Jump to content
Dogomania

evita.

Members
  • Posts

    4250
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by evita.

  1. Allegro Nutki: [URL]http://www.allegro.pl/item326174471__mala_kieszonkowa_sunia_mix_ratlerka_szuka_domu_.html[/URL]
  2. Przelałam właśnie bazarkowe 50 zł dla Majeczki i jej synka ;) [SIZE=1]P.S. Kanzaj- przepraszam, że dopiero teraz, ale w związku z awarią dogo nie mogłam dostać sie do Twojego numeru konta ;)[/SIZE]
  3. Czarnulek Amiś bardzo prosi o transport :modla::modla::modla:
  4. [quote name='Nicol']Evita przelewaj!!! Przeciez prócz Majeczki jest tam tez jej mały synuś. Cudem chyba przeżył...[/quote] W takim razie zaraz robię przelew ;)
  5. Zrobiłam tak na szybko: [B][COLOR=#775544][FONT=Arial][URL="http://upload.miau.pl/3/73172.doc"][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Plakat Czarnulka[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B]
  6. 250 zł to kupa kasy- właściwe to koszt sterylki 1 suni. Może spróbujemy pokombinować jakoś inaczej z transportem, a jak nie da rady to wtedy może zrobimy tą zrzutkę. Ryciu- czy mogłabyś napisać w tytule że transport Elbląg- Warszawa pilnie poszukiwany ?.A nóż ktoś przeczyta i pomoże ?
  7. Koniecznie w tytule wątku trzeba napisać o tym transporcie.
  8. Z moich "rudzikowych" bazarków do dnia dzisiejszego wpłynęło już: [B]10 zł od Maciaszek[/B] [B]20 zł do Sylwinki[/B] [B]26 zł od Andanki[/B] [B]16 zł od Enii[/B] Serdeczne dzięki :multi: Czy zgodzicie się żebym przelała już na Majeczkę 50 zł ? A dalsze wpłaty (też powinno być coś koło 50 zł) będą przeznaczone na Rudzika ?
  9. Jenyyyy- ale słodziak z tego Benia. Cudowny :loveu::loveu::loveu: Kanzaj- z mojego "rudzikowego" bazarku zaczęły spływać juz pierwsze pieniądzę. Podaj mi prosze swoje konto to przeleję Ci część przeznaczoną na Majeczkę. Niech dziewczyna dochodzi do zdrowia a maluch rośnie :lol:
  10. Postaram się dziś zrobić plakat dla Czarnulka. Może jak dziewczyny powieszą to ktoś z okolicy się nad nim ulituje.
  11. Zamieściłam prośbę o pomoc w transporcie na miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2896490#2896490[/URL] P.S. 300 zł to bardzo dużo :shake: Trzeba pokombinować jakoś z tym transportem...
  12. Czarnulek przypomina się na dobranoc ;)
  13. Ja już w tej sprawie wypowiedziałam się na wątku Rudzika. Głosuję na tak :lol:
  14. [quote name='_beatka_']evita tp teraz Ty się wypowidz:razz: [/quote] Myślę, że możemy przekazać część pieniędzy na Majeczkę, bo sunieczka spełnia wszystkie wymagania ;)- jest z Krzyczek i potrzebuje pomocy. Co prawda nie wszystkie osoby biorące udział w moim bazarku się już wypowiedziały co do przeznaczenia kaski, ale liczę na to, że wszyscy wyrażą zgodę na kandydaturę Majeczki :lol:
  15. [quote name='enia']Piękna faktycznie! Evity rottek też je na leżąco , sama widziałam:lol: leniuszki małe no:p[/quote] Bo Wy sobie nawet nie wyobrażacie jak męczącym i wyczerpującym zajęciem jest jedzenie- stąd ta pozycja leżąca :evil_lol: I to nie jest wcale żadne rozpieszczanie :eviltong: A Molly przepiękna. Trzymam kciuki za domek najlepszy pod słońcem :thumbs:
  16. Obie sunieczki są cudne. Trzymam kciuki żeby szybko znalazły domki :lol:
  17. A może ogłoszenie w Wyborczej albo w Ofercie ? Trzeba wykorzystać wszystkie możliwości żeby Dziadzio znalazł dom :razz:
  18. Dziewczyny- jeśli wszyscy kupujący na moich bazarkach wpłacą kasę to będzie coś koło 100 zł. Nie wiem jak rozdysponować tą sumę. Wysłałam privy do kupujacych i część z nich już się wypowiedziała że jesli kasa nie pójdzie na Rudzika to można ją przeznaczyć na inną bidę wg naszego uznania. Więc co robimy ?
  19. Czarnulek się przypomina i prosi o schronienie !!!
  20. A ja tylko chciałam naskarżyc na szczurki, że mnie z lekka obsikały :eviltong: Ale im wybaczam, bo podobno chciały mnie tylko "zaznaczyć" :p A tak poza tym to są bardzo mądre i wpatrzone w swojego pana Kubę jak w obrazek :lol:
  21. Dobrze, że chociaż nie jest głodny. Może jak się skończą cieczki to okaże się, że psiulek ma dom tylko sobie taki "wypad suczkowy" zrobił :razz:
  22. Fajnie by było gdyby ktoś z tego bloku chciał go przygarnąć. Może mały powoli oswoiłby się...
  23. Ufffffff jak dobrze :multi:.
  24. Następny bazarek dla Rudzika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106231[/URL]
  25. A oto mój Max w towarzystwie swojej ulubionej cioci Enii :lol:: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3858/merz4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...