z 1 lipca [quote name='lavinia'] 457 zł - wpłata od Viris za bazarki [/quote] Przelew z 4 lipca [quote name='lavinia'] 198 zł - kasa z bazarków od Viris [/quote] Pezelew z 9 lipca [quote name='lavinia'] wpłynął przelew od Viris za bazarki - [B] 469 zł [/B] plus od Lavinii za bazarki [B] 61 zł [/B] [/quote] Przelew z 11 lipca [quote name='lavinia'] 122 zł - Viris z bazarków [/quote] Przelewy z 14 i 17 lipca [quote name='lavinia'] 200 zł za bazarki od Viris 385 zł za bazarki i opłatę adopcyjną ( p Robert ) od Viris [/quote]
  7. Podnoście bazarki prosimy. Jeszcze trochę kasy potrzeba uzbierać. Męskie kosmetyki : [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116759[/URL]
  8. Tak wpisałam.
  9. Wystawiłam bazarek ze srebrem od mojej siostry. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116673[/URL]
  10. Ja u swojej suni stosowałam bardzo długo Frontline w sprayu, dobrze działał w górach trafiło się kilka kleszczy ale od razu suche i w ogóle ok. Po jakimś czasie niestety trafiły się 3 kleszcze, żaden nie padł, opiły się na całego. Wtedy kupiłam obrożę Preventic. Kupuję dwie w ciągu roku ( po 35 zł ). Ładnie pachną ( kiedyś strasznie śmierdziały ), nie odbarwiają. Te zaróżowienia pod obróżką mogły być spowodowane nadwrażliwością na któryś składnik, albo uczuleniem na metal z którego jest zrobiona klamerka itp. Ogólnie te obroże nie powinny zostawiać po sobie śladów na sierści. Teraz kupiłam 3 obrożę preventic, od tamtego czasu gdy kupiłam pierwszą kleszczy nie stwierdziłam, a w góry jeździłam z Klarą i w miejsca gdzie kleszczy sporo.
  11. A dał popis wilczego wycia już? Jak na chwilę wyszłam z Klarą na siku to wył wniebogłosy !
  12. Jeszcze bez środków i wykończeń ale wstawię. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7246/bialystokcw5.jpg[/IMG]
  13. A to zadowolone pysie po wygonieniu Klary na tylne siedzenie : [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/4105/chopakyyj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/2544/chopaky2in3.jpg[/IMG]
  14. Aga to proszę Cię o PW jak trzeba będzie kasy. Bo teraz mam po prostu za dużo na głowie i chciałam już te pieniążki przelać żeby chociaż to mnie nie absorbowało. Ale jeśli mi po prostu napiszesz PW jak będzie trzeba przelać to będę spokojniejsza.
  15. [quote name='auraa']Co powiecie na temat ucha tego szczeniaka z większą ilością białego ?[/quote]Tak jak pisała Maupa to krwiak, nawet przy dokładniejszym oglądaniu widać było miejsca ugryzienia. Takie krwiaki u szczeniaków potrafią się wchłonąć i nie pozostaje po nich ślad. Ale to kwestia osobnicza i zależy od tego jak ciałko się będzie regenerować. Znam niestety takie przypadki że po uszkodzeniu uszka w wieku szczenięcym krwiak się nie wchłaniał i uszko nigdy nie odzyskało normalnego kształtu. A jedna bulwa tu na dogo ma tak załatwione uszko przy robieniu tatuażu związkowego ... Lavinio dzisiaj przed 15 wysłałam Ci poleconym dokumenty. Jutro lub pojutrze powinnaś je mieć u siebie. Daj znać jak dotrą. Zaraz przeleję pieniążki - jestem trochę spowolniona dzisiaj, spałam 3 godziny ;) Przelewam 385 zł.
  16. Przypominam że mam 190 zł na sterylki. Jeśli Kierownik już wrócił to dajcie znać na które sunie przelać.
  17. Przez wczorajszą akcję mam kilo mniej, więc ciasteczka nie wskazane :evil_lol::evil_lol::evil_lol: teraz znowu trochę muszę zrzucić bo planuję tańcować na weselisku:lol: Zdjęcie zrobione u Pana Roberta w nowym domu Harrego :) Aniołki pospały a potem była ostra walka z dźwiękami rodem z horroru ;] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1410/harryir4.jpg[/IMG]
  18. Ja wracam do żywych. Jestem mistrzem w wyliczaniu kilometrów na trasach. Podałam że będzie około 835 a było dokładnie 835,7 - Dajcie znać czy zrobić zdjęcie - póki nie ruszam nigdzie znowu. Teraz staram się ogarnąć swoje sprawy - mam tyle zaległości jakby mnie rok w domu nie było. Piekę Klarze ciasteczka bo jest dzielna sunia i toleruje idiotyzmy Pańci. Co do samej podróży to wyjeżdżając z Warszawy trochę postaliśmy w korkach i z Klarą słuchałyśmy operetki w wykonaniu chłopaków. Klara niesamowicie cierpliwa patrzyła na chłopaczków z miną - dobrze że nie jesteście u mnie w domu, w samochodzie ostatecznie możecie przebywać. Ale mimo to zaskoczona jestem że dawała im robić ze sobą co chcieli. Ogólnie to za Sochaczewem chłopaki wypełzły z pudełka ( mata na siuśki już przed wyjazdem z Wawy zwinięta w kłebek.. ), usadowili się obaj na ciotce Klarze na co ona się zbulwersowała i poszła na tył i tam już do Łodzi siedziała. Maluch który jest u Netti wyje! Jak wilk, kosmos :p
  19. Klarka miała podobny kocyk jak była taką srolką. [IMG]http://images1.fotosik.pl/91/b25a32fd93ebb4admed.jpg[/IMG] :cool1:
  20. Puma zdjęcie z 5 szczeniakami ( suka pręgowana ). Miot z 5 szczeniakami - 3 maja. Figa zdjęcie z 7 szczeniakami ( suka łaciata ). Miot z 7 szczeniakami - 27 kwiecień. Zdjęcia - post #75 tego wątku, daty podane w poście 80.
  21. Bardzo proszę o wpisy na listę następujących osób : [B][COLOR=Red]Witch81[/COLOR][/B] - Bazarek z lutego - nie pojawiła się na dogo. Brak zapłaty za towar, towar nie wysłany - sprzedany na innym bazarku. [COLOR=Red][B]asmi3[/B][/COLOR] - Zapłacono za towar, towar wysłany, kasa przelana na cel, paczka wróciła - musiałam opłacić jej "powrót". Te osoby nie bywają na forum, ale poprzednia jaką zgłaszałam - po kilku miesiącach powróciła. Więc i te osoby proszę o dodanie.
  22. Nie zostawiam jej samej na tarasie, nawet w transporterze. Jest zawsze w zasięgu ręki, ptactwa brak, Klara odstrasza koty skutecznie.
  23. Lavinia - Twoja sunia jest po Fidze - miot z 27 kwietnia.
  24. Ja nie obejmuję tego stwierdzenia, ale na szczęście się wiele już nauczyłam. I to co mówią ludzie - którzy mnie nawet nie znają - mam głęboko w nosie. Bo czy o mnie źle świadczy to że ktoś kto mnie nie widział na oczy wysuwa takie stwierdzenia? Raczej nie ;)
×
×
  • Create New...