-
Posts
4250 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evita.
-
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Allegro Nutki: [URL]http://www.allegro.pl/item326174471__mala_kieszonkowa_sunia_mix_ratlerka_szuka_domu_.html[/URL] -
Majka Wyrwana Z Obozu śmierci Prosi O Wsparcie...ma dom
evita. replied to Kanzaj's topic in Już w nowym domu
Przelałam właśnie bazarkowe 50 zł dla Majeczki i jej synka ;) [SIZE=1]P.S. Kanzaj- przepraszam, że dopiero teraz, ale w związku z awarią dogo nie mogłam dostać sie do Twojego numeru konta ;)[/SIZE] -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Czarnulek Amiś bardzo prosi o transport :modla::modla::modla: -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
evita. replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nicol']Evita przelewaj!!! Przeciez prócz Majeczki jest tam tez jej mały synuś. Cudem chyba przeżył...[/quote] W takim razie zaraz robię przelew ;) -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam tak na szybko: [B][COLOR=#775544][FONT=Arial][URL="http://upload.miau.pl/3/73172.doc"][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Plakat Czarnulka[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] -
250 zł to kupa kasy- właściwe to koszt sterylki 1 suni. Może spróbujemy pokombinować jakoś inaczej z transportem, a jak nie da rady to wtedy może zrobimy tą zrzutkę. Ryciu- czy mogłabyś napisać w tytule że transport Elbląg- Warszawa pilnie poszukiwany ?.A nóż ktoś przeczyta i pomoże ?
-
Koniecznie w tytule wątku trzeba napisać o tym transporcie.
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
evita. replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
Z moich "rudzikowych" bazarków do dnia dzisiejszego wpłynęło już: [B]10 zł od Maciaszek[/B] [B]20 zł do Sylwinki[/B] [B]26 zł od Andanki[/B] [B]16 zł od Enii[/B] Serdeczne dzięki :multi: Czy zgodzicie się żebym przelała już na Majeczkę 50 zł ? A dalsze wpłaty (też powinno być coś koło 50 zł) będą przeznaczone na Rudzika ? -
Majka Wyrwana Z Obozu śmierci Prosi O Wsparcie...ma dom
evita. replied to Kanzaj's topic in Już w nowym domu
Jenyyyy- ale słodziak z tego Benia. Cudowny :loveu::loveu::loveu: Kanzaj- z mojego "rudzikowego" bazarku zaczęły spływać juz pierwsze pieniądzę. Podaj mi prosze swoje konto to przeleję Ci część przeznaczoną na Majeczkę. Niech dziewczyna dochodzi do zdrowia a maluch rośnie :lol: -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Postaram się dziś zrobić plakat dla Czarnulka. Może jak dziewczyny powieszą to ktoś z okolicy się nad nim ulituje. -
Zamieściłam prośbę o pomoc w transporcie na miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2896490#2896490[/URL] P.S. 300 zł to bardzo dużo :shake: Trzeba pokombinować jakoś z tym transportem...
-
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Czarnulek przypomina się na dobranoc ;) -
Majka Wyrwana Z Obozu śmierci Prosi O Wsparcie...ma dom
evita. replied to Kanzaj's topic in Już w nowym domu
Ja już w tej sprawie wypowiedziałam się na wątku Rudzika. Głosuję na tak :lol: -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
evita. replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[quote name='_beatka_']evita tp teraz Ty się wypowidz:razz: [/quote] Myślę, że możemy przekazać część pieniędzy na Majeczkę, bo sunieczka spełnia wszystkie wymagania ;)- jest z Krzyczek i potrzebuje pomocy. Co prawda nie wszystkie osoby biorące udział w moim bazarku się już wypowiedziały co do przeznaczenia kaski, ale liczę na to, że wszyscy wyrażą zgodę na kandydaturę Majeczki :lol: -
Molly z meliny zostaje na zawsze u Marki: Mała szczęściara. Dziękuję
evita. replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Piękna faktycznie! Evity rottek też je na leżąco , sama widziałam:lol: leniuszki małe no:p[/quote] Bo Wy sobie nawet nie wyobrażacie jak męczącym i wyczerpującym zajęciem jest jedzenie- stąd ta pozycja leżąca :evil_lol: I to nie jest wcale żadne rozpieszczanie :eviltong: A Molly przepiękna. Trzymam kciuki za domek najlepszy pod słońcem :thumbs: -
Obie sunieczki są cudne. Trzymam kciuki żeby szybko znalazły domki :lol:
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
evita. replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny- jeśli wszyscy kupujący na moich bazarkach wpłacą kasę to będzie coś koło 100 zł. Nie wiem jak rozdysponować tą sumę. Wysłałam privy do kupujacych i część z nich już się wypowiedziała że jesli kasa nie pójdzie na Rudzika to można ją przeznaczyć na inną bidę wg naszego uznania. Więc co robimy ? -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Czarnulek się przypomina i prosi o schronienie !!! -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że chociaż nie jest głodny. Może jak się skończą cieczki to okaże się, że psiulek ma dom tylko sobie taki "wypad suczkowy" zrobił :razz: -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Fajnie by było gdyby ktoś z tego bloku chciał go przygarnąć. Może mały powoli oswoiłby się... -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
evita. replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Ufffffff jak dobrze :multi:. -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
evita. replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
Następny bazarek dla Rudzika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106231[/URL]