Jump to content
Dogomania

Bonsai

Members
  • Posts

    10956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bonsai

  1. Trochę ciemny ten filmik. Ale i tak widać jak ślicznie zaaportowała. :)
  2. [quote name='APSA']Właśnie! Królik!!! Królika klikaj! [/QUOTE] A o tym też myślałam, nawet podzieliłam się tą myślą z koleżanką, a ta mnie wyśmiała. :eviltong: Jednak królika nie ma jak nagrodzić - on nie jest łasy na jedzenie, ma go wystarczająco. Z resztą, ja to nie Wy, wprawy nie mam. :) Na razie sobie ćwiczę timing (ćwiczenia ze strony [url]www.kliker.z.pl[/url] ).
  3. Bonsai

    Galeria Ramba

    Dacie radę, z pewnością! Ciekawy jest ten artykuł z psem i rowerem! Tylko zastanawiam się czy naprawdę trzeba zaczynać od etapu szczenięcego - 5 min przejżdżki (skoro pies i tak biega dużo więcej)? Tam jest napisane, że musi... :p
  4. [quote name='APSA']Ola, klikaj tę, którą już masz :) [/QUOTE] [quote name='Marta i Wika']Popieram! Masz przecież królika doświadczalnego :) Naucz ją targetowania :)[/quote] Taak, też o tym myślałam, ale po spacerku (króciutkim 1h, w wolnym tempie) Kama pada zawsze wykończona, a na wszystko inne jak wylegiwanie się na kanapie reaguje pogardą. :p Ale nie dam za wygraną, będę próbować rozruszać mojego 13-letniego psa z nieróbstwa. :evil_lol:
  5. [img]http://img240.imageshack.us/img240/5029/resizeofimg1403bi1.jpg[/img] Ale cudowne maluszki!!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  6. [img]http://img114.imageshack.us/img114/3233/resizeofimg1344mi6.jpg[/img] Przeurocze zdjęcie. :loveu: [img]http://img387.imageshack.us/img387/2001/resizeofimg1380ux2.jpg[/img] Mniam, jak ja chętnie zjadłabym to ciacho!
  7. Uuu, to biedaczka Piegusa nie będę mogła wziąć? :razz: :lol:
  8. [quote name='APSA']1. z lewej - słup niskiego napięcia 4. płyty chodnikowe na przystanku [/QUOTE] Czyli jednak liczba mnoga. :razz: ;)
  9. Bonsai

    Galeria Ramba

    A ja na odwrót: dzisiaj stwierdziłam, że Piegus jest za chudy. Niby tak tego nie widać, bo ma gęste futro, ale gdy go głaszczę, czuję kości... Muszę się za niego zabrać, może po kastracji troszkę utyje.
  10. Co za piękne zdjęcie z płotem! :evil_lol: Opisy powalające, z pewnością ktoś by się skusił. :diabloti: A do mnie dziisaj przyszedł kliker, a psa jeszcze nie mam.... :p
  11. [quote name='*Ania...Niuf*']nie ma obawy:loveu: zapewne juz miesiąc przed będziemy planować godzina po godzinie co będziemy robić:evil_lol:[/QUOTE] Żeby tylko miesiąc przed! :lol: ;)
  12. [quote name='kesslee']Jako ze będe mieć wolne całe 3 miesiące (a może dłuzej? :cool3: ) to podejrzewam że nie obędzie sie bez wizyty w Kaliszu :lol:[/QUOTE] Ale cudowne wieści mnie dziś w tej galerii spotkały. :loveu: Zapraszamy! [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/sweetCyberM.gif[/img] Tylko proszę wybrać termin, kiedy jednak w Kaliszu będę. :razz: A, i nie widzę możliwości odwołania wycieczki. :razz: ;) :lol:
  13. Ja też obstawiam bullteriera. :eviltong:
  14. Ta, już widzę ile zrobię przez te 1,5 h jutro...
  15. No, od razu się zrobiło bardziej spacerkowo bez [b][color=brown]Płotu[/color][/b]. :eviltong: tylko... [img]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT7859.jpg[/img] co to za betony z tyłu? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Zastępstwo [b][color=brown]Płotu[/color][/b] na ostatnim zdjęciu fenomenalne. :lol: [img]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT7789.jpg[/img] "Czy to coś mnie chce zjeść?"
  16. Biedna, kochana Dussi! :( Ma takie cudowne uszka i piękne oczka... Trzymam kciuki za małą.
  17. Bonsai

