-
Posts
4250 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evita.
-
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
evita. replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Ja też czekam ;) I od razu jak będą nowe fotki biorę się za allegro dla maluszków :loveu: -
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
evita. replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla buldoziej rodzinki ;): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111526[/URL] P.S. Wszystkie płyty na bazarek podarował syn Enii. Wielkie dzięki :loveu: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
evita. replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']Dakotka zasnęła.... Tak mocno ją tuliłam ale ona już nie chciała ze mną zostac..[/quote] Chciała pewnie iść już za TM żeby poznać wreszcie Zoreczkę, Gasparka, Turka i inne zwierzaki, które tak jak ona miały szczęście spotkania Was i bycia częścią Waszej Rodziny... Dakociu ... ['] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7915/candlebp2.jpg[/IMG] -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
evita. replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O dżizas. Ale metamorfoza :multi: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
evita. replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Ja też dołączam się do ekipy trzymającej kciuki :kciuki::kciuki::kciuki: Co prawda nie odzywam się na Rexikowym wątku, ale śledzę losy ludzko- kocio- psiego stadka Eli i bardzo Wam kochani kibicuję :lol: -
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
evita. replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='lavinia']0 889 509 903 Dorota[/quote] Numer już dodany do aukcji ;) -
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
evita. replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martulinek'] Na "dzień dobry" był oczywście żółty serek i wielka radość okazywana małym ogonkiem! [/quote] Czyli potwierdziło się, że przepustką do Helusiowego serduszka jest żółty serek :lol: P.S. Foty ślicznościowe :loveu::loveu::loveu: -
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
evita. replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy Helcia już po spacerku z Martulinką ? :lol: -
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
evita. replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
W końcu udało mi się uporać z wyjatkowo "złośliwym" dziś allegro ;). Mała z dzieciaczkami na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item367828637_samotna_mama_z_dziecmi_w_stodole_mix_buldozka_.html[/URL] Folen- może do ogłoszeń skorzystasz z allegrowego tekstu autorstwa Enii . Jak zwykle chwytający za serce :loveu: [quote name='enia']a ja podnosze naszą rodzinkę i dziś po 16 będę u nich z nową obrożą i paczką karmy od cioci Evity:loveu: [/quote] Małe sprostowanie- nie paczką karmy tylko kilkoma garściami, którymi mój rottek się postanowił podzielić z Helcią ;) -
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
evita. replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny- super akcja :multi: Gratulacje. Dobrze że buldozia i dzieciaczki już bezpieczne. Mam jakieś płytki od syna Enii- postaram się zrobić jak najszybciej bazarek ;) -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
evita. replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Jak tak krecikowy poziom cukru ? Udało się go troszkę ustabilizować ? pozdrawiam -
[quote name='enia'] dzisiaj idę je wyściskać aż do pierwszego uduszenia:pjeny ale fajnie takie maluchy pachną mleczkiem hmmmm:loveu:możecie mi zazdrościć cioteczki:eviltong:[/quote] Może zanim je udusisz uda Ci się cyknąć im parę fotek :eviltong: Byłyby bardzo przydatne do allegro itp :p Charly- a Twoje avatarki wymiatają po prostu :evil_lol: Rewelacja. Czekam na następną odsłonę :cool3: i przesyłam głaski dla niezmordowanego maratończyka Filipka :loveu:
-
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']latam taka lekko hm.....starawa:evil_lol:[/quote] Ale tylko leciutko :eviltong: :p Przy okazji pozdrowienia dla Amisia i jego Rodzinki :lol: -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
evita. replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Ufff- to zdecydowanie lepsze wieści niż te sprzed tygodnia :multi:Gamonie- wielkie ukłony dla Was za opiekę nad Krecinką :lol: -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że Amiś się tak zadomowił :loveu: P.S. A bannerki Enii to rzeczywiście jakby z lekka przeterminowane były :eviltong: -
[quote name='Charly']czarne na żółtym??:loveu: Bardzo chcę. Prosze o zdjecia:multi:[/quote] A proszę bardzo :lol: Majówkowa Filuta: [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/9210/m7hy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/1061/m1tf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9190/m5zq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/4573/m6zy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4463/m21ag4.jpg[/IMG] [quote name='enia']Charly a chcesz zobaczyć moją sunie z majówki na działce? Evita porobiła jej fotki na łące pełnej mleczy:) ( głownie robiła foty rzece, łączce, laskowi sosnowemu i takie tam rowerowe krajobrazy wiejskie.......):eviltong: [/quote] A to próbka tych moich rowerkowo- wiejskich krajobrazów :eviltong: : [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/2672/m28lw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1679/m27xf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/9603/m26ww2.jpg[/IMG] [quote=]a może falująca Zuzia gdzieś sie też znajdzie......:p[/quote] Niestety księżniczka Zuza herbu falująca sierść się nie załapała na sesję fotograficzną ponieważ pogardziła "czynnym wypoczynkiem" i postanowiła weekend spędzić śpiąc na fotelu lub na strychu :evil_lol: A na deser ukochane "dziecko" Enii- czyli jej grządki, rabatki itp :p: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7485/m11dj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9914/m15zh7.jpg[/IMG] A tak w ogóle to pozdrowienia dla Charly i Filipka :loveu: P.S. Ten pomysł z udawaniem kota jest superowy :evil_lol: Charly może warto spróbować żeby załapać się na masaż? :p
-
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
evita. replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Dużo zdrówka Kreciku. Trzymaj się i walcz, bo już nie raz pokazałeś jaki z ciebie twardziel. Wierzę, że tym razem też się na pewno uda :kciuki: -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Amiś wygląda ślicznie :loveu:- jaka błyszcząca sierść :cool3:. No i widać, że rozrywek mu nie brakuje ;) -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
evita. replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na info jak się żyje księżniczce Nutce :lol: -
Synku... ['] ['] ['] Neris- dzięki za wszystko co dla niego zrobiłaś. Trzymaj się ... :glaszcze:
-
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
evita. replied to enia's topic in Już w nowym domu
Śliczne fotki :loveu: Amisiowi udało sie dzięki łańcuszkowi dobrych serc, który zaczął się od dobrych duszyczek, które wypatrzyły biednego nikomu nie potrzebnego wyrzuconego Amisia i zaopiekowały się nim... Amisiu- teraz w końcu jesteś KIMŚ- masz swój wymarzony dom i swoją rodzinę :multi: Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia czarnulku :loveu::loveu::loveu: