Jump to content
Dogomania

Agama

Members
  • Posts

    3029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agama

  1. BASIU ja bede mieszkala w ,,ANNIE ,, ul REJA 9-czy do stadionu daleko.
  2. BASIU dziekujemy za info-my wyjezdzamy juz za godzine:lol:
  3. BIALAS trzymaj sie TWOJA MADZIA kocha CIEBIE:lol:
  4. Agama

    Wyniki wystaw

    IWONA w USTRONIU jeszcze bedzie CHAMPIONKA EWY ANTCZAK-jest na liscie wystawcow:lol:
  5. sprawdzalam i w USTRONIU jutro przelotne opady-w niedziele opadow brak-troche chmurek temperatura 23 stopnie
  6. GAZUS :lol: wpisz w google warszawa noclegi tam jest fura ofert szczegolnie w osrodkach wczasowych pod warszawa-ja tak zrobilam jadac do USTRONIA-rozpietosc w cenach byla ogromna ale znalazlam-wlasnie w bylym domu wczasowym-35 zl za pokoj z lazienka i oczywiscie pies:lol:
  7. DONIO dogi i wilczarze to wbrew pozorom delikatne psy-tlumow tez nie lubia-a takiego nie wezmiesz na rece:cool3: :lol:
  8. wszyscy co byli na wystawie,ktora odbywala sie na BEMOWIE beda z lezka w oku wspominac te czasy -ten stadion GWARDII nie kwalifikuje sie nawet na krajowke-wypada zacytowac slowa piosenki JACKA KACZMARSKIEGO ,,CO SIE STALO Z NASZA KLASA,,-w domysle KASA do zobaczenia na torze zuzlowym
  9. AGUS moze sprzatniesz skrzynke:crazyeye: nic nie mozna wyslac:lol: :lol: :evil_lol: :lol:
  10. IWONA znowu sie spotkamy:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: ja jade juz w sobote i beda nocowac w USTRONIU:lol:
  11. ach TOMEK to TY krytykowales imie mojego grzywaczyka-TOMUSIA:cool3:
  12. Agama

    karma Brit

    PAULINKO ja chetnie CI odsypie z wora :lol: tylko nie bardzo chce mi sie w te upaly biegac na poczte -na ktora musze jechac -moze bedziesz na jakiejs wystawie -jesli nie jest to pilne to jak mi podasz adres to CI wysle-tylko niech pogoda sie zmieni-moje wybredne szarpeje jedza ze smakiem-grzywki to wiadomo wszystko wchlaniaja:lol:
  13. Agama

    karma Brit

    a co dzisiaj jest zdrowe bez konserwantow hormonow i antybiotykow W ROYALU tez dopatrzono sie szkodliwych konserwantow
  14. bylam w KROSNIE cudowna kameralna wystawa
  15. ANIU to tak jak nikt PRAWIE nie udziela sie odnosnie wystawy w USTRONIU
  16. dzieki za informacje zaraz wejde na TWOJA strone:lol: GRATULACJE DLA MLODZIEZOWEJ CHAMPIONKI POLSKI:klacz: :sweetCyb: :laola:
  17. to swietna wiadomosc:multi: :multi: :multi:
  18. dziekujemy za zaproszenie wszystkie grzywacze beda KLARA KREOLKA MADRYT KIKI ALUS TE MIESIECZNE TEZ CZUJA SIE ZAPROSZONE:lol:
  19. ULA jestes niesamowita w tych wywodach:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jak poszlo WAM w KRAKOWIE-nam nie najlepiej bylismy w podobnym skladzie jak w LUBLINIE-niestety wracalismy zaraz po ocenie POZDRAWIAM:lol: teraz szykujemy sie do USTRONIA
  20. VIRIS grzywaczka jest obrazona i okropnie zazdrosna o SMOKA to ten w AVATARKU-ostatnio to SMOCZY jezdzi co tydzien na wystawy...ONA tez by chciala...w piatek jak kapalam SMOCZEGO to o maly wlos nie wskoczyla do wanny:mad: :evil_lol: :lol:
  21. dla szacownej jubilatki KLARY:tort: :tort: :tort: :tort: :new-bday:
  22. ja mam ten sam problem
  23. FLASZI z 30 zl zaplacisz tylko musisz wsiasc w taryfe z korporacji zeby nie placic 3 zl za kilometr-mysle ze nie zrobi CI wycieczki po warszawce:cool3:
  24. Agama

    Willy

    dlaczego tyle jest chartow w schronach:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
×
×
  • Create New...