-
Posts
4250 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evita.
-
[quote name='Kanzaj']Też mocno trzymam kciuki za Jej domek, ale obserwatorzy nie zawsze są naprawdę zainteresowani... niestety...[/quote] Wiem- niestety to prawda.Czasami jest kilku obserwatorów i nikt nawet nie zadzwoni :shake: Ale zawsze tłumaczę sobie, że taki obserwator to malusieńka iskierka nadziei...
-
Porzucili mnie w lecznicy! jestem taka malutka :((( Mam dom!!!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Malutka sie przypomina !!! -
Szczeniaczek rottka-cuuudo juz w nowym domku!!
evita. replied to bagira@sara's topic in Już w nowym domu
[quote name='modliszka84'] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/127/71cdbaaeb3b720cc.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ale słodkie "maleństwo" :loveu::loveu::loveu: Postura i wielkość łap rzeczywiście rottkowata tylko umaszczenie troszkę inne ;). Śliczna jest :lol: -
Bułcia ma obserwatora na allegro. Tak chciałabym żeby znalazła w końcu domek :roll:
-
Szczeniaczek rottka-cuuudo juz w nowym domku!!
evita. replied to bagira@sara's topic in Już w nowym domu
Myślałam, że o takie cudo domki się będą "biły" :roll:. Jeśli malutka może jeszcze chwilę pozostać w domku tymczasowym to chyba lepiej poczekać na jakiś fajny domek niż wydać ją gdzieś w nieznane :roll: -
Porzucili mnie w lecznicy! jestem taka malutka :((( Mam dom!!!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Neska na allegro: ;) [URL]http://www.allegro.pl/item286367225__neska_male_sliczne_kudlate_psie_dziecko_.html[/URL] -
Szczeniaczek rottka-cuuudo juz w nowym domku!!
evita. replied to bagira@sara's topic in Już w nowym domu
Co słychać u malutkiej ? Nie szykuje się jej żaden domek na święta ? ;) -
Porzucili mnie w lecznicy! jestem taka malutka :((( Mam dom!!!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha Neskę ? :cool3: -
Szczeniaczek rottka-cuuudo juz w nowym domku!!
evita. replied to bagira@sara's topic in Już w nowym domu
Małe cudeńko szuka domku !!! -
Szczeniaczek rottka-cuuudo juz w nowym domku!!
evita. replied to bagira@sara's topic in Już w nowym domu
Ależ maleńka ma dobrych i błyskawicznych rzeczników prasowych ;) Trzymam kciuki żeby szybciutko ktoś się w niej zakochał i żeby święta mogła już spędzić w swoim domku :lol: -
[quote name='oktawia6']Czy Bułcia ma swoje allegro?:roll:[/quote] [URL]http://www.allegro.pl/item276774653__mix_ratlerka_malenka_sunia_szuka_milosci_.html[/URL] Cały czas "trzymam" Bułcie na allegro. Dziś wieczorem aukcja się kończy, więc znowu przedłużę ;) Ale domek dla sunieczki mógłby się w końcu znaleźć :roll:
-
Szczeniaczek rottka-cuuudo juz w nowym domku!!
evita. replied to bagira@sara's topic in Już w nowym domu
Czy to maleńkie słodkie cudeńko nie potrzebuje allegro ? ;) Mogę ją wystawić ;) -
[quote name='t_kasiek']poznikaly chyba wczoraj posty ??? czyli teraz Bułeczka ma dwa allegro, bo ja wczoraj wkeilam link do allegro, ktore zrobila moja mama...... [URL]http://www.allegro.pl/item273740908_malenka_ratlerkowata_suczka_tak_wiele_przeszla.html[/URL][/quote] Nie wiedziałam, że Bułeczka ma już allegro. Kiedyś ją wystawiałam, ale bezskutecznie więc postanowiłam teraz wznowić. Myślę, że 2 aukcje na allegro nie zaszkodzą, no bo od przybytku podobno głowa nie boli ;)
-
Nelka już szczęśliwa w nowym domku. Enia dziękuję:))). Arko dziękuję.
evita. replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Kochana cioteczko, wystarczy troszku dobrych chęci i sama możesz Nelcie spotkać:lol: i zobaczyć na wlasne oczy.:loveu: [/quote] No chyba naprawdę będę się musiała ruszyć i osobiście odwiedzić Nelcię bo ostatnio cosik cioteczka Enia nie rozpieszcza nas nowymi wieściami o Nelci :p -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
evita. replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Przypominam, że dziś kończy się "srebrny" bazarek na psy Emir [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=99396[/URL] Ostatnia szansa na zakupy :razz: P.S. Zmysł, a masz może jakieś dobre winka ? Chętnie powalczyłabym o nie na bazarku ;) -
Wznowiłam Bułeczce allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item276774653__mix_ratlerka_malenka_sunia_szuka_milosci_.html[/URL] Może tym razem sunieczka chwyci kogoś za serce ?
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
evita. replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Mośka']UUUUU, Uciechow ma pond 200 glosow :roll: Oni są w bardzo trudnej sytuacji - pomozmy im teraz. W naszej fundacji chwilowo mamy karme - wsparlo nas pewne Stowarzyszenie :p Prawdę mówiąc zgłaszając Emir do głosowania na krakvecie nie miałam pojęcia, że tam są takie "układy" i "ustawione" głosowania. W swojej naiwności myślałam, że wygrywa ten kto zmobilizuje jak najwięcej osób, które zechcą zagłosować itp ;). Teraz już zupełnie "zgłupłam" na kogo zagłosować w listopadzie i czy kiedyś uda się "przeforsować" Fundację Emir i czy jak poprzemy teraz kogoś to ten ktoś się nam odwdzięczy kiedyś w głosowaniu :roll:. Hmmm- średnio to wszystko ogarniam :roll: P.S. Przypomnę, że na allegro trwa "emirowa" aukcja cegiełkowa :cool3: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=269666090 . Może tym razem też uda nam się wszystko sprzedać ;) -
Maluszek wyrzucony jak niepotrzebna rzecz-MA DOMEK!!!
evita. replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Na razie niestety cisza :shake: Ech- tak to jest z tym odzewem z netowych ogłoszeń- czasami ludzie się tylko chwilowo zachwycą psiakiem a z domków potem nici :shake: -
Maluszek wyrzucony jak niepotrzebna rzecz-MA DOMEK!!!
evita. replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Zmysł- dostałam priva- wysłałam foty tego malucha do ludzi zainteresowanych szczeniakami. Zobaczymy czy będzie jakiś odzew ;) -
[quote name='Mośka']Evita- kieruj do Fundacji, powiedz ze mamy duuuzy wybor ;) i zachec, ze psy zsocjalizowane, duza czesc mieszka w domu, itd.[/quote] Tak właśnie robię. Dodatkowo piszę, że wzięcie psa z Fundacji to nie jest adopcja w ciemno- bo wiadomo już z grubsza jaki dany pies ma temperament, charakter itp ;)
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
evita. replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zgłosiłam jednak Emir do głosowania w Krakvecie ;). [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=6173&postdays=0&postorder=asc&start=15[/URL] Może jak się wszyscy zmobilizujemy to się uda :cool3: