wszyscy co byli na wystawie,ktora odbywala sie na BEMOWIE beda z lezka w oku wspominac te czasy -ten stadion GWARDII nie kwalifikuje sie nawet na krajowke-wypada zacytowac slowa piosenki JACKA KACZMARSKIEGO ,,CO SIE STALO Z NASZA KLASA,,-w domysle KASA
do zobaczenia na torze zuzlowym