-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
No mnie w sumie rzadko jakiś artykuł interesuje na tyle żeby tylko dla niego kupić gazetę. Ale kupuję. Nie mam co "na kibelku" czytać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='justynka97']Ja nie czaje pocoto obcinanie pazurów:crazyeye:mój piesek sam sobie przeciera kiedy biegnie na asfalcie chyba że pies ma paraliż :placz:to wtedy trzeba obcinać:lol:[/quote]A ja "nie czaję" jak niektórzy nie potrafią używać mózgu... Skoro pada pytanie, skoro są dostępne przyrządy do obcinania, skoro nawet weterynarze świadczą takie usługi to znaczy że psy i to w sporej większości jednak obcinania wymagają. Znam już takich co twierdzili że pies sobie sam wyśmienicie ściera pazury - a psy męczyły się z gigantycznymi pazurami... widać że miały przez nie problem z chodzeniem. U mojej suni też widać "od spodu" w miarę gdzie jest koniec nerwów. Przy ciemnych pazurach polecam właśnie obcinać po końcóweczce i próbować trochę dalej. U mojej suni zauważyłam że właśnie jak tym sposobem trafię już blisko nerwu to widać zmianę w strukturze - widać że za moment będzie już ta część unerwiona. Więc skracając pazur po milimetrze powinno się udać.
-
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=FOJRtXVPhu4[/URL] I chrapanie na tarasie ( testuję kamerkę - strasznie mocno zbiera dźwięki. U mnie na tarasie cisza spokój a na filmie słychać jakbym mieszkała w centrum Wawy )
-
Dobra przelałam 190 zł ( za bazarki opowieści z Narni i za żółwia ). W tytule wpisałam na sterylizacje SAWY i drugiej suczki.
-
Dzisiaj wpłaciłam za sierpień na adopcję wirtualną. A zdjęcia super! Na sterylizacje wpłacę też, dzięki za info! - czyli przelać 190 zł na te dwie suczki?
-
O to piękne ma Pan WARUNKI. Szkoda że nie zapytał czy liczne mioty labek daje..... czy nie wiecie tego przypadkiem :angryy::angryy::angryy:
-
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=flm6eEBg4Kw[/URL]
-
Ooo to błyskawica. Super. To kasa z nadwyżki wizażanek i wpłata od Kasi też wizażanki.
-
Czy mogę prosić zatem dane konta Murki? Będzie ponad 250 zł :loveu:
-
Gupolek miał zabawę.. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zwirownia/005.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zwirownia/006.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zwirownia/007.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zwirownia/008.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zwirownia/009.jpg[/IMG]
-
W ramach zaległości wstawiam jeszcze trochę zdjęć. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zwirownia/001.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zwirownia/002.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zwirownia/003.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zwirownia/004.jpg[/IMG]
-
My byłyśmy wtedy w podróży i dlatego tak wyszło. Do domu dojechałam rankiem;) A Klara - nigdy nie wiadomo o której się jej zachce zwlec. Czasem i o 6 czasem do 15 nie wyciągniesz - chyba że siłą. Jak chodziłam na 6 rano na rehabilitację i wracałam przed 9 to często było tak że jak ewidentnie chciała jeszcze spać to jej nie wyprowadzałam. Oczywiście wtedy gdy ja chcę spać to ona musi koniecznie wychodzić z ciut świt:evil_lol:
-
To było zaraz po świcie. Jeden się chował w krzaczorach, ależ mnie wystraszył:-o
-
Oj nikt nas nie odwiedza.. Taki mostek zauważyłyśmy gdzieś w okolicach Skarżyska Kamiennej - nie pamiętam miejscowości. [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5374/mostekhi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9158/mostek2hw2.jpg[/IMG]
-
Od 2 dni widzę malutkiego pieska, pcha się pod samochody, nawet ja o mało go nie potrąciłam jak wyleciał zza krzaka. Nie mogę go złapać, kręci się w okolicy jednego bloku. Ale nikt go nie szuka. Co do pieniążków to będzie i 100 od wizażanek i dodatkowe pieniążki też. Jak tylko dostanę wpłatę z zagramanicy :loveu: to przeleję. Na konto schroniska tak? Dzisiaj do schroniska wysłałam poleconym priorytetem leki które otrzymałam od znajomych. Przypominam że nadal mam 190 zł z bazarków na sterylizacje ( za żółwia i za opowieści z narni )
-
Nie chcę nic mówić ale byłam w galerii wczoraj i na 6 zrywek o konto schroniska 4 były zerwane. Tablica stoi w takim miejscu że raczej ktoś złośliwe nie pozrywał. Ale mi się serduszko uradowało!!!
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Musicie iść na agility :loveu: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy u Elmo, ale u Harrego uszy były bardzo brudne, a pod brudkiem zapalenie - jak Harrego zawoziłam do Jarocina to już na to zwróciłam uwagę i prosiłam Pana Roberta żeby poszedł do weterynarza na odrobaczanie, zbadanie uszek i parę innych spraw. -
Poszło. Zdjęcie całej strony - raczej nie wyraźne, ale potem zrobiłam tylko tej reklamie Hodowli AM i to jest czytelne.
-
[quote name='Nera-']Viris mam pytanie - na koncu artykulu pisze cos o hodowli na stronie 81 czy moglabys mi to zeskanowac/zrobic zdjecie jezeli niebedzie to dla ciebie klopot[/quote]Za chwilkę się postaram, ale może być kiepsko, bo nie ma już dziennego światła dobrego. Postaram się. [quote name='Patisa']A nie wiecie, gdzie można zaprenumerować gazetkę? W kiosku, w zoologu, w empiku? Bo w moim pobliski kiosku to obawiam się, ze nie będzie.....:shake:[/quote]Opłacasz prenumeratę przelewem na konto i przynosi Ci listonosz do domku. Szczegóły są na stronie internetowej.
-
Oj tam, nie ma sprawy!
-
Ja obcinam cęgami trixie dużymi. Mam je ponad 2 lata i super służą są dalej ostre itp. Moja sunia ma na jednej łapce białą skarpetę i tak ma też jasne pazury i widać gdzie kończy się unerwiona część i tak na "oko" obcinam też ciemne pazury.
-
[quote name='Nera-']Viris jezeli bedzie widac tekst to ja bede wdzieczna :)[/quote]Będzie ;) Poszło.
-
Nie powiedziałabym żeby był jakimś arcydziełem w swojej klasie ten tekst. Ale porusza kilka kwestii a zanim przeczytałam myślałam że będzie tylko i wyłącznie o tym jak to wszyscy hodowcy są idealni i wywalają miliony na swoje pasje. Jednak dogłębnie czytając tekst można zauważyć spore nieścisłości pomiędzy wypowiedziami kolejnych Hodowców.
-
Ja chyba dzisiaj kupię MP to mogę zaproponować zrobienie zdjęć i przesłanie, skaner niestety na razie odmawia posłuszeństwa.