takim psem zycia byl nasz ATLAS szapej syn do tej pory nie moze o NIM zapomniec:cool1:
ja obecnie bezgranicznie kocham SMOKA widzialas go chwile na warszawskiej-ostatnio z 3 roznymi ekipami bylam w LUBLINIA KRAKOWIE i USTRONIU wszyscy sa nim zachwyceni mowie o psychice-aczkolwiek jego milosc do mnie momentami objawia sie tym ze jest to pies obronny nie ugryzie ale szczypnie -nikt nie moze zainteresowac sie moim plecaczkiem wystawowym-on pozornie spi i nagle atakuje intruza .MAREK DRACZYNKI mowi na niego CYCUS MALGOSI
w pelni CIEBIE rozumiem