    Galeria Ramba

    [img]http://images20.fotosik.pl/164/ed16359bc1ff3823.jpg[/img] To zdjęcie jest fajne, tylko tak troszkę grubo wyszedł. ;) Ale za to jaką lśniącą sierść ma! I ogonek cudnie zawinięty (moja Kama ma podobny).
  18. [quote name='Mysia_Zabrze'] Dl;etego nie rozumię czemu Baron czeka :-( Bonsai on ma swój wątek? Ogłoszenia? Qrczę, taki śliczny psiak :roll:[/QUOTE] Nie ma wątku ani ogłoszeń, bo: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=4369646&postcount=21[/url] :/
  19. Bonsai

    Galeria Ramba

    Wszystko jedno jakie, byle takie, które jeszcze nie były publikowane na niniejszym fotoblogu. :)
  20. Bonsai

    Galeria Ramba

    Nie no, dziś to już na pogodę nie możecie narzekać. :) Praktycznie zero wiatru, słońce świeci, ciepło - aż bez kurtki można chodzić. :) W wyniku tak sprzyjających warunków powinny pojawić się nowe fotki jak sądzę? :evil_lol: Czekamy!
  21. Tak, był szczepiony z pewnością przeciw wściekliźnie, a czy cos po za tym to mogę się dowiedzieć w poniedziałek. Jest zdrowy. Zgadza się z innymi psami, z Kapslem zawsze chętnie się bawił. Z pozostałymi psami w boksie różnie bywa, ale to on jest raczej poganiany, niestety. Co do kur - nie mam pojęcia. Na spacerze nie spotkaliśmy żadnego ptactwa.
  22. [quote name='*Ania...Niuf*'][B]Jakbym wiedziała gdzie mieszkasz to może i bym odwiedziła:cool3: [/B][/QUOTE] Osiedle Piwonice. ;) Jak następnym razem będziesz się wybierała, daj znać. :D [img]http://images21.fotosik.pl/114/d1b60ed6faf827ca.jpg[/img] Boski brzusio ma Dianka!!! :loveu: [img]http://images22.fotosik.pl/67/33c2c6c71980d9e4.jpg[/img] A gdzie te ręce? :evil_lol:
  23. [b]Pianka[/b], nie zdążyłam wyjść na spacer z pieskiem - sobota jest za krótka! :( A i wolontariuszy zbyt wiele nie było. [b]zaba_14[/b] Allegro odpada, kierownik nie chce wydawać psów "dalej jak w byłym powiecie kaliskim". Nie powiem jak głupia była jego argumentacja - "nie będzie można sprawdzić warunków psa". A przecież on zagląda do samych boksów raz na rok (nie powiem o wizytach poadopcyjnych, skoro nawet umów adopcyjnych nie spisują...)... Znalazłam domek dla spaniela w Wolsztynie, to też jest woj. wielkopolskie, owszem, pani go wzięła, ale powiedział, że to ostatni raz tak... Nie będę tego komentować. :( :( :( [b]Dusza[/b], schronisko mieści się przy ulicy Warszawskiej 95. Fajnie, jeśli się popytasz, dziękuję. :) [b]Patikujek[/b], trudno go wypatrzyć, bo cały czas siedzi w budzie... Dlatego będzie ogłoszony w gazecie. :) Tyle chociaż moge zrobić....
  24. Tak, jest teraz porządnie wyczesana, żaden kosmyk jej nie wystaje. ;) Jest piękna i kochana!
×
×
  • Create New...