Jump to content
Dogomania

Bonsai

Members
  • Posts

    10956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bonsai

  1. No nic na to nie poradzimy, takie są prawa rynku. ;) Ale czekamy z wielką niecierpliwością na tę śrdoę, oby tym razem się udało!
  2. [quote name='Mysia_Zabrze']Przecież ten Baron to śliczny wyżełek :loveu: i nikt go nie chce? :crazyeye: :-([/QUOTE] Śliczny i wspaniały wyżełek! A nikt go nie chce, jest w schronisku już tak długo... To jest dziwne: jest grzeczny, ładny, mądry i za co siedzi w schronisku? :( A wyżełków to nawet kilka mamy.
  3. [quote name='*Ania...Niuf*']Cześć , uff dopiero wróciłam znajomi mnie na Kalisz wyciągli;) zaraz do Ciebie wstąpie;)[/QUOTE] No nie ! Protestuję! W Kaliszu byłaś i mnie nie odwiedziłaś? :mad: ;) Co do fotek - też próbuję wyciągnąć rodzinkę na spacer do lasu, ale idzie mi to opornie... :p Ale Dianka ślicznie wygląda na leśnym tle! Szkoda, że fotki kiepskiej jakości, ale będziesz miała przynajmniej pretekst, by znów pójść na spacer - dla zdjęć! :) :) :)
  4. Witaj Asiaczek. :) Faktycznie masz spore stado! :) Ile radości musisz mieć w domku!
  5. Pewnie dlatego, że po pierwszym roku odpada spora część studentów. A już z pewnością na kierunku, na którym się wybieram. ;)
  6. To oczywiste, że nie kupiłabym nigdy psiaka od pseudohodowcy, na bazarze, pod wystawą itp... Zawsze mi się marzył wyżeł weimarski, cenię również husky - i gdybym miała kupować kupiłabym z porządnej hodowli. Ale wątpliwym jest, abym kupiła takiego psa. Gdybym stanęła przed wyborem psa, pojawiłby się u mnie taki schroniskowy - tak to jest, gdy jest się wolontariuszką od 3 lat. ;)
  7. A co myślicie o usługach petsittera w czasie, gdy jesteśmy zmuszeni być na uczelni dłużej? Trochę boję się studiów z psem, bo nie wiem jak będzie wyglądało wtedy moje życie. Jeśli faktycznie będę musiała być cały dzień poza domem, nie będę męczyć psa i zostawię w domu. Może na 1 rok pies zostanie w domu pod opieką rodziców, potem wezmę go do siebie, może wezmę od razu, a dopiero gdy zacznę nie wyrabiać (przed egzaminami) podrzucę rodzicom... W każdym razie będę próbować, dla chcącego nic trudnego niby. ;)
  8. [quote name='Akitka']To już gorsza sprawa... Jak kolega szukał w tym roku mieszkania w Krakowie (pomagałam mu w tym), to raczej nie zgadzali się na zwierzaki w mieszkaniu. Był taki punkt w umowie o wynajem. Ale zapewne się coś w końcu znajdzie. ;)[/QUOTE] I błagam, powiedz, że znalazł, bo też szykuję się na Kraków z psem. :)
  9. A podepnę się pod temat. ;) [IMG]http://images20.fotosik.pl/161/7fedcdf1753b058e.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/66/3f1a81ae639714da.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]A co do tego co piszesz to ja własnie w schronie cześciej spotykam się z tym ze ludzie chcą suczki bo podobno są wierniejsze;/[/COLOR][/B][/QUOTE] U mnie właśnie jest na odwrót. Ludzie chcą psy, bo nie zajdą w ciążę, myślą, że to mniej problemów. :p Psy-szczeniaki są u nas zawsze baaaaaaaaaardzo krótko, podczas gdy suczki potrafią siedzieć tygodniami/miesiącami.
  11. Bonsai

    Galeria Ramba

    [img]http://images20.fotosik.pl/160/759d569b3baab228.jpg[/img] Ale piękny portret! Pogoda do d.? U mnie dziś jest pięknie!
  12. [quote name='Mysia_Zabrze']Śliczny Piegusek i kolega (koleżanka?) :loveu:[/QUOTE] Kolega - Baron. :loveu: Kochany psiak, a nikt go nie chce. :( [b]Pianka[/b] a biorę Piegusa i straaaaaaasznie się cieszę! :) :) :)
  13. No już nie mogę się doczekać, aż mnie pali, aby go wziąść jak najprędzej, ale musimy się przygotować do przyjęcia psa... Po pierwsze, trzeba załatwić budę. Po drugie, trzeba odgrodzić nas od sąsiadów (mieszkamy w bliźniaku i jest takie przejście między jednym domem a drugim [bo w drugim mieszka rodzina] ).
  14. Moja Kama identycznie wyleguje się w słońcu! :)
  15. No to ja pierwsza. :) Wygrywa pierwszy kto dobiegnie do Oli i obślini jej aparat! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/160/c76596a26e100734.jpg[/IMG][/URL] Berek! Gonisz! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/160/268c12b9cac4ed2d.jpg[/IMG][/URL] Dawno tak nie biegałem! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/110/206a57473d022537.jpg[/IMG][/URL] Złapany na gorącym uczynku! (nie wolno mu pić wody z kałuży) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/a09eeb14e93324ab.jpg[/IMG][/URL] Z serii "Piegus biegnie" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/110/87cfa61d3a8df82e.jpg[/IMG][/URL]
  16. A co z mieszkaniem? Oczywiście akademik odpada, większość stancji też.
  17. [quote name='APSA']Taaaak? [IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT7550.jpg[/IMG][/QUOTE] Nooo.... Powiedzmy, że wyjątek potwierdza zasadę. :diabloti:
  18. Jeszcze nigdy nie wpadł w żaden konflikt, jest bardzo pozytywny w stosunku do innych psów. Raczej wręcz przeciwnie bym powiedziała - sam jest zastraszany przez inne psy. W boksie sobie nie radził, jest zbyt delikatny.
  19. Jakie smutne oczka! :(
  20. Jednak mam dziwne wrażenie, że ten płot jest gdzieś blisko... [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/img] Poznaję po trawie. :evil_lol:
  21. Taki: [img]http://images21.fotosik.pl/95/0de8fec372a9ec7d.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/102/37358d8ac41b18fd.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/52/3173eaec00789738.jpg[/img] W kłębie jest tak do kolan.
  22. Co nie znaczy, że Indis się nie pokaże, sądzę, że przerzucą ten artykuł na następne wydanie...
  23. Na pierwszym zdjęciu może Grom nie jest przywiązany do płotu, ale płot i tak jest tłem tego zdjęcia. :evil_lol:
  24. [img]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT7600.jpg[/img] Ale słodkie oczka...! Poza tym protestuję! Zawsze zdjęcia robisz psom przy płocie, a na samym spacerze to już nie! :)
×
×
  • Create New...