-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
U weta byłam, za jedną ampułkę Zylexis woła 57 zł. I mówi że na razie jedną a za rok drugą? Sprawdzę jeszcze w innych lecznicach bo ta najbliżej ale niestety najdrożej.. Jak to jest z tymi "szczepieniami" można dać jedną dawkę na rok? Czy trzeba seriami jakimiś itp?
-
A ja zaczynam się zastanawiać czy kupować jeszcze MP. W lutym myślałam jeszcze o prenumeracie a w tym momencie gazetę " czytam " 5 minut. Bo same reklamy, wszystko na maxa porozciągane. Zapomnieli chyba że gazeta dla wielu czytelników to przede wszystkim teksty - wartościowe na dodatek. Prenumeruję PP i kiedyś był słabszym pismem niż MP, a teraz przynajmniej dla mnie jest o niebo lepszy i ciekawszy.
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A co ze ścianami? Przestał gryźć? Jeśli kopie w doniczkach żeby wyjadać ziemię to podawaj dalej fosforan. Lavinia mam koło 200 zł już z bazarków, ale czekam jeszcze na ok 200 zł tylko nie wiem kiedy ludzie powpłacają. Przelać teraz to co mam czy zaczekać. Ile zostało długu? -
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/016-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/017-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/018-1.jpg[/IMG] Wpadająca w obiektyw Klara [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/019-1.jpg[/IMG] No i moje ukochane zdjęcie, jutro zamawiam sobie wielką odbitkę [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/020-1.jpg[/IMG]
-
Kąpiele błotne w SPA "pod Pałacem". [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/011-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/012-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/013-1.jpg[/IMG] A tu autoportret Viriski [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/014-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/015-1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/006-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/007-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/008-1.jpg[/IMG] Ten straszny pies siedzący ze mną tak strasznie przeszkadzał.... [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/009-1.jpg[/IMG] Jak mi już nerwy wysiadły to pojechałyśmy do Włostowa - na te ruiny pałacu. Tam zawsze pusto ;) [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zzzzzzzzzzzzz.jpg?t=1222096063[/IMG]
-
Wczoraj, korzystając z chwili słonka wybrałyśmy się nad to fajne jeziorko - kamieniołom. Niestety było milion wędkarzy, którym bardzo przeszkadzało to że jestem z psem. Kosmos jakiś. Ani im ryb nie płoszyła, ani łbów nie urywała ( a szkoda ). Ale nie ważne. Siadłam nad wodą i chwilkę porobiłam zdjęcia. Imitacja macro - niestety obiektyw zdecydowanie anty macro :P [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/001-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/002-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/003-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/004-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/005-1.jpg[/IMG]
-
Myślę że warto się zapytać czy ogłoszenie informacyjne też będzie traktowane jak te reklamy. Niestety może tak być że będzie chodziło o wszystkie ogłoszenia - bo czy to reklama czy prośba pomocy - tak samo jest naklejona i tak samo "szpeci" przystanek czy latarnię. U mnie jest sporo tablic ogłoszeniowych na których o dziwo jest wiele miejsca jeszcze. Jakby miasto zainwestowało w tablice np koło przystanku byłoby miodzio.
-
Hej czy nic w tym temacie się nie zmieniło? Moja suka często ma problemy z gardłem, dawałam jej immunodol ( tabletka zawiera 40 mg 1,3/1,6 Beta glukanu ) - ale bez rewelacji - problemy takie same. Jutro idę z nią do weta i zapytam o te szczepienia.
-
To jest kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje ;) Każdemu może się podobać coś innego. Jedni będą się zachwycać setkami kwiatuszków na jednej rozecie, a dla innych już jeden kwiatuszek to zbędny przepych.
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Wybaczcie wczoraj się strasznie źle poczułam i zapomniałam. Tak Harry Junior szalał już pierwszego dnia w nowym domku :loveu: [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7232/dzie1igh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/8249/dzie1iiey5.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4497/dzie1iiiar3.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/9536/dzie1ivrg3.jpg[/IMG] A tak wyglądał po tygodniu : [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/903/potygodniuiigx6.jpg[/IMG] -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Viris replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
A ja za to niedługo będę miała mgr z kopania rowów! A to na może się przydać ;) Lecę spać bo dzisiaj miałam fatalny dzień. Za Lolę trzymam kciuki, żeby jej się udało tak już na zawsze bo jest wielkiej urody babeczka buldozia :loveu::loveu: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Viris replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Ja już się pakuję. Będę robić dla Was zapisy na pieczywo :evil_lol: Pamiętam jak w takich Polskich "zadooopiach" miałam praktyki to sklep przyjeżdżał do naszej "budy" w poniedziałki, środy i piątki, a w wiosce dalej był we wtorki, czwartki i soboty :loveu: I coś dużego codziennie stawało nam na drodze - łosie czy coś - ale nigdy nie upolowałam aparatem:shake: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A ja dostałam maila ze zdjęciami pewnego tłuścioszka który mieszka w Jarocinie :loveu: I uszka już stoją po podawaniu galarety z rapetek. Rozrabia za pięciu. Miał leczone zapalenie w uszku. -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Viris replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Bianko - adoptujcie mnie :loveu: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='netti1']Viris-czy ty masz jakiś kontakt do Itan?jej buteleczka powróciła,a ja skasowałam do niej nr tel przez przypadek[/quote] Ja mam tylko adres który Ci podałam. -
Zapytałam wizażanek czy nie mogłybyśmy wesprzeć z pieniążków nadwyżkowych leczenia tego pieska. Nadwyżka niewielka ale zapytałam czy 100 zł nie mogłybyśmy przekazać na ten cel. Oczywiście poza allegro bo szkoda kasy na prowizje od sprzedania itp ( nie wiem ile się płaci za te aukcje cegiełkowe )
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Co do witamin to tak jak pisała netti sugerowałabym maluchom dawać fosforan wapnia - na obgryzanie ścian i wyjadanie ziemi z kwiatków ( to objawy dużego niedoboru ). A bez takich objawów też nie zaszkodzi ( jeśli będzie się dawało dawki zalecane ) - wspomaga rozwój kości. A na stawy najlepsza galareta z kurzych girek ;) - od czasu do czasu. Innych witamin bym nie podawała chyba że coś wzbudza niepokój i jest podejrzenie o jakieś niedobory. Witaminy witaminami - ale też można przesadzić. Ja będę miała ponad 400 zł z bazarków jeszcze. Tylko to na początku tygodnia puszczę jak już wszystkie wpłaty zbiorę. Więc mam nadzieję że długu nie zostanie zbyt wiele. -
Powiesiłam "plakaty" w 2 sklepach zoo i w 2 lecznicach. Oba sklepy to takie "bardzo chodliwe", jeden w głównej galerii a drugi tez w takim jakby centrum handlowym. Dzwoniłam do iwop - chciałam podrzucić jej kilka żeby powiesiła u swojego weta itp ale nie odbierała.
-
[quote name='Ulka18']Viris, swietne plakaciki, naprawde super i bardzo czytelne. Dzieki Ci wielkie :Rose:[/quote]Ok to dzisiaj pójdę na ksero i zrobię kopie i pojeżdżę po mieście. Część dam znajomym żeby powiesili u swoich wetów itp.
-
Zrobiłam plakat, nie patrzcie na czerwone litery ( to pod moją głupią drukarkę robiłam żeby "załapała" ). Będą czarne bo wrzucę na ksero, zrobię nacięcia żeby odrywać te karteczki z numerem konta. Czy może tak być? Powieszę w sklepach zoo, na tablicach gdzie widuję ogłoszenia o zaginionych zwierzakach i w lecznicach.
-
Mnie niestety nie będzie, a tak liczyłam że się uda przy następnej okazji :placz:
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Jak stoimy z finansami? Szykuję kolejną wpłat.ę z bazarków. Niestety w tym momencie muszę zakończyć pomoc w zdobywaniu funduszy. Mam tydzień na napisanie pracy.....:placz: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Viris replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Słodziasta :loveu::loveu::loveu: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Viris replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
No i teraz kolejne już ok : [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/2211/p1010135gl0.jpg[/IMG]