-
Posts
4250 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evita.
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
evita. replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj poszedł "bazarkowy" przelew (68 zł) na "rudzikowe" konto ;) -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
evita. replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Jak ktos mógl nie wplacic? moze zapomnial albo pieniádze nie doszly jeszcze? BTW - mam nadziejé ze nie o mnie mowa, ale pisz jesli sié rábnélam i nie wyslalam![/quote] Emilko- Twój przelew (nawet z małą nadwyżką ;)) doszedł już dawno. Pisałam Ci o tym ;) [quote name='Nicol']Evita bardzo proszę. Zapłaciłam z kasy Rudzika 150zł za jego pierwszy miesiąc pobytu w hoteliku i zostało tylko na jeszcze jeden miesiąc :cool3:. Zaraz skopiuje Tobie numer konta, jest w pierwszym poście: [SIZE=4]MONIKA JAWORSKA[/SIZE] [SIZE=4]LUKAS BANK[/SIZE] [SIZE=4]Nr konta 83 1940 1076 5231 0890 0000 0000[/SIZE][/quote] Oki. Zaraz rozliczę ostatecznie bazarek, policzę kaskę :razz: i zrobię przelew :lol: -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Super, że Nutka ma taki fajny domek :multi:. A tak w ogóle to pozostała Nutką czy ma jakieś inne imię ? :razz: [quote name='enia']a co do nowego tymczasu to hm...... kochliwa też jestem i potem beczę.....:roll:[/quote] To fakt :evil_lol:. Poprzednią tymczasowiczkę Enia opłakiwała chyba z tydzień :p, mimo że Nelcia daleko się nie wyprowadziła, bo zamieszkała 2 piętra niżej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
No właśnie- jak Amiś czuje się w "bezjajecznym" wydaniu ? ;) -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
evita. replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia'][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8287/p1030937il6.jpg[/IMG] [/quote] Ale przystojniak z tego Rudzika :loveu: Dziewczyny ja mam jeszcze coś koło 50 zł (niestety nie wszyscy wpłacili :cool1:) z mojego bazarku na hotelik Rudzika. Bazarek był kiedy Rudzik się "tymczasował", ale teraz jak jest w hotelu to może przelać Wam te pieniążki ? Podajcie tylko proszę namiary. -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
I czekamy na wieści ;) -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Coś mi się zdaje, że na jutro trzeba szykować hurtowe ilości chusteczek higienicznych :p Itske- mam nadzieję, że możemy liczyć na relacje i foty z nowego domku Nuci ;) -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Amiś to psiak, który pewnie niejedno w życiu przeszedł i chyba dlatego umie "docenić" co się dla niego robi i "dostosować się" do sytuacji. Fajnie że tak szybko poczuł się dobrze i zaaklimatyzował się w hoteliku :multi: No i czekamy oczywiście na tą obiecaną fotorelację :cool3: -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze wiedzieć, że Amiś już bezpieczny, nie musi się błąkać, marznąć i szukać jedzenia. P.S. O rety- ale u Was piękne słoneczko :crazyeye:. A ja myślałam, że dziś wszędzie okropna śnieżyca. P.S. 2- Murko- dzięki za namiary. Zaraz poprawię allegro ;). Aha- i dużo zdrowia życzę ;) -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Amisiowe allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item326174471__mam_juz_dosc_tulaczki_prosze_o_wlasny_dom_.html[/URL] [SIZE=1]P.S. Na razie podałam namiary na Enię, bo nie znam numeru do Murki :oops:[/SIZE] -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Całe szczęście, że Amiś już w hotelu. Dziś strasznie zimno i pada śnieg, a ten biedulek przecież spał pod gołym niebem :shake: Enia napisała tekst więc chcę zrobić Amisiowi allegro - tylko nie wiem jakie namiary mam podawać w aukcji ? :cool3: -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Czekamy, czekamy i kciuki trzymamy ;) :thumbs::thumbs::thumbs: -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nucia pięknieje z dnia na dzień :loveu: Już nie jest psim kościotrupkiem tylko zaczyna być powabną psią panną. Rzeczywiście jest bardzo towarzyska no i wielka z niej pieszczoszka :loveu: To już nie ta sama wycieńczona i zagłodzona sunia, która trafiła ponad tydzień temu do Enii :lol: -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nucia przypomina się na dobranoc ;) -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Na allegro prawie 900 wejść- oby domek się znalazł :thumbs: -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nutka już pewnie po obiadku ;) -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kar0la'] Dodałam Nutkę na: [B]ale.gratka, kupsprzedaj, psy.pl. kupiepsa, eoferty, gumtree, lodz.gumtree, animalia.[/B][/quote] Dorzuciłam jeszcze tutaj: [COLOR=#775544][B][URL="http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=664&w=76822425"][COLOR=#800080]Nutka- forum.gazeta.pl[/COLOR][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=#775544][B][URL="http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33707&id_kat=11"][COLOR=#800080]Nutka- 4lapy.pl[/COLOR][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=#775544][B][URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8629"][COLOR=#800080]Nutka- bono-polska.pl[/COLOR][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=#775544][B][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23330922,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"][COLOR=#800080]Nutka- dwukropek.pl[/COLOR][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=#775544][B][URL="http://www.pineska.pl/o1.php?t=49948&s=&nregion=&nkategoria=&o=&g=1&st=0"][COLOR=#800080]Nutka- pineska.pl[/COLOR][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=#775544][B][URL="http://www.adopcje.org/adopcja11632.html"][COLOR=#800080]Nutka- adopcje.org[/COLOR][/URL][/B][/COLOR] [quote name='enia']Ona nawet naleśniki lubi.:lol:[/quote] Nie tylko ona :eviltong:. Wie maleństwo co dobre :eating: :loveu: -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nucia się przypomina ;) -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie Nutki ukaże się w poniedziałek (17 marca) w Warszawskiej Ofercie ;) -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Taka jestem maleńka: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3705/20or1.jpg[/IMG] A to jest to co lubię najbardziej :lol:: [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4515/21fq6.jpg[/IMG] -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#775544][FONT=Arial][URL="http://upload.miau.pl/3/74295.doc"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Plakat Nutki[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#775544][/COLOR][/B] [COLOR=#775544][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Verdana]Nutka to prawdziwa chudzinka. Sama skóra, kosteczki i wystający kręgosłup. Gdyby nie została zabrana ze schroniska bardzo marny byłby jej los :shake: To był dla niej ostatni dzwonek. Mimo swego stanu jest bardzo milusińska. Pcha sie na kolanka i merda ogonkiem :lol: No i najlepiej czuje się wtulona w poduszki i tylko zmienia kocyki, wersalki, tapczany, fotele itp. :p Mała księżniczka :loveu: [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]