Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. No ja wystawię chyba te korale, ale "dowalę" cenę taką abym nie płakała po nich i żeby sporo było dla srolek. Ale dzisiaj mam sporo na głowie, chyba muszę badania powtórzyć i szczepienie na żółtaczkę znowu:angryy:
  2. Czekam na kilka wpłat z bazarków no i trochę znajomych może wpłaci - bo posmęciłam.. Wiszą koło mnie moje ulubione korale... tak wymyślę czy nie wystawić... ale robiłam je "pod siebie" więc nie wiem czy komuś się spodobają..
  3. Aha - mam kolejny DS. W Trójmieście - w dodatku z ofertą transportu tymczasów - jeśli będzie taka potrzeba. Domek dogomaniacki, umowy, opłaty itp - wszystko na tak:loveu:
  4. [quote name='Gacusiowa']Boziulku, jakie glusie piękne :loveu: Kiedy planowany jest transport do Poznania? Pewnie w weekend...[/quote]Myślę że jeszcze nie jest zaplanowany.
  5. Buldożki rodzą się z takimi ogonkami.....;) Ogonki mogą być tyci tyci przy dupince, mogą być takie na 2-3 cm, pokręcone jak nie wiem co ;] Wzorzec : [FONT=Verdana][COLOR=#4a4733]OGON: krótki, osadzony nisko na zadzie, przyklejony do pośladków, gruby u nasady, zawęźlony lub naturalnie złamany i zwężający się ku końcowi. Nawet w akcji musi pozostawać poniżej linii poziomej wyznaczonej przez nasadę ogona. Ogon dłuższy (nie przekraczający końca stawu skokowego), załamany i cienki jest dopuszczalny, ale nie pożądany.[/COLOR][/FONT]
  6. Ale ma podkolanówy :loveu::evil_lol::evil_lol::loveu::evil_lol::evil_lol::loveu:
  7. Wyobrażacie je sobie w tym kartonie, w bagażniku ??:placz::placz::placz:
  8. Maupa bo nie pójdę spać :diabloti::diabloti::mad::mad::diabloti::diabloti:
  9. Zakochałam się :loveu::loveu::loveu:
  10. Ufff, dzięki Dorota że napisałaś. Ja oczywiście przez te emocje nie mogę zasnąć. No nic, szyję dalej. Jak mi palce spuchną od igły to się położę. Klara wymiękła i chrapie na cały regulator!;)
  11. I za BOB na tę samą wystawę ( to piąta w życiu zrobiona rozetka - nawet teraz mi sie podoba ;) ). [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/1487/mojarozetabob2dk4cp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/2931/mojarozetabobvk4nd0.jpg[/IMG] A i znalazłam wykończone : [IMG]http://images30.fotosik.pl/73/ed5ce946a38af844.jpg[/IMG]
  12. Bardzo fajne te rozetki! Starannie wykonane. A to moje początki - na krajówkę we Włocławku ( wrzesień 2007 ). [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/9253/mojarozeta1hr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/594/mojarozeta2rn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2504/mojarozeta3fn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/453/mojarozeta5zq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4287/mojarozeta4cv7.jpg[/IMG] Potem coś im jeszcze dodałam - ale zdjęcia nie mogę znaleźć.
  13. Maupa - jesteś wielka że po takiej akcji jeszcze wstawiasz zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Karilka']Super, że bulwy uratowane.:) Co z yorkami? [/quote] Na bulwy ( 4 suki ) dziewczyny wydały chyba całą kasę jaką miały. Na szczeniaki wzięta pożyczka. Jeśli yorki mają swoich miłośników - to może oni też wezmą pożyczkę? My musimy teraz ( myślę że dziś ) ustalić gdzie jadą szczyle na DT ( dłuższe to znaczy do czasu znalezienia DS ) no i sprawdzić i zdecydować co do DS. No i spłacić conaj mniej 3tysiące pożyczki i zebrać kasę na resztę wydatków. Tyle co dziewczyny mogły to "zaklepały" sukę yorka ( 600 zł ), suki cockery ( po 100 zł ) , chłopaka cockera ( 200 zł ), sukę mopsa ( 600 zł ) do piątku.
  15. [quote name='gameta']Viris, idź już spać, zanim padniesz przy kompie :-) Dobranocka wszystkim[/quote]Spokojnie, szyję. A jak się ma igły w palce powbijane to się spać nie chce. Dzwoniłam do Doroty, już wracam do domu. Za jakieś 15-20 minut powinna być.
  16. Boże drogi załamałam się totalnie! Przecież to czysty idiotyzm. Zamkną schronisko i co??? Utoną w bezdomnych zwierzętach. Takie schronisku musi istnieć, nie wierzę że miasto nie ma gdzieś na obrzeżach terenu które spełniałoby warunki. No po prostu ręce mi opadły. Co jak co ale TAKIE schronisko nie zasługuje na zamknięcie:placz::placz::placz:
  17. A gdzie ten DS i czy z przyjazdem po malucha czy ewentualnie transport za zwrotem kosztów paliwa itp?
  18. No ja nie mogę iść spać, Lavinia jeszcze ma dzwonić.
  19. Można nie spać z psem w łóżku - ja niestety zostałam do tego zmuszona - po operacji nie mogłam sobie pozwolić by Klara - jak to ma w zwyczaju przez noc wędrowała po całym moim ciele i gramoliła się w tę i z powrotem - wizja mojej rodziny - pies rozszarpujący na strzępy szwy i przy okazji całą Virisię :diabloti::diabloti::diabloti: Klara "ogranicza":evil_lol::evil_lol::evil_lol: palenie.
  20. Głównym warunkiem jest podpisanie umowy i spelnienie warunków w niej zawartych. Dzisiaj były albo na dniach będą sterylizowane dwie sunie. I chyba one będą najpierw do adopcji. Resztę szczegółów podadzą na pewno Lavinia albo Maupa.
  21. [quote name='Betbet']kluchy super jak wszystkie kluchy:) Viris mam taki sam dywan, pierwszy rzut oka na zdjecie i az sie wystraszyłam, że robione u mnie;)[/quote]A ja już tego dywanu nie mam:evil_lol: Jak się Klara wprowadziła to wyprowadziliśmy dywan do piwnicy, potem zmieniliśmy pokój, a potem ja zmieniłam miejsce zamieszkania zabierając Klaryskę ze sobą :lol:
  22. Aha mała prośba dla DT - raz wpuszczona do łóżka w nocy bulwa, pamięta to zajście latami. Pozwólmy żeby do DS decydowały czy śpią ze swoimi piesiami w wyrku.... Ja się nie oparłam temu diabełkowi... ah te bączki prosto w nos na pobudkę... ah to zrzucanie za dużej pańci z łóżeczka....:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Wiesz Sielka - Klara jak na bulwę przystało to "baba z jajami". Przepije niejednego, jara pety jak stara :diabloti::diabloti::diabloti: Tylko mnie nie zlinczujcie, razem z Klarą ograniczamy palenie ;> [IMG]http://images3.fotosik.pl/90/1816ef4b4a1507b7med.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Pysia']One są piękne :loveu::loveu::loveu: Dorotka z Zawiercia dzwoniła? Bo nic nie wiem :oops: Właśnie z pracy wróciłam. Wiem, że rozmawiała juz, ale miała ponownie - wieczorkiem.[/quote]Lavinia jeszcze w "trasie" szczerze wątpie żeby miała siły na rozmowy.. może jutro. Tak czy siak szczylki są w DT w wawie i okolicy - i na razie jutro na pewno nigdzie nie pojadą!
×
×
  • Create New...