JOSS :lol: witam wystawa w WARSZAWCE za 2 tygodnie liczac od tej najblizszej soboty-STADION GWARDII ul RACLAWICKA-mysle ze sie spotkamy:multi: :multi: :multi: 9grupa chyba w niedziele ale musze sprawdzic-teraz w sobote jedziemy do KRAKOWA a za tydzien do USTRONIA-czyli warszawka jeszcze nie na tapecie-pozdrawiam:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zlamie sie jeszcze na jeden post krytykujac maje psy ktorych nigdy nie widzialas i nie znasz ich osiagniec to krytyka w strone SASQUAHANNY-dzieki PANI MALGOSI MAM CUDOWNE GRZYWACZE:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: MADRYTA wiele osob pamieta
pieniazki przeznaczam na ratowanie psow w potrzebie -a nie na wspolne
kupno psa
metoda klikierowa niektorym nic nie mowi-lub nie chca jej stosowac bo pracochlonna-lepiej silowo bo szybsze efekty-zegnam WAS MALGORZATA KLIMCZAK -nie znajaca sie na niczym i o malym rozumku
WANIO ja sie urwalam z choinki zeszlorocznej-niestety nie mam rozumku- jestem slepa-i mam tylko jednego kundelka-oczywiscie nie ma o czym ze mna rozmawiac-szare komorki w zaniku:placz:
dobrze dobrze:shake: inni wlasciciele wpatrzeni w swoje pociechy a tu tylko silowka-ciekawe kiedy tej foty nie bedzie na forum-nie wystarczy zalozyc marynare i nie miec cierpliwosci do wystawianego pieska
dziekujemy za foty :lol:
jedno zdjecie mnie zalamalo-jesli tacy ,,HANDLEZY,,-brak slow najlepiej nacisnac na tyl i podciagac do gory duszac psa-dobrze ze suni nic sie nie stalo
czy badanie moczu bylo robione w wiarygodnym i dobrym laboratorium i wyniki odczytane poprawnie-ja jak mialam podopny problem to robilam badanie 3krotnie i konsultowalam z 2 wetami