Jump to content
Dogomania

Agama

Members
  • Posts

    3029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agama

  1. ujela sie oferta ze to dla innego pieska-nie zalezy jej na psie z papierami tylko do kochania ma domek z ogrodkiem i mastino-jest z WARSZAWY-moze sie uda-fotami byla zachwycona-zobaczymy...pozdrawiam:lol:
  2. MADZIU :lol: odezwala sie jedna pani chyba powaznie zainteresowana...moze sie uda...warunki dla malucha swietne-ale nie bede zapeszac...pozdrawiam:lol:
  3. RESS napisalas sedzia EMANUEL MOTYLKIEWICZ -jest to forma poprawna-stosowna do postu odnosnie zamieszczania wynikow wystaw natomiast gdybys w prywatnym poscie napisala MOTYLKIEWICZ jast super to...nie musze CI tlumaczyc
  4. MARTA :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tak samo uczylam dzieci w szkole podajac te tresci w formie zrozumialej dla 7-9 latkow
  5. AGA tym razem sie z TOBA nie zgodze wiekszosc osob pisze przed nazwiskiem literke p i oczywiscie nie robi bledu w nazwisku szczegolnie jesli to sedzia z POLSKI-ktos ostatnio szukajac najlepszego psiego dermatologa w WARSZAWIE napisal ze jest murzynem i nazywa sie KURDE dubele-moze jestem starej daty ale troche szacunku sie nalezy:crazyeye:
  6. miniaga jest juz stawka CHOJNIC-chyba sa 3 dziewczynki w mlodziezy
  7. JUSTYNA zycze szybkiego powrotu do zdrowia-mysle ze noga szybko odzyska sprawnosc:lol:
  8. :-( :-( :-( :-( :-(
  9. jesli moge napisac to SYLWIA i JEJ piesek zdobyli wszystko co mozliwe w rasie-najleoszy junior i BOB czyli zwyciestwo rasy:multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  10. ja rowniez czekam:lol: bo jak nie to wkleje swoje stwory z kanapy:lol:
  11. wbrew pozorom sa na dogo jako milczki-jak sie cos dzieje co nie jest po ich mysli to wtedy zaczyna sie oblawa
  12. OKTAWIO CO SIE DZIEJE DLACZEGO NIC NIE PISZESZ-nowych fotek tez brak
  13. MALGOSIU CIESZE SIE Z WASZEGO KOLEJNEGO JUZ SUKCESU-pozdrawiam goraco:laola: :laola: :laola: mizianki dla TITUSIA
  14. anastazja najlepszy jest zakraplacz taki czym zakraplaszkrople do nosa-dajac po kropelce nie zalejesz pluc-malizna nie ma sily ssac jesli nie bedzie karmiona co godzine to niestety ...odejdzie
  15. tak z ZACHODNIEGO ponadto w PEKAESACH w niedziele nie ma ludzi-pies jedzie za darmo-nie spotkalam sie z odmowa-raz kiekowca sprawdzal mi ksiazeczke zdrowia zupelnie inaczej przedstawia sie sytuacja u przewoznika POLSKI EXPRES-oni zabieraja tylko male psy w kontenerkach.pozdrawiam:lol:
  16. LOTHIA tylko TY sie nie denerwuj bo MEJECZKA nie bedzie miala papu...caluski:lol:
  17. ja tez nie mam chyba zostanie nam pojechac pekaesem-w PLOCKU I WLOCLAWKU bylam dzieki tym autobusom
  18. oczywiscie najlepiej zmieszac wlascicielke z blotem naublizac postraszyc-szczegolnie jak OKTAWIA ciagle leczy swoje szczescia-niektorzy sprzedajacy to wyczuwaja to sprytni ludzie:angryy: OKTAWIO CALUSKI DLA MALUCHOW I CIEBIE:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  19. RESS mialas kosze-nic nie wiedzialam-ja mam od roku NIUNIE-jest cudowna:lol:
  20. lavinia ja juz dawno sobie postanowilam ze kazdy moj pies musi poznac morze -moze to moja fanaberia ale konsekwentnie to realizuje-skoro PTYNIO lubil woda to bedzie z nami zabierany...jejku jak sobie przypomne noc na plazy z ATLASIKIEM...
  21. miniaga TWOJA skrzyneczka jest pelna
  22. tak ciasteczko smakowite-pozowal na wystawce w USTRONIU
×
×
  • Create New...