AGA tym razem sie z TOBA nie zgodze wiekszosc osob pisze przed nazwiskiem literke p i oczywiscie nie robi bledu w nazwisku szczegolnie jesli to sedzia z POLSKI-ktos ostatnio szukajac najlepszego psiego dermatologa w WARSZAWIE napisal ze jest murzynem i nazywa sie KURDE dubele-moze jestem starej daty ale troche szacunku sie nalezy:crazyeye: