-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/040.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/041.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/042.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/043.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/044.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/035.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/036.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/037.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/038.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/039.jpg[/IMG]
-
Klasa pośrednia [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/030.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/031.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/032.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/033.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/034.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/025.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/026.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/027.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/028.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/029.jpg[/IMG]
-
Klasa młodzieży [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/020.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/021.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/022.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/023.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/024.jpg[/IMG]
-
Cała stawka : [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/016.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/017.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/018.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/019.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/011.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/012.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/013.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/014.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/015.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/006.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/007.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/008.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/009.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/010.jpg[/IMG]
-
W przypadku kopiowania i umieszczania zdjęć na innych stronach w Internecie proszę o PW lub mail z linkiem gdzie zdjęcie zostało umieszczone. Proszę o nie usuwanie "logo" ze zdjęcia. Oryginalne rozmiary zdjęć będę mogła wysłać dopiero pod koniec września. PSY Klasa szczeniąt [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/001.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/002.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/003.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/004.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/sierpien%202008/sopot%20wystawa/005.jpg[/IMG]
-
Stawka oraz wyniki skopiowane z SBF - [URL]http://buldogfrancuski.com/serwis.htm[/URL] [CENTER][B] [FONT=Verdana]10.08.2008 SOPOT - międzynarodowa[/FONT][/B][/CENTER] [CENTER] [FONT=Verdana]sędzia: [/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#4a4733]Walter Jungblut (D)[/COLOR][/FONT][/CENTER] [LEFT][U][B] [FONT=Verdana]PSY[/FONT][/B][/U][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa szczeniąt[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]ANDO DE VITO von Galaxy - w.o.1, [B] Najlepsze Szczenię[/B][/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]Frustyle ZOLOTOY MALCHIK - o.4[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]Frustyle ZVEZDNYI PRINCE - w.o.2[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]ŻWIREK Draczyn - w.o.3[/FONT][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa młodzieży[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]Fest HASSAN - dosk.2[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]JAGO Du Miriem - dosk.1, [B]Zw. Młodzieży[/B][/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]KROPEK Gro-Bez -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]MATI Sto Pręg - dosk.3[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]OPIESZAŁY OLAF 100-Pociech -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]VITO VALENTINO Milagnes -[/FONT][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa pośrednia[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]CYMES CAFUSO Minimolos - bdb.3[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]EGON Dreams Water - bdb.4[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]GREK ZORBA Sirios Vilage -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]GRINCZ Sirios Vilage -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]PLATON z Piotrowego Sadu - 2[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]Sopianae Imperator DENNIS - dosk.1, [B]CWC[/B][/FONT][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa otwarta[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]CELT DOLLAR Rubinowy Skarb - dosk.1, [B]CWC, res.CACIB[/B][/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]FARES Duża Bużka - 3[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]FRANTZ VON LOVE Chmiel L.A. - 4[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]MEXX ze Skrzatlandu - dosk.2[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]REKSIO Pro Publico Bono -[/FONT][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa championów[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]CARUSO Sto Pręg - dosk.1, [B]CWC, CACIB, NDPwR[/B][/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]FLAUBERT De la Parure - dosk.2[/FONT][/LEFT] [LEFT][U][B] [FONT=Verdana]SUKI[/FONT][/B][/U][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa szczeniąt[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]Frustyle ZLATA MOSKOVIYA - o.2[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]ŻABKA Draczyn - w.o.1[/FONT][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa młodzieży[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]BONNIE FOR MINIMOLOS Lazlo - dosk.2[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]DEJZI Nieznośna Milewa -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]GAIA La Ferme de Marlene - dosk.4[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]KOKO CHANEL Sto Pręg -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]LOLA ŻABA-A Od Pysi Oprysi - dosk.3[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]LOLITA Bartoszowa Zagroda -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]Sopianae Imperator ELLA -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]VENUS DE MILO Milagnes - db.[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]YAVA Punkt Widzenia - dosk.1, [B]Zw. Młodzieży, NJwR[/B][/FONT][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa pośrednia[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]DARMA Tymiankowe Wspomnienie - 3[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]GAJA Sto Pręg - 2[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]INKA Sto Pręg - 4[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]KALIKASYA Psia Frajda -db ( uzupełnienie - widziałam kartę oceny u sędziego ) [/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]MORGAN ze Skrzatlandu - dosk.1, [B] CWC, res.CACIB[/B][/FONT][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa otwarta[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]AGATA Sfora Gregora -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]AMELIA Sfora Gregora -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]CHRUMKA Draczyn - dosk.1, [B]CWC[/B][/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]DUMKA Sfora Gregora - dosk.2[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]FERRERO ROCHE Sto Pręg - dosk.3[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]HATSEPSUT Król Arlekin -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]HAZEL JANE vom Olymp -[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]INDIA Collin - 4[/FONT][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]ROLADKA Pro Publico Bono -[/FONT][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa championów[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana][U]A'Vigdors EXPRESSION - dosk.1, [B]CWC, CACIB, NDSwR, BOB[/B][/U][/FONT][/LEFT] [LEFT][B] [FONT=Verdana]klasa weteranów[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [FONT=Verdana]IRIS Hokus Pokus - dosk.1[/FONT][/LEFT]
-
[quote name='magda_drakkar']Moje 2 ostanie rozety na Kielce;) [URL]http://images43.fotosik.pl/2/cb12a7d629e84f6d.jpg[/URL][/quote] Ooo mamy siostrę bliźniaczkę ;) [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/momikowe.jpg[/IMG]
-
Marta mam chyba 10 czy nawet więcej ujęć Maji z treningu, ale teraz nie ma mnie w kraju więc zdjęcia miałam przebrane. Jak będę w Polsce ( za ok miesiąc ) to mogę więcej wystawić tych portretów - ale musisz mi przypomnieć. Pozdrawiam.
-
Aneta bardzo mi przykro. Nie wyobrażam sobie jak ciężka to musiała być decyzja, jednak gdy ukochany przyjaciel cierpi i wiemy że go boli jest to najlepsze rozwiązanie - dla Niego. 20 sierpnia odeszła Jess. Sunia buldożka uratowana ze schroniska. Dziękuję Martynko i Jacku za to że dostała od Was nowe życie. I że mogłam zobaczyć ten uśmiech : [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/jess.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5819/dscn2955il4.jpg[/IMG] Bidulinek malutki. Fajnie że już jest wszystko OK.
-
A bardzo dziękujemy za odwiedziny. Planuję wrzucić zdjęcia z "wakacji" ale niestety teraz trochę brak czasu. Jednak coś będzie ;)
-
znani właściciele buldogów francuskich - informacja pilnie potrzebna
Viris replied to anutka's topic in Buldog francuski
YSL [*] miał buldożki. Zawsze samca o imieniu Moujik. Był kiedyś ciekawy artykuł w Vivie o Nim i gdzieś w domu powinnam mieć nawet, ale teraz nie ma mnie w kraju i nie sprawdzę. W każdym bądź razie pamiętam że projektant zawsze posiadał samca buldożka o łaciatym umaszczeniu i nazywał ich kolejno Moujik I, II i III. Tu fotka : [IMG]http://imworld.aufeminin.com/dossiers/d20080602/d4046i87509h195453.jpg[/IMG] Mąż Olgi Borys to Włodzimierz Majchrzak, mają pieska: [URL]http://www.reproduktor.com.pl/[/URL] A na tej stronie ( [URL]http://www.geocities.com/wioletta2708/[/URL] ) w dziale HISTORIA możemy przeczytać że bulwiki mieli m.in. Mistinguett, król Anglii Edward VII, Wielka Księżna Tatiana Romanowa no i wspomniany wyżej Yves Saint Laurent. A na stronie : [URL]http://abcbuldog.w.interia.pl/historia.htm[/URL] znalazłam dodatkowo jeszcze : [quote][CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#00ffff]Krąg wybitnych osobistości związanych z buldogami francuskimi jest bardzo szeroki np.[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff00ff]Colette[/COLOR][SIZE=4][COLOR=#c0c0c0] - pisarka [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff00ff]Maury Maeterlinck[/COLOR][SIZE=4][COLOR=#c0c0c0] - pisarz, laureat nagrody Nobla[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff00ff] Fiodor Szaliapin[/COLOR][SIZE=4][COLOR=#c0c0c0] - śpiewaka światowej sławy [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff00ff]Anna Pawłowa[/COLOR][SIZE=4][COLOR=#c0c0c0] - sławna tancerka [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote]I jeszcze z Polski : [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#808080] ks. Olgierdowa Czartoryskaz Baszkowa. [/COLOR][/FONT] I jeszcze tu : [URL]http://coolspotters.com/actresses/anne-hathaway/and/animals/french-bulldog[/URL] ale nie mam już czasu się wczytywać czy to chodziło o rolę czy faktycznie ma buldożka, dobranoc. -
Tam gdzie zrywki znikały zostawiłam większe ilości plakacików do uzupełniania. Po powrocie na pewno powieszę kolejne jak będzie potrzeba.
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Harry jest w Jarocinie. -
[quote name='halcia']Moze ci co leczą lepiej pilnuja?Nie wiadomo co myslec.Ile osób będzie w Mielcu 9?moje Orzeszki chca ze mna jechac.[/quote]Zrywki są z informacją do wpłat na konto schroniska. Więc świadczyć to może jedynie o tym że Ci "leczący" nie chcą wpłacić kasy na bezdomne a Ci w sklepie może wpłacą. Ale Wam zazdroszczę tego spotkania. Pozdrawiam!
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']ja tylko poprosiłam Viris....nikogo nie zmuszam do niczego... [/quote] [quote name='Inez de Villaro']Viris się jakoś obruszyła....hmmmmm[/quote] A nie zauważyłaś buźki - :cool1:? -
Moja znajoma pozbyła się u swojego buldożka tych zacieków przemywając oczy borasolem i wysuszając je ładnie. Na początku codziennie, potem raz w tygodniu. Prawie nie widać, a wcześniej wyglądał jakby był chory na coś. A ponoć najskuteczniejszy jest niestety jakiś zabieg operacyjny, coś tam sie robi z tymi kanalikami. Kosztuje jednak sporo.
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A to tak się zdobywa te głosy..:cool1: Linka wklejać możesz, ale i tak go ocenzuruje z automatu. -
Byłam dzisiaj w drugim zoologiku, wszystkie zrywki zerwane jutro mam przywieźć więcej plakacików i pani będzie sama zmieniać jak się zrywki skończą. A przygotowałam ich sporo więc mi to na rękę szczególnie że teraz wyjadę. U weterynarzy wszystkie zrywki na miejscu :-(
-
Ja jeszcze później jak coś się źle obetnie ( rozdwoi się czy coś ) to delikatnie tekturowym pilniczkiem piłuję. A jeszcze co do obcinania to zauważyłam że jak teraz rzadziej skracałam pazury to ma dłuższą tą część unerwioną. A gdzieś właśnie słyszałam że trzeba skracać i to jak najczęściej żeby ta unerwiona część się nie wydłużała.
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/rozety123.jpg[/IMG]