-
Posts
10956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bonsai
-
Trochę ciemny ten filmik. Ale i tak widać jak ślicznie zaaportowała. :)
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Bonsai replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
[quote name='APSA']Właśnie! Królik!!! Królika klikaj! [/QUOTE] A o tym też myślałam, nawet podzieliłam się tą myślą z koleżanką, a ta mnie wyśmiała. :eviltong: Jednak królika nie ma jak nagrodzić - on nie jest łasy na jedzenie, ma go wystarczająco. Z resztą, ja to nie Wy, wprawy nie mam. :) Na razie sobie ćwiczę timing (ćwiczenia ze strony [url]www.kliker.z.pl[/url] ). -
Dacie radę, z pewnością! Ciekawy jest ten artykuł z psem i rowerem! Tylko zastanawiam się czy naprawdę trzeba zaczynać od etapu szczenięcego - 5 min przejżdżki (skoro pies i tak biega dużo więcej)? Tam jest napisane, że musi... :p
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Bonsai replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
[quote name='APSA']Ola, klikaj tę, którą już masz :) [/QUOTE] [quote name='Marta i Wika']Popieram! Masz przecież królika doświadczalnego :) Naucz ją targetowania :)[/quote] Taak, też o tym myślałam, ale po spacerku (króciutkim 1h, w wolnym tempie) Kama pada zawsze wykończona, a na wszystko inne jak wylegiwanie się na kanapie reaguje pogardą. :p Ale nie dam za wygraną, będę próbować rozruszać mojego 13-letniego psa z nieróbstwa. :evil_lol: -
[img]http://img240.imageshack.us/img240/5029/resizeofimg1403bi1.jpg[/img] Ale cudowne maluszki!!!! :loveu: :loveu: :loveu:
-
[img]http://img114.imageshack.us/img114/3233/resizeofimg1344mi6.jpg[/img] Przeurocze zdjęcie. :loveu: [img]http://img387.imageshack.us/img387/2001/resizeofimg1380ux2.jpg[/img] Mniam, jak ja chętnie zjadłabym to ciacho!
-
Uuu, to biedaczka Piegusa nie będę mogła wziąć? :razz: :lol:
-
A ja na odwrót: dzisiaj stwierdziłam, że Piegus jest za chudy. Niby tak tego nie widać, bo ma gęste futro, ale gdy go głaszczę, czuję kości... Muszę się za niego zabrać, może po kastracji troszkę utyje.
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Bonsai replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Co za piękne zdjęcie z płotem! :evil_lol: Opisy powalające, z pewnością ktoś by się skusił. :diabloti: A do mnie dziisaj przyszedł kliker, a psa jeszcze nie mam.... :p -
[quote name='*Ania...Niuf*']nie ma obawy:loveu: zapewne juz miesiąc przed będziemy planować godzina po godzinie co będziemy robić:evil_lol:[/QUOTE] Żeby tylko miesiąc przed! :lol: ;)
-
[quote name='kesslee']Jako ze będe mieć wolne całe 3 miesiące (a może dłuzej? :cool3: ) to podejrzewam że nie obędzie sie bez wizyty w Kaliszu :lol:[/QUOTE] Ale cudowne wieści mnie dziś w tej galerii spotkały. :loveu: Zapraszamy! [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/sweetCyberM.gif[/img] Tylko proszę wybrać termin, kiedy jednak w Kaliszu będę. :razz: A, i nie widzę możliwości odwołania wycieczki. :razz: ;) :lol:
-
Ja też obstawiam bullteriera. :eviltong:
-
Ta, już widzę ile zrobię przez te 1,5 h jutro...
-
No, od razu się zrobiło bardziej spacerkowo bez [b][color=brown]Płotu[/color][/b]. :eviltong: tylko... [img]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT7859.jpg[/img] co to za betony z tyłu? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Zastępstwo [b][color=brown]Płotu[/color][/b] na ostatnim zdjęciu fenomenalne. :lol: [img]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT7789.jpg[/img] "Czy to coś mnie chce zjeść?"
-
Koniec cierpień zkatowanej Dussi - odeszła za TM :( :( :(
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedna, kochana Dussi! :( Ma takie cudowne uszka i piękne oczka... Trzymam kciuki za małą. -
[img]http://images20.fotosik.pl/164/ed16359bc1ff3823.jpg[/img] To zdjęcie jest fajne, tylko tak troszkę grubo wyszedł. ;) Ale za to jaką lśniącą sierść ma! I ogonek cudnie zawinięty (moja Kama ma podobny).
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bonsai replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Mysia_Zabrze'] Dl;etego nie rozumię czemu Baron czeka :-( Bonsai on ma swój wątek? Ogłoszenia? Qrczę, taki śliczny psiak :roll:[/QUOTE] Nie ma wątku ani ogłoszeń, bo: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=4369646&postcount=21[/url] :/ -
Wszystko jedno jakie, byle takie, które jeszcze nie były publikowane na niniejszym fotoblogu. :)
-
Nie no, dziś to już na pogodę nie możecie narzekać. :) Praktycznie zero wiatru, słońce świeci, ciepło - aż bez kurtki można chodzić. :) W wyniku tak sprzyjających warunków powinny pojawić się nowe fotki jak sądzę? :evil_lol: Czekamy!
-
Tak, był szczepiony z pewnością przeciw wściekliźnie, a czy cos po za tym to mogę się dowiedzieć w poniedziałek. Jest zdrowy. Zgadza się z innymi psami, z Kapslem zawsze chętnie się bawił. Z pozostałymi psami w boksie różnie bywa, ale to on jest raczej poganiany, niestety. Co do kur - nie mam pojęcia. Na spacerze nie spotkaliśmy żadnego ptactwa.
-
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
Bonsai replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[*] Dla Nerusia. :( :( :( -
[quote name='*Ania...Niuf*'][B]Jakbym wiedziała gdzie mieszkasz to może i bym odwiedziła:cool3: [/B][/QUOTE] Osiedle Piwonice. ;) Jak następnym razem będziesz się wybierała, daj znać. :D [img]http://images21.fotosik.pl/114/d1b60ed6faf827ca.jpg[/img] Boski brzusio ma Dianka!!! :loveu: [img]http://images22.fotosik.pl/67/33c2c6c71980d9e4.jpg[/img] A gdzie te ręce? :evil_lol:
-
[b]Pianka[/b], nie zdążyłam wyjść na spacer z pieskiem - sobota jest za krótka! :( A i wolontariuszy zbyt wiele nie było. [b]zaba_14[/b] Allegro odpada, kierownik nie chce wydawać psów "dalej jak w byłym powiecie kaliskim". Nie powiem jak głupia była jego argumentacja - "nie będzie można sprawdzić warunków psa". A przecież on zagląda do samych boksów raz na rok (nie powiem o wizytach poadopcyjnych, skoro nawet umów adopcyjnych nie spisują...)... Znalazłam domek dla spaniela w Wolsztynie, to też jest woj. wielkopolskie, owszem, pani go wzięła, ale powiedział, że to ostatni raz tak... Nie będę tego komentować. :( :( :( [b]Dusza[/b], schronisko mieści się przy ulicy Warszawskiej 95. Fajnie, jeśli się popytasz, dziękuję. :) [b]Patikujek[/b], trudno go wypatrzyć, bo cały czas siedzi w budzie... Dlatego będzie ogłoszony w gazecie. :) Tyle chociaż moge zrobić....
-
Wielki, kochany kaukaz - Miśka. Ma wspaniały dom z ogródkiem!
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Tak, jest teraz porządnie wyczesana, żaden kosmyk jej nie wystaje. ;) Jest piękna i kochana!