o DONIO :lol: TWOJA DBALOSC O poprawna pisownie-to niestety walka z wiatrakami:cool3: moj przydomek coraz czesciej brzmi ,,OD ZBUJNIKA
bedac w USTRONIU tylu ciekawych przekazow ludowych dowiedzalam sie o TYM ZBOJU-w ksiazce MORCINKA tego nie ma
WYSTAWA ROZPOCZELA SIE PRZYSPIEWKAMI GORALSKIMI -w stylu ONDRASZKU ONDRASZKU JAKZE CI SIE PASIE:lol: