Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. No ja na allegro kupuję najwięcej. Mam spory zapas kwiatuszków i kokardek itp. Taśmy też kupuję na allegro bo u mnie nic się nie zmarnuje. Raz trafię na miękką, raz na twardą. Każda się przyda, a ceny są o wiele mniejsze niż u mnie w kiepsko zaopatrzonych pasmanteriach. Jak mieszkałam we Włocławku to miałam kilka sprawdzonych pasmanterii - bardzo fajne wstążki i inne elementy też. Ceny do przełknięcia. No ale teraz to mam daleko.
  2. Viris

    Fest Hanibal :)

    W osiągnięciach wystawowych masz małą pomyłkę. Klubówkę sędziował A. Stępiński a międzynarodówkę E. Junikiewicz. Czyli poprzestawiać trzeba ;)
  3. Ślicznościowa panna. Czy mała jest głucha na oba uszka?
  4. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/APS%20wloclawek/068.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/APS%20wloclawek/069.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/APS%20wloclawek/070.jpg[/IMG] Dopsz, na razie tyle ;)
  5. Jadąc na północ zajechałyśmy do Włocławka gdzie oczywiście Klarka musiała zaliczyć swoją ukochaną kładkę na treningu z APS. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/APS%20wloclawek/013.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/APS%20wloclawek/014.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/APS%20wloclawek/015.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/APS%20wloclawek/016.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/APS%20wloclawek/032.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka14.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka15.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka2.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka12.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka1.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka4.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka3.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka17.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka16.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka13.jpg[/IMG]
  8. O i chyba uda mi się dotrzymać słowa : [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka9.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka8.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka7.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka6.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/ustka/ustka5.jpg[/IMG]
  9. Wieczorem postaram się wstawić więcej "widoczków". Dziękuję za odwiedzinki!
  10. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy6.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zzzzzzzzzzzzz-1.jpg[/IMG] Potwór pustynny! [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy8.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy9.jpg[/IMG]
  11. Tu plaża zaraz obok wydm. Wydmy znajdują się pomiędzy morzem a jeziorem. Niesamowicie wyglądają, tylko szkoda że niektórzy przechodzą przez linki i depczą tak piękne tereny.. Chciałabym się tam wybrać zanim zacznie się ruch turystyczny, aby sfotografować nie "popsute" wydmy ;) [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy18.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy2.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy3.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy4.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy5.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy13.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy14.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy15.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy16.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy17.jpg[/IMG]
  13. I zachód słońca : [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/plaza6.jpg[/IMG] Z Ustki wyskoczyłyśmy pod Łebę na ruchome wydmy. POLECAM! Niestety zdjęć było milion pięćset, ale ktoś z mojej kochanej rodziny mi skasował kartę.... [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy10.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy11.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/wydmy12.jpg[/IMG]
  14. No to kilka zdjęć do naszej galerii. Klara w Ustce : [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/plaza1.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/plaza2.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/plaza3.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/plaza4.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/plaza5.jpg[/IMG]
  15. [quote name='AnkaW']no prosze :roll: a kto będzie tak pięknie focić grzywki na wystawach???? :placz: Proszę natychmiast wracać ;).[/quote] Spokojnie wracam w połowie września chyba. Może przez przypadek pojawię się na jakiejś wystawie, a z planowanych to tylko Kielce w listopadzie - ale za to być może z nowym obiektywem :cool1:
  16. Han - bardzo ładne rozetki,super kolorki i bez zbędnego natłoku nie wiadomo czego, nie wiadomo po co :). Wstaw proszę zdjęcie jak już będą miały środki. Ja kupiłam kilka razy wstążki na allegro, ale niestety u jednego sprzedającego trafiają się wstążki o różnej "twardości". Nie ma to jak pomacać przed zakupem ;D
  17. I jeszcze poza ringiem : [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/001.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/002.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/031.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/033.jpg[/IMG]
  18. [quote name='AnkaW'][B]Viris[/B] a ja się zastanawiałam gdzieś Ty była jak Cię nie było :evil_lol::evil_lol: a tu proszę Sopocik :cool3:. Dzięki za zdjęcia grzyweczek :loveu::loveu:[/quote]Oj oj w Sopocie tylko na chwilkę, a gdzie ja byłam i co widziałam... ohohooo! Pozdrawiam z Monachium :cool1: Jakby ktoś chciał to oczywiście fotorelacja z Sopotu - Buldożki : [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119278[/URL]
  19. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/006.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/005.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/004.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/003.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/001.jpg[/IMG] Koniec.
  20. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/011.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/010.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/009.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/008.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/007.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/016.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/015.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/014.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/013.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/012.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/021.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/020.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/019.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/018.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/017.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/026.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/025.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/024.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/023.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/022.jpg[/IMG]
  24. Kilka zdjęć z niedzieli. Wpadłam po weselu tylko na buldożki więc wybaczcie że zdjęcia kiepskie. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/032.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/030.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/029.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/028.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/Poza%20ringiem%20i%20inne%20rasy/027.jpg[/IMG]
  25. [quote name='bagira@sara']Maria Gładkowska ma buldożka ;) ( i maltańczyka )[/quote] Konkretnie Jej córka. Jest artykuł we wrześniowym MP.
×
×
  • Create New